Treść opublikowana przez swist007
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Litewskie DNO w stylu ECLIPSE [br]Dopisany: 09 Październik 2009, 20:32_________________________________________________a ktos był może na DYSTRYK 9 ---warto?
-
[ALL B6] Prawdopodobnie uszkodzone łożysko podczas wjazdu na krawężnik
od jakiegoś czasu też mam takie buczenie gdy jadę prosto, tylko ze jak skręcam w prawo to ustaje, , wydaje mi się ze do wymiany mam prawe (ponieważ po skręceniu w prawo, lewe łożysko ma mniejsze obciążenie i wtedy przestaje hałasować) , ale po przeczytaniu Twoich postów HiRide, widzę ze niekoniecznie lewe może być do wymiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spotkal sie ktos z przyciskiem FUNK w b6? jest on miedzy przyciskiem od ESP a AWARI.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój dobry znajomy wczoraj mi przyniósł dwa takie kolczyki z przednich sprężyn... wracał z pracy i coś zaczeło ,u dzwonić w jednym kole....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam Panowie - czy to normalne jak w b5 paka prawa i lewa sprężyna z przodu w takim samym miejscu, praktycznie w tym samym czasie? w dolnej części?
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja również dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy A4 z ułamanym zawiasem teraz pierwsze co bym zrobił gdyby schowek mi ciężko chodzil to wyciągnął bym tłoczek ze schowka, zdemontował bym ten plastki z wtyczką do oświetlenia wysunął go całego napsikał bym tam białego smaru (np. do smarowania łańcuchów) i włożył bym go ponownie. ale niestety ta operacja czekał mnie dopiero po sklejeniu zawiasu. pamiętaj chodzi ci ciężko schowek to nasmaruj gumę w tłoczku a unikniesz klejenia zawiasu
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
Witam, poczytajcie panowie http://www.but-gmbh.com/fileadmin/pdfs/Antennen/16V_386_50_/BT51N97032_Produktinfo_24RD_386_50_.pdf to chyba jest to co na zdjęciu ale nie masz jakiejś polskiej instrukcji?
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
czy ktoś wie co to jest? znalazłem to nad schowkiem pasażera, to szare ( z lewej u góry) idzie do radia, to czarne (z lewej u dołu) nie jest do niczego podłączone (jest tylko kabel), a to z prawej idzie gdzieś w podsufitkę. a radio kiepsko mi odbiera, piszecie ze macie jakiś wzmacniacz podłączony do ogrzewania tylnej szyby, ale chyba u mnie czegoś takiego nie ma jeśli to idzie mi pod antenę w dachu , czy to nie powinno być podłączone pod napięcie żeby lepiej odbierała antena. dodam ze radio nie jest ori i raczej nigdy takiego w aucie nie było według oznaczeń wyposażenia które są na naklejce w bagażniku.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
tylko nie mów ze to twoja aukcja http://moto.allegro.pl/item553162974_spoiler_audi_a4_b6_01_04.html[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 16:54_________________________________________________ ale nie jest tak zle w niebieskim z tym spojlerem
-
[ALL B6] Zacięty schowek pasażera
szacuneczek musze sie w takim razie zaopatrzyc w lepsze klucze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam Panowie mozna dzisiaj zajrzeć na spocik? planuje juz od dawna sie wybrać, ale przed sesją miałem urwanie głowy[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 08:08_________________________________________________a czy ktos chodzi do WSiZ na rejtana? ostatnio widzialem a4 pod uczelnia z logo forum ??
-
[ALL B6] Zacięty schowek pasażera
jesteś pewien ze wyrecisz to srubke bez demontarzu? to otwórz schowek i zobacz jaki jest do niej dostęp...
-
[ALL B6] Zacięty schowek pasażera
ja kupilem auto z zepsutym zamkiem, nie otwieral sie. wykręciłem cały schowek(4 chyba na górze i 2 na dole i chyba jedna po prawej stronie) otworzyłem go wciskając zaczepy po bokach. wykręciłem jedna śrubę przy tej klamce(z lewej strony, nie pamiętam czy to był tors, czy ampulowy) wyciągnełem cały mechanizm. (był pęknięty taki kikut plastkiowy przesuwający cały mechanizm. najlepiej kupić nowy( a bębenek przelozyć swój staru aby kluczyk pasował) ale ja nie miałem czasu szukać więc zrobiłem nadcięcie brzeszczotem w miejscu pekniecia włożyłem tam kawałek małej śrubki z zalałem poxipolem. troche to na sztuke ale ponad miesiąc już go używam i jest OK
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy
problem polega na tym ze gdy zamykam auto z pilota(w kluczyku) zamyka mi sie wszystko oprócz drzwi kierowcy - musze je zamykać kluczykiem. to sam jest przy otwieraniu, gdy otwieram z pilota drzwi od kierowcy są nadal zamknięte. a gdy jestem w środku i zamykam drzwi przyciskiem przy klamce to wtedy zamyka mi sie wszystko i otwiera łącznie z drzwiami kierowcy. ...wszystkie lampki w drzwiach działają szyba też działa, ale nie chca mi sie domykać automatycznie rusza 1cm i staje. czy ktoś sie spotakal z czymś takim? [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 16:58_________________________________________________umiesz liczyć? licz na siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym planował lecz wolę się spotkać z ukochaną A właśnie znacie jakieś ciekawe miejsca do pospacerowania wieczorową porą tak mniej więcej o 18-19 by można było pochodzic gdzieś w romantycznym nastroju? na starówkę sie wybierz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam dziwną sytuacje z centralnym zamkiem, przejrzałem troche forum na ten temat, i chyba najpierw za nim rozbiore boczek w dzrzwiach chciałbym zobaczyc czy jest tam jakiś błąd ... OK VAG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiesz czy ktoś moze miec ze sobą WAG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam, czy ktoś sie dzisiaj wybiera do arkadi?
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
w serwisie ASO sporo kszykneli za części ponad 1000zł. ale znalazłem pasek GATES 170 rolka napinacza SKF 155zł rolka prowadząca SKF 95zł pompa SKF 230 napinacz hydrauliczny SKF 210
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
wracając do kupna całego kompletu znalazłem taki: http://moto.allegro.pl/item531618707_rozrzad_kpl_vw_audi_1_9_tdi_najwyzsza_jakosc.html co sądzicie o firmie GERG? w środe jestem umówiony z mechaniorem na wymianę, a do Płocka stosunkowo niedaleko aby tam podjechać... chyba za w ktoś ma namiary w Warszawie gdzie moge kupić ten komplet w rozsądnej cenie. ....wczoraj zerknełem jak wygląda ten pasek, az sie przestraszyłem-guma zaczeła delikatnie parcieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
od niedawna stałem sie posiadaczem audi a4 1.9 z 2001 w sedanie, i jestem z niego zadowolony, wcześniej jezdziłem golfem ...ale audi to inna bajka:)