Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
kimi, chyba to zdjęcie pokażesz żonce co ? Tak, tak, zostało już przebadane i nie znalazłem niczego... niestosownego bartek1605 :notworthy: :notworthy: Kimi mówisz o 3 ode mnie czy bartka
-
Spociki Łódzkie
ja też mam przedsmak tego co będzie od profesjonalistów
-
Spociki Łódzkie
Ada tak nie wypada [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 14:46_________________________________________________to zróbmy końkurs na najbrudniejsze autko
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
koszty wyiany są spore ale nie ma co sie martwić na zaś wymianą bo nie koniecznie oznacza to wymiane,kontrolka swieci sie pewnie bo komputer domaga sie wyczyszcznia fitra jak zrobisz procedurę czyszczenia to powinna zgasnąć,ale to już musisz sie zagłebić w temat.Słyszałem też że można całkowicie wyłączyć ten filtr i po kłopocie.
-
Spociki Łódzkie
Kolego to pewnie kontrolka Filtra cząsteczek stałych
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
pozwalam sobie przypomnieć ze z Portu to już raz zostaliśmy wyrzuceni
-
[ALL B5] Nie działa pozioma regulacja lusterka kierowcy - silniczek pracuje.
w warsztacie może jest lepszy klimat
-
Spociki Łódzkie
może jakieś głosowanie albo ankieta
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
Też świetnie wygląda
-
[ALL B5] Nie działa pozioma regulacja lusterka kierowcy - silniczek pracuje.
Jeżeli silniczki słychać to bym jednak sprawdził te cięgna o których pisałem wyżej.
-
Spociki Łódzkie
tyle masz do posprzątania :polew:
-
[ALL B5] Gdzie orócz sciany grodziowej jest tabliczka z nr nadwozia w B5 ?
faktycznie tam też jest nadrukowany nr nadwozia (wnęka koła zapasowego)
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
nożyk do tapet +benzyna ekstrakcyjna i ostra gąbka
-
[ALL B5] Gdzie orócz sciany grodziowej jest tabliczka z nr nadwozia w B5 ?
Z tego co wiem to wybity numer identyfikacyjny samochodu znajduje sie tylko na tylnej ściance poprzecznej zwanej ścianką grodziową,a tabliczkę znamoinową spodkałem naklejoną na prawym kielichu,ścianie grodziowej ewentualnie przednim pasie
-
[ALL B5] Nie działa pozioma regulacja lusterka kierowcy - silniczek pracuje.
Witam też tak miałem,powodem było ułamane cięgno (taki biały plastik).Proponuje zdemontować szybkę lusterka i wtedy będzie widać przyczynę. [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 13:20_________________________________________________ Witaj Kimi sprawdź czy nie masz zaśniedziałych styków w przycisku sterowania lusterek (prawdopodobnie poprzedni właściciel rzadko używał sterowania)
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hej tylko czajnik sie czaji podobno [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:14_________________________________________________tak sobie czytam np.jak to sie wymienia żaróweczki może czegoś sie nauczę przy okazji :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
No właśnie wyobraź sobie, że ŻADNYCH. A też się tego bałem... I mam wszystko nowe wahacze, końcówki, drążki oby jak najdłużej służyło
-
Spociki Łódzkie
czytałem ze autko dopieściłeś :gwizdanie: nie było problemu z odkręceniem końcówek drążków kier.?
-
Spociki Łódzkie
ale sie cisza zrobiła jak tylko sie pojawiłem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Godzina "ziro" czas sie pożegnać- Spociki Łódzkie
pojawia sie i znika [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________mister America - Spociki Łódzkie