Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
a u nas ciągle pada deszcz a temp.+1*C
-
Spociki Łódzkie
Ale leje deszcz,na mieście chlapa jak to przymarznie to dopiero będzie jazda
-
Spociki Łódzkie
tak myślałem [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________ja też jutro późnym popołudniem muszę lecieć w Polskę[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________Seba ale u nas zajebiszczaście pada śnieg można by było fajna sesje zimową zmontować
-
Spociki Łódzkie
czy jakiegoś spota montujemy w ten weekend
-
Spociki Łódzkie
Powiem tak są niezłe [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________ale jak do mojego furacza to są zaje%$#^* :good:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim w ten śnieżny łikend a propos bramek to 3-jeczka
-
Spociki Łódzkie
Ważne że masz świadka
-
Spociki Łódzkie
czyli trzecim pluszakiem :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kimi co ty taki kochliwy jesteś kierujesz się sercem czy rozumem[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:43_________________________________________________ :polew:
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy z Krakowa do Katowic też przez stolyce [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:11_________________________________________________wiozą :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bartek fajny avatarek A tak w ogóle to czekam na przesyłkę i obserwuje jej drogę i nie mogę pojąc dlaczego przesyłkę z Poznania wiozą do Wólki Kosowskiej by potem ją z powrotem przywieść do Łodzi
-
Spociki Łódzkie
no i z czego się ty niedobry ty
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja na Wierzbowej przy Narutowicza
-
Spociki Łódzkie
Dziś przy lukałem fajną sikoreczkę w RS4 wcisnąłem jej wizytówkę za wycieraczkę,a nóż widelec może się przyłączy do bandy gołąbków :polew:
-
Spociki Łódzkie
A ja myślę że po prostu chodzi z koszykiem i wybiera jaja z pod kur. :polew: albo sypie im ziarno [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:10_________________________________________________o zonk to jest ubojnia nie zauważyłem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
coś na poprawe humoru Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa ... wyladowali ... juz zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich smiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe. Amerykanie probuja wyjsc ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie sie udalo. Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan. No wiec witaja sie i pytaja : - Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ? Na co Marsjanie : - Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli ... koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli ... Amerykanie : - Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ? Marsjanin : - Wpie**ol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
siema dziewczę siema wszystkim [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:23_________________________________________________co jest a gdzie moje echo
-
Spociki Łódzkie
widzę że chyba więcej tych dupeczek tam było chłopaki zarumienieni [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:24_________________________________________________to się nazywa impreza
-
Spociki Łódzkie
o przednia impra chyba jakiś kawalerski twój Seba
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie mówiłeś że masz Barbarę Z3 Ty to taka cicha woda jesteś jednak
-
Spociki Łódzkie
Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka: - Jeden z was nie może przekroczyć granicy! - Dlaczego? - pytają Niemcy. - Bo to jest Audi Quatro. - Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy. - Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech. Wkurzony kierowca Audi mówi: - Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty! - Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno
-
Spociki Łódzkie
Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ? co ty za przyciski chcesz wymieniać
-
Spociki Łódzkie
Kasiu jak tam Adaś mam nadzieje że lepiej