Treść opublikowana przez manix76
-
[ALL TDI] Uszkodzony czujnik czy termostat?
Witam. Mam pewien problem związany z osiągnięciem odpowiedniej temperatury silnika i nie wiem czy wymienić termostst czy czujnik. Podłączyłem vag do audi i w momencie nagrzewania się silnika temp.na klimatroniku była cały czas mniejsza o 2 stopnie od tego co pokazywał vag.Po osiągnięciu max.temp.77 stopni wartości były takie same na vagu jak i na klimatroniku.Natomiast zegar wskazówkowy pokazywał 83st.przy temp.77 na vagu jak i na klimatroniku.Dodam jeszcze że podczas nagrzewania się silnika dolny wąż łączący chłodnice i termostat był zimny. Czy te objawy sugerują uszkodzony czujnik?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Klocki i filtr dotarły,wczoraj zamówione a dzisiaj rano już kurier się dobijał (nawet się człowiekowi wyspać nie dadzą ) Dzięki Marcin
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiesz,skupują tam wkłady?
-
SPOTY RADOMSKIE
zwykła turbina, motor AHU
-
SPOTY RADOMSKIE
puszkę zostawiłeś czy całość wycieli i wspawali rurkę?
-
SPOTY RADOMSKIE
a nie orientujesz się ile takie wywalenie kata moze kosztować,tak orientacyjnie
-
SPOTY RADOMSKIE
robiłeś coś u nich?
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam,czy ktoś z was korzystał z usług tego warsztatu bądz słyszał jakieś opinie o nim http://www.motokomis.pl/lechdar/oferta.php a konkretnie chodzi o wycięcie katalizatora
-
Spocik w Kutnie
ok.dzięki ,pojade i zapytam,ciekawe ile kosztuje taka wymiana? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:08_________________________________________________Byłem ,pytałem donośnie wymiany uszczelki.Koszt takiej usługi to 400zł.
-
Spocik w Kutnie
ale wiesz,chodzi mi żeby było to zrobione porządnie,mam już kilka doświadczeń przykrych z kutnowskimi mechanikami....
-
Spocik w Kutnie
Jaki polecacie warsztat samochodowy w Kutnie?Musze wymienić uszczelke pod miską olejową
-
Spocik w Kutnie
Ja mogę wziąć jeden
-
Spocik w Kutnie
- nie ma żadnej reakcji silnika na odłączenie kostki przepływomierza -wzrosło spalanie -mułowaty -zaczą dymić A co do vaga to wszystko mamy opisane na forum
-
Spocik w Kutnie
Witam. Jest może ktoś w Kutnie lub okolicy z vagiem?Prawdopodobnie 'padł'mi przepływomierz. Osobiście posiadam interfejs ale program mam demo,no chyba że mi prześle ktoś full wersje No i co z tym spotem w kutnie? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imie Mariusz i zakupiolem sobie audi a4 1.9TDI z 1996r. i jestem jak narazie zadowolony z tego auta