Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
a psik a psik ;( czyżby jakiś wirus a tak poza tym to powitać wszystkich
-
Spociki Łódzkie
dobrej nocki -też będę uciekał
-
Spociki Łódzkie
z tego co czytalem to chyba na piłkę wiec ja juz nie wiem czy piłka czy spot czy to i to Kimi był najbardziej napalony hehehe
-
Spociki Łódzkie
podobno parę osób sie wybiera ale na ile procent ale to ma być spot czy piłka
-
Spociki Łódzkie
Widze że sie tu nam SYNÓW namnożyło może i ja bym sie uśmiechnął ale już nie te lata Mariusz może jakiś casting zrobimy na zięcia :polew:
-
Spociki Łódzkie
Dobre, dobre :good: :polew: nie powiem coś bym się napił [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________ w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :polew: i tak trzymać :polew:
-
Spociki Łódzkie
A co tu taka cisza :gwizdanie: Może na jakiegoś nocnego spota pojechali albo Tomek kawalerską stawia
-
Spociki Łódzkie
gwizdek już mam :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
A ja to niby co? David Villa? Przyjedź przyjedź Spadam na kwadrat Do wieczorka. Kolega Seba już zaklepał pozycje na bramce więc co ja miał bym robić chyba że piłke podawać :polew:
-
Spociki Łódzkie
A ten w niedzielę pod Tulipanem o 18 nieaktualny? Prawdopodobnie aktualny Kimi jakaś piłka ma być tak? tylko ze moja kondycja i zdrowie nie za bardzo sie nadaje na piłkę Jak to nie chcemy z tobą gadać -chcemy,chcemy
-
Spociki Łódzkie
Witam czy na jakiś fotospocik w sobotę można liczyć
-
Spociki Łódzkie
Też bym podjechał zobaczyć
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich ale pogoda
-
Spociki Łódzkie
tak tak wiem tylko że odrazu po wymianie musiałem zrobić małą trasę ponad 100km,starałem się być delikatny i nie hamować do zera ale po dojechaniu na miejsce powiem szczerze koła(felgi)trochę gorące były. _________________________________________________ dobra wystarczy zwiedzania można gasić
-
Spociki Łódzkie
szkoda by było nowe tarcze przegrzać jeszcze przed ułożeniem jeszcze poczekam jak nie będzie sie za bardzo grzało to może tak zostawię
-
Spociki Łódzkie
i co nie zapieka sie a co myślisz czy ten do cylinderkow (taki przezroczysty żelowaty) da rade czy zmienic
-
Spociki Łódzkie
to trzeba robić za każdym razem jak się rozbiera hamulce bo później wymienisz cały kpl. przeczyścilem i nasmarowalem tylko ze smarem do cylinderkow i tłoczkow hamulcowych i nie wiem czy ten smar zda egzamin w prowadnicach i czy nie lepiej wymienic smar na taki do prowadnic Ps.rozbieralem bo wymienialem tarcze i klocki
-
Spociki Łódzkie
Qufa właśnie dowiedziałem sie ze bede musiał chyba jeszcze raz pogrzebać przy hamulcach i przesmarować prowadnice zacisku hamulcowego :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
już po 22 cisza nocna obowiązuje :polew:
-
Spociki Łódzkie
ostatno kupiłem dwa klucze firmy STAHLSON wygladają na solidne. made in india
-
Spociki Łódzkie
a gdzie można je zdobyć
-
Spociki Łódzkie
Tu co prawda nie ma ceny, ale popatrz, jak ten kluczy jest wykonany. No cudeńko: http://www.kamasa.com/pl/Produkter/Klucze/Klucze-dwustronne/Klucze-dwustronne-pasko-oczkowe-mm/ Takim to szkoda pracować bo sie pobrudzi tylko nad kominkiem powiesić :polew:
-
Spociki Łódzkie
Widzisz Kimi i o taki właśnie mi chodziło i nawet cena przystępna 10,55PLN
-
Spociki Łódzkie
Yato i Kamasa to dwie firmy, które produkują chyba najlepsze narzędzia na świecie. No jest jeszcze Snap-On, Stanley i kilka innych firm, ale Yato i Kamasa to klasa sama dla siebie [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________Tyle, że jeden głupi kluczyk płasko-oczkowy 10 czy 13 Yato albo Kamasy potrafi kosztowac tyle, co cały "zestaFF dla pro" z Tesco albo innego Carrefoura :> o widzisz przypomniałeś mi bym sobie kupil płaską piętnastke.
-
Spociki Łódzkie
Na Wspólnej :polew: no i Ranczo