Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    my też się wybieramy
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zgadza się będą balety
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będzie ktoś dziś na Pietrynie
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może my będziemy
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uściskaj konduktorkę
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli pyk.... :beer1:
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    polepszyło mi się to wyparowałem i jeszcze tutaj kwitnę bo debile z UPC nie odpalili numeracji... a bez numeracji nie mogę dokończyć programować tego ścierwa czyli połączenie pracy z odpoczynkiem :>dobrze że się lepiej czujesz bo zdrowie najważniejsze [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 19:05_________________________________________________Mario z tym sprawdzeniem to nie taka prosta sprawa szczególnie jak auto na kołach stoi też sprawdzałem na stacji diagnostycznej i po mimo sporego luzu na jednym ze sworzni diagnosta nic nie zauważył najlepiej auto podnieść na podnośniku i wtedy jest szansa że coś wykryjemy
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 16:07_________________________________________________ide na Piertyne na :beer1:
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstawać śpiochy
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale puchy :gwizdanie:
  14. chriss odpowiedział(a) na stuwa temat w Audi A4 B6/B7
    montowałem jakieś 5k km temu u siebie na tył Sachs Super Touring 280 562 narazie jest oki i mam nadzieje że tak pozostanie
  15. pół roku temu wymieniałem tylne amorki i tuleje, geometrii nie robiłem zadnych niepokojących zmian nie zauważyłem więc po co robić skoro wszystko jest oki a nie ma ingerencji w geometrie przy wymianie
  16. chriss odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    też mam luz na łożyskach tylnych kół, miałem delikatnie dokręcić ale jakoś nie mogłem się zebrać jeżdżę tak już od dwóch lat i na razie się nic nie dzieje mam nadzieje że tak pozostanie :> a może jednak dokręcić
  17. są dwa czujniki jeden to G62 jest to czujnik określający temperaturę na potrzeby ECU drugi to G2 określający temperaturę na potrzeby wskaźnika na desce rozdzielczej . W celu diagnozowania podłączamy Vaga i dokonujemy odczytu z czujników na ciepłym i zimnym silniku,odczyt z czujnika G62 znajdziemy w grupie 01 Engine a czujnika G2 w grupie 17 Instruments. jeżeli odczyt z G2 i G62 jest jednakowy to uszkodzeniu uległ termostat natomiast jeżeli różni sie uszkodzeniu uległ jeden z czujników. Było to szczegółowo opisywane
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też się przywitam
  19. tu masz filmik co i jak z tym uchwytem
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaki masz kolorek? Kojarzysz kod? Może jakieś foto?[br] LZ5K
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też lubię czyste autka chociaż nie zawsze jest czas by o to zadbać [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:25_________________________________________________pjngwjn ale kolorki mamy takie same też bym chcial ładną felgę i troche mocy
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pytam o twoją masz tak napisane w papierach, bo z tego co pamiętam to zakończyli produkcję sedanów B5 w październiku 2000r
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjn z którego roku ty masz tą furmankę
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kiblem chcesz jeździć :gwizdanie: że co znaczy że ja kiblem jeżdżę [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 17:24_________________________________________________klysek jak masz okazje to się nawet nie zastanawiaj chyba ze to jakiś paździoch
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko, przyjmuje propozycje Na flaszke wystarczy Ale jak ktoś da więcej sie nie obraże, heh Gumowe jak gumowe, prawie niezniszczalne/ Materiałowe ze znaczkami S4 w ogóle nie używałem od zakupu 3 lata temu, leżały w szafie więc stan bardzo dobry. Najważniejsze że ktoś będzie miał oryginały S4 pod butami heh A ile byś sobie cenił za te materiałowe? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to ja daje 40 zeta za materiałowe szkoda że nie z RS4 powiedz jeszcze że są szare, oczywiście przód i tył ze stoperami :> Jak są czarne, to ja daję 50 :cool1: do twojej nie będą pasowały bo mają inne stopery

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.