witman1

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witman1

1. Też potrzebuję na tylne drzwi. Dzwoniłem do ASO mają oczywiście po 110 zł/sztuka.
  2. OK!! Poddaję się. Z pewnością macie rację co do B6. Niemniej informuję tych, którzy tak jak ja mają B5, że próba samodzielnej wymiany sprzegła bez zdejmowania zderzaka i chodnicy, graniczy z cudem. Pozdrawiam.
  3. A jednak fan klub się rozwija. Tak trzymajcie. Przyszłość przed Wami.
  4. Przyczyną takiego stanu może być uszkodzone sprzęgło zrywne komresora klimatyzacji, które uszkodzone nie włącza się tym samym nie przenosi napędu na pasek. Szczególy były już poruszane - trochę pogrzebcie w temacie. powodzenia
  5. Antonio! Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi (może szukasz chętnych do swojego prywatnego fan klubu)? Przeczytałem dzisiaj wszystkie Twoje rady, pytania i odpowiedzi klubowiczów. Przyznaję, że w "zrób to sam" przedstawiłeś zajefajny materiał, poparty profesjonalnymi zdjęciami. Zapomniałeś o najważniejszej rzeczy: przed zdjęciem osłony silnika, TRZEBA ZDJĄĆ ZDERZAK PRZEDNI, DWA WENTYLATORY I PRZEDE WSZYSTKIM CHŁODNICĘ, bo bez tych tych czynności nikt nie przejdzie do dalszych czynności. Mając podobny problem, tzn. słobe chłodzenie, postanowiłem dzisiaj zajrzeć w jakim stanie jest "moje" sprzęgło zwrotne kompresora klimatyzacji. I owszem 2 godziny (o których piszesz) zajęło mi podniesienie i opuszczenie auta oraz zdjęcie i założenie osłony silnika. Ani razu nie napisałeś, że materiał, który przedstawiłeś wykonałeś własnymi rękoma, a na uwagę kolegi, że dał 700 złotych, ale za to ma gwarancję-odpisałeś mu, że nie umie czytaś Twich postów, w których rzekomo piszesz, że Ty też dostałeś roczną gwarancję. I tu prosta zasada dedukcji wyraźnie podpowiada, że sam sobie gwarancji dać nie mogłeś. Reasumując - nie pisz bzdur posługując sie li tylko wiedzą książkową. Twój przez pół dnia fan.
  6. odpowiem dopiero jutro wieczorem, bo moja dzisiejsza wizyta w warsztacie przeniosła się na jutro. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 13:49_________________________________________________Niestety lub stety, to nie przegub. Chyba sam zajrzę do tego koła, bo wydaje się to być jakaś pierdoła.
  7. Posłucham Waszej podpowiedzi. Dzisiaj akurat jadę na Opolską 161a we Wrocku poprawić klimę (prawdopodobnie czynnik wziął i zszedł), a przy okazji robią tam przeguby, osie, półosie. Może macie rację - odpowiem po powrocie. Dzięki
  8. Podczas manewru skrętu (tylko w lewo) słyszę cykanie (odgłos podobny do klucza "grzechotki") w prawym kole. Nierówności terenu nie mają nic do rzeczy. Tak dzieję się nawet na wylewce samopoziomującej, na parkingach w Hiper-marketach. Dodam, że ten odgłos jest wogóle nie słyszalny podczas jazdy na wprost i przy skręcie w prawo. Natomiast nawet minimalny skręt w lewo wyzwala ten dziwny odgłos cykania. Czy ktaś wypowie sie w tym temacie? PROSZĘ.
  9. Zdecydowanie podpinam się pod wypowiedź z ubiegłego roku. Jedźcie na Opolska 161A, a Pan Adam ożywi Waszą klimę. Miło, sympatycznie, no i przede wszystkim fachowo. Polecam z pełną odpowiedzialnością. tel. do Pana Adama 601-703-385
  10. Teraz jest dużo świeżej trawy. Wystarczy ściąć, wrzucić do auta i jest świeżutki zapach. A dodatkowo - gratis.
  11. Dunlop najlepszy wtorek 6 października 2009 10:05 Nowy test! Opony bezpieczne i niebezpieczne Oto lista opon zimowych "Auto Zeitung" (maksymalna nota to 450 punktów)… 1. Dunlop SP Winter Sport 3D - 385 pkt. 2. Continental WinterContact TS830 - 372 pkt. 3. Goodyear UltraGrip 7+ - 368 pkt. 4. Vredestein Snowtrac 3 - 360 pkt. Tych opon eksperci nie polecają do ostrej zimowej jazdy... 5. Michelin Primacy Alpin 3 - 332 pkt. 6. Semperit Speed-Grip - 325 pkt. 7. Pirelli Sottozero Serie II - 323 pkt. 8. Sava Eskimo S3 - 311 pkt. 9. Kumho i’zen KW23 - 311 pkt. 10. Nokian WR G2 - 306 pkt. 11. Firestone Winterhawk 2 - 295 pkt.
  12. WITAM ! i od razu pytam. Czy można zimówki założyć na felgi aluminiowe, czy koniecznie na stalowe? Przyznacie z pewnością, że autko dużo lepiej wygląda na alu niż na stali. Niemniej większość aut w zimie jeździ na felgach stalowych - dlaczego? Przecież na zimowych jeżdzimy prawie 5 miesięcy w roku. Pytanie główne - czy można jeździć na felgach alu zimą???
  13. dopóki, bieżnik[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________ Ultra Grip 5, rok chyba 2004 albo 2003, używane po jednym sezonie byly gratis w komplecie z alumami ktore kupilem. Bierznik starczy jeszcze na 1-2 sezony. bieżnik, wystarczy
  14. Hugo! Wielkie dzięki - już jestem usatysfokcjonowany. Sam na pewno nie wiedziałbym gdzie to znaleźć. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
  15. Od niedawna jestem, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem A4. I mam do Was ogromną prośbę - jestem w posiadaniu książki serwisowej, ale niestety w języku niemieckim. Może ktoś z Was ma tłumaczenie lub jakąkolwiek inną wersję, ale oczywiście koniecznie po polsku. Lubię od czasu do czasu, jeśli to konieczne pogrzebać sam przy autku. Za przekaz mogę również zapłacić. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
  16. Wrocław - serdecznie witam wszystkich!!