Treść opublikowana przez Szaczek
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witajcie, Mam takie pytanie czy ten moduł DRL ma zabezpieczenie przed spaleniem, pytam bo do tej pory jeździłem 2 lata z SD2 od Kogiela ale ostatnimi czasy się spalił (były włączone długie) czy w tym module też jest ta przypadłość i trzeba uważać aby przez przypadek nie włączyć dźwigni od długich. Pozdrawiam, Szaczek
-
Klamka wewnętrzna - rozbiórka.
Dziękuję za wskazówki dotyczących wymiany, 30 min. roboty i klameczka działa jak nowa. Temat można zamknąć. Pozdrawiam.
-
Klamka wewnętrzna - rozbiórka.
Więc na Alledrogo za 10 pln zamówiłem klameczkę z całą osią i jak przyjdzie zabieram się za wymianę. Jeśli wiem już jak ją wymontować to nie będzie żadnego problemu z wymianą tej ośki.
-
Klamka wewnętrzna - rozbiórka.
Dziękuję za info. Zabieram się za regenerację.
-
Klamka wewnętrzna - rozbiórka.
Witam. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów rozbierał klamkę wewnętrzną? Ułamało mi się mocowanie sprężynki i chcę napiłować nowe mocowanie w trzpieniu lub wymienić na inną a w tym celu trzeba wyjąć klamkę z obudowy, jak to zrobić. Pozdrawiam, Szaczek.
-
problem z instalacja
Witam. Było już o sterownikach tutaj: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=158908 Pozdrawiam Szaczek Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 4
-
Kodowanie czujnika światła
Dzięki za odpowiedź. Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2
-
Kodowanie czujnika światła
Witam Forumowiczów Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czy istnieje możliwość przekodowania czujnika światła tak aby był mniej czuły na zmierzch lub odwrotnie. Gdzie i co zmienić w kodowaniu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Szaczek. Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2
-
Przepalające się żarówki pozycyjne przód
Kupiłem coś takiego. Mam nadzieję że będą ok POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2502159560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Witaj. I jak te ledy nie walą błędami na FISie, wszystko działa jak trzeba? Pozdrawiam Szaczek
-
[ALL B6] Uszkodzenie fotela-odcinek lędźwiowy
Witam. Trzeba zajrzeć co się popsuło. Trzeba ściągnąć tylną osłonę fotela - bodaj 4 zatrzaski z góry i całość pociągnąć do góry uważając aby nie wyłamać dolnych haczyków 2 szt. po ściągnięciu ukazuje się mechanizm "pompowania" odcinka lędźwiowego, który działa na zasadzie że linka naciąga plastikowy element który kurcząc się wypycha odcinek lędźwiowy. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] "Stempel" na głowicy
Dziękuję bardzo za informację. Czyli mam rozumieć że nie jest to rok produkcji głowicy? Pozdrawiam Szaczek
-
[B6 AVF] "Stempel" na głowicy
Witam Czy ktoś pomoże mi rozszyfrować oznaczenie na głowicy. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Jaki rozrząd
Witam Forumowiczów Proszę o odpowiedź i pomoc w doborze kompletu rozrządu, jaki do mojego autka będzie najlepszy. Dla ułatwienia podaję nr VIN: WAUZZZ8EX5A094694, reszta danych jak w profilu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Szaczek.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Świetny tutorial. Czuję, że na dniach palma wróci :> Pozdrawiam.
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Witam Ja u siebie problem z przeciekiem na tym sworzniu rozwiązałem wymieniając zimering (oznaczenie: SCN 6 16 5)w tym plastiku gdzie podpinamy wężyk. Sam byłem zdziwiony że zadziałało bo króciec sprysku był w paru miejscach wyszczerbiony - działa już 1.5 roku. U mnie to wyglądało tak: Pozdrawiam Szaczek
-
[ALL] Sterowniki kabla VCDS 908
Kabelek jest nie ori. Czy jak pociągnę instalkę ze strony nie będzie problemu z ruszeniem programu jak się updatuje ?? Czytałem ma forum że są z tym problemy.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________ 10.6 nie działa to ponoć pewne, dlatego zakupiłem 908 gdzie zapewniano mnie że wszystko jest ok. Więc jeszcze raz ja robiłem tak u siebie: 1. ściągasz program ze strony (oryginalny VCDS), 2. instalujesz to co ściągnąłeś - (w trakcie instalacji Windows instaluje też sterowniki do kabla których właśnie potrzebujesz), 3. odinstalowywujesz oryginalnego VCDS którego przed chwilą instalowałeś, 4. instalujesz VCDS, który otrzymałeś wraz z kabelkiem (oczywiście updatu nie robisz). U mnie działa na Win7 Ultimate 64Bit, i na Win7 Pro 64bit a nie wspomnę o 32bit wersjach. Pozdrawiam.
-
[ALL] Sterowniki kabla VCDS 908
Witam Na Win7 Ultimate 64bit - 10.6 działa wyśmienicie. Sterownik/program instalujesz ze strony http://vcds.pl/. Windows znajduje sterownik kabla. Potem odinstalowywujesz program i instalujesz ten który masz. Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Woda w klapie bagażnika
Witam W swoim aucie miałem coś podobnego. Rozebrałem cały spryskiwacz i okazało się że do wymiany jest mały zimering. Do spryskiwacza dochodzi rurka, przymocowana jest ona do takiej plastikowej "nasadki" wszystko mocowane jest na cztery zatrzaski (widoczne na zdjęciu, trzeba uważać żeby nic nie wyłamać). Wymieniłem, złożyłem i jest sucho wszystko pięknie działa. Na zdjęciu widać mocowanie tej nasadki niestety zdjęć samej nasadki w której montowany jest zimering nie mam. Mam nadzieję że to pomoże. Pozdrawiam Szaczek.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Również polecam, świetny kontakt, żadnych problemów. Jednym słowem wszystko sprawnie, pełne zadowolenie. Pozdrawiam, Szaczek.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdeczne wszystkich forumowiczów.