Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema z wieczora widzę ze się dzieje w BT na letniaka ja obowiązkowo jadę
  2. chyba i ja będę zmuszony taki ściągacz sobie zrobić bo też muszę sie wsiąść za wymianę tulei bo mam chyba wybite a coś ostatnio tył zaczyna trochę myszkować
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam oj tam [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:43_________________________________________________nasze patałachy dostali bańki od Litwinów 0:2 :polew: [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________e co jest nikogo niema siemano
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i ja tysz
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no raczej
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano BT Bartuś to chyba foty strzela bo go nie widzę
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i gitara
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nie mowiłem [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 15:07_________________________________________________ nie widać
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobry panowie i panie
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    więc wszyscy się przyłączmy [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________i szerokości
  13. [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________to moze kazdy sobie sam zaprojektuje myślalem ze to sprawniej pojdzie to ja chce taką jak 2 tylko zamiast niku na rękawku logo A4 klubu takie jak z tyłu :gwizdanie:
  14. Dzisiaj dostałem maila o takiej treści Temat: AKCJA PROTESTACYJNA - PALIWA > > > > Do wszystkich kierowcow. Bardzo dobry pomysl. (koniecznie przeczytaj > > do konca!) > > Ceny paliwa poszybowaly w gorę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za > > litr, a potem moze i więcej. Ponizsza propozycja ma znacznie więcej > > sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore > > przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw smiali się > > jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuowac akcji krzywdząc > > samych siebie rezygnując calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej > > niekorzystne dla nas niz problem dla nich. > > > > Ale mysląc o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc > > rzeczywiste korzysci. Przeczytaj proszę i przylącz się! Przy cenach > > paliw rosnących kazdego dnia my konsumenci musimy podjąc akcję. > > Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dol jest > > trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy > > zrobic to BEZ narazania się na niewygody. > > > > Oto pomysl: > > Do konca biezącego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW od dwoch > > największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jesli nie będą sprzedawaly > > paliwa, będą zmuszone do obnizenia ceny. Jesli one obnizą ceny, inne > > firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąc efekt > > musimy pozbawic te dwie firmy milionow klientow. Wbrew pozorom jest to > > calkiem latwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy > > do milionow. > > > > Wysylam tę wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ją do > > kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i kazda następna do kolejnych 10 > > i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow > > ludzi. Jesli kazda z nich wysle do kolejnych 10... Wszystko, co nalezy > > zrobic to wyslac tę wiadomosc do 10 znajomych osob i nie kupowac > > paliwa na stacjach BP i STATOIL. > > > > To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jes li kazdy, kto otrzyma > > tę wiadomosc przesle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow > > konsumentow w ciągu 8 dni! > > Zalozę się, ze nie sądziles, ze masz taki potencjal, prawda? W > > grupie sila i nawet najgrubsza galąz zlamie się, jesli spadnie na nią > > wystarczająco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu. > > > > > > Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej tę wiadomosc. > > WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU > > (ok.3, 5 PLN /litr). Razem mozemy to zrobic. Przeslij tę wiadomosc nie > > kupuj paliwa na BP i STATOIL. > > Kupuj na wszystkich innych tylko nie na od tych dwoch producentow [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:10_________________________________________________co o tym myślicie
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale flaga chyba musi być[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________Dziś dostałem takiego maila-jakaś akcja protestacyjna Temat: AKCJA PROTESTACYJNA - PALIWA > > > > Do wszystkich kierowcow. Bardzo dobry pomysl. (koniecznie przeczytaj > > do konca!) > > Ceny paliwa poszybowaly w gorę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za > > litr, a potem moze i więcej. Ponizsza propozycja ma znacznie więcej > > sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore > > przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw smiali się > > jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuowac akcji krzywdząc > > samych siebie rezygnując calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej > > niekorzystne dla nas niz problem dla nich. > > > > Ale mysląc o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc > > rzeczywiste korzysci. Przeczytaj proszę i przylącz się! Przy cenach > > paliw rosnących kazdego dnia my konsumenci musimy podjąc akcję. > > Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dol jest > > trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy > > zrobic to BEZ narazania się na niewygody. > > > > Oto pomysl: > > Do konca biezącego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW od dwoch > > największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jesli nie będą sprzedawaly > > paliwa, będą zmuszone do obnizenia ceny. Jesli one obnizą ceny, inne > > firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąc efekt > > musimy pozbawic te dwie firmy milionow klientow. Wbrew pozorom jest to > > calkiem latwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy > > do milionow. > > > > Wysylam tę wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ją do > > kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i kazda następna do kolejnych 10 > > i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow > > ludzi. Jesli kazda z nich wysle do kolejnych 10... Wszystko, co nalezy > > zrobic to wyslac tę wiadomosc do 10 znajomych osob i nie kupowac > > paliwa na stacjach BP i STATOIL. > > > > To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jesli kazdy, kto otrzyma > > tę wiadomosc przesle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow > > konsumentow w ciągu 8 dni! > > Zalozę się, ze nie sądziles, ze masz taki potencjal, prawda? W > > grupie sila i nawet najgrubsza galąz zlamie się, jesli spadnie na nią > > wystarczająco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu. > > > > > > Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej tę wiadomosc. > > WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU > > (ok.3, 5 PLN /litr). Razem mozemy to zrobic. Przeslij tę wiadomosc nie > > kupuj paliwa na BP i STATOIL. > > Kupuj na wszystkich innych tylko nie na od tych dwoch producentow
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ta wkomponowana literka A jest malo widoczna i bandere (flage) bym odwrócił
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak kształt zagla na +
  18. ja tez na 2.
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    logo [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________ale stare tez było oki
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jasne
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:31_________________________________________________bo to tak spontanicznie było [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:32_________________________________________________ wy zaczniecie w weekend beze mnie ale będzie też w pobliżu małyszomania wiec koreczki panowie się szykują
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z wieczora się dziś sponiewierałem w TIRze kulturalnie :gwizdanie: kolega mnie odwiedził
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nie zamknięty jest on na czas remontu ulicy
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie sa przylutowane do tych blaszek takie same sa w podświetleniu dechy w seacie jak dobrze pamiętam myślę ze na Rewolucji 2 byś takie kupił ewentualnie kupić same żaróweczki i przelutować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.