Treść opublikowana przez Szaczek
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Szaczek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZCDZNW530151
-
Soczewki z b8 polift
To jeszcze napisz proszę co i jak zrobiłeś. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Soczewki z b8 polift
U mnie wygląda to tak po ustawieniu świateł na stacji diagnostycznej, jeszcze tylko nowe żarniki i będzie super, jest mega poprawa na soczewkach z B8 polift.
-
Wymiana soczewek bixenon problem
Podziękował, już zrobione.
-
Wymiana soczewek bixenon problem
Pamiętasz Kolego kolory kabelków czy polutowałeś w ciemno?
-
Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...
Kupiłem ten za 9,50 i juz rok działa, choć przy montażu trzeba było troszkę pomodzić i pokombinować aby sprężynka ładnie odbijała i miała zaparcie na przycisku. Ogólnie troszkę szlifowania i działa bez problemów. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Silnik - rok/data produkcji
Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem, nawet ktoś z forum odpowiedział mi co oznaczają cyferki w kółeczku, cytat: "Zawarte są tam tylko dane o kolejnym numerze seryjnym odlewu, oraz "charge number" który identyfikuje konkretny wytop z ktorego wykonany jest odlew" Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
Jasne że jest, proszę przestudiuj ten temat na pewno okaże się pomocny: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/107459-Montaż-i-działanie-układu-samopoziomowania-"Xenon" Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
Dokładnie, plus i gnd z aku18650 4,2v, trzeci kabelek to sygnał. Po sprawdzeniu na stole i stwierdzeniu, że jest OK montujemy i ponownie adaptacja ksenonów.[emoji2] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
- Naprawa czujników poziomowania xenonów
Tutaj powinieneś zajrzeć, temat już był poruszany: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-Naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-świateł Tutaj datasheet czujnika: http://www.hella.com/emergency/assets/media_global/627_Angular_Position_Sensors_KI_HELLA_EN.pdf Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- czujniki parkowania
Ja u siebie tez wymieniłem 3 czujniki na zamienniki i malowałem je pod kolor lx7z, tylko wiadomo z umiarem nie zalewać wszystkiego litrami lakieru, działa już ok 1,5 roku, wszystko ok Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Żarówka STOP lewy tył
Tab, błąd znika po wymianie przepalonej żarówki. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
@Frimuś i @Wandej polecam przeczytać: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-Naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-świateł Poza samymi czujnikami sprawdzić przewody i wtyczki. Wg mnie wdała się gdzieś korozja i trzeba przeczyścić i sprawdzić połączenia. Nie macie i tak nic do stracenia, ewentualnie zakupić używane albo nówki z ASO. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Sprawdź działanie czujników samopoziomu w vag gr2. Prawdopodobnie zaczynają się psuć. Na początku też tak mialem sporadycznie wchodził błąd i po 3 tygodniach został na stałe. Sprawa do ogarnięcia. Jak blisko 0v to uszkodzony czujnik, ale prawdopodobnie do odratowania. Poszukaj jak naprawić, podałem kilka postów wcześniej linka. Póki nie usuniesz wszystkich błędów nie przeprowadzisz adaptacji xenonów. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-Naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-świateł Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Witam, U mnie również pojawił się problem z tylnym czujnikiem. Po rozebraniu wg instrukcji z pierwszego postu w środku pokazało się dużo wody, oraz wdała się korozja która utleniła nużkę z pierwszego rezystora na lewo od scalaka Mam teraz pytanie do Kolegi kkam czym go zastąpić? http://fotoo.pl/show.php?img=1120833_czujnik.jpg.html Pozdrawiam, Szaczek Edyta. Rezystorek smd wymieniony na 55-60 kohm z jakiegoś tam złomu elektronicznego, wszystko ładnie działa, zadowolenie z wykonanej naprawy - bezcenne. Dla innych, tutaj jest data sheet tego czujnika: http://www.hella.com/emergency/assets/media_global/627_Angular_Position_Sensors_KI_HELLA_EN.pdf. Jak sobie już poszukałem i pooglądałem dokładnie co mam zamontowane to te czujniki w wielu różnych modelach samochodów były montowane np. Laguna II 8200000772 koszt używki to 25zł. Pozdrawiam.- Wakacje w Chorwacji
Zapisany plik *.itf kopiujemy do katalogu w telefonie gdzie zainstalowanego mamy Sygica, a dokładniej: Sygic/Res/itinerary. Po uruchomieniu Sygic, u mnie v 16.2.11 zapisaną trasę znajdziemy pod gwiazdką obok okna w którym wpisujemy to co szukamy.- Wakacje w Chorwacji
W Sygic jest opcja "zaproponuj parking" u mnie się sprawdziło. W sygicu można wygodnie planować trasę na GM i później konwertować na format sygica w ITN Converter 1.90, wklejasz na kartę sd i jazda, w programie można dodawać punkty pośrednie jak i całą trasę (im więcej punktów w stosunku do GM tym lepiej wyznacza i prowadzi), u mnie było to 1600 km. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Wakacje w Chorwacji
Ja w niedziele z Vodic na sygicu wracałem, świetna navi pokazuje fotoradary, mapy aktualne, polecam.Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Lakier do reflektorów
Czy to może być zwykły klar, bo trochę mi zostało i właśnie myślałem czy nie odnowić sobie lamp, i jeszcze jedno czy po polerce pod lakier dawać podkład do plastiku, dziękuje za wszelkie info. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Jak wymienić tarcze ?
Dziękuję za informację.- Jak wymienić tarcze ?
A czy ktoś mnie poratuje odpowiedzią jakie klucze będę potrzebował do odkręcenia gumowych przewodów hamulcowych niestety wymagają wymiany. Moje zaciski to standard, przód 288mm a tył 245 mm. Szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę a nie chcę kupować całego zestawu kluczy na jeden raz.- Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
Ja również wymieniłem głośniczek na taki 36mm 16Ohm 0,5W YD36, działa wyśmienicie. Dziękuję za poradnik.- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Można użyć długich, czyli mrugnąć, ale nie można zostawić włączonych długich np. przez przypadkowe pchnięcie przełącznika. Ogólnie nie używam prawie długich a jak jeszcze działał SD2 i miałem włącznik na Auto to w ogóle zapomniałem o światłach. Ale się właśnie przełączyło i 2 mosfety w SD2 się spaliły. - Naprawa czujników poziomowania xenonów