Treść opublikowana przez gooralos
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
dokładnie, ja również jestem zainteresowany przodem i tyłem.
-
[ALL] 20 cali s-line
zakładaj 20", jak szukałem swojej B6 to w de oglądałem i jeździłem na 20" i skręconym gwincie, nie zauważyłem różnicy miedzy 18, a 20 cali, ale ponadto, kto tu mówi o komforcie auto ma wyglądać
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ja również się dołączam, pisałem Wąski priva, ale coś nie odpisujesz
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
czy jest jeszcze możliwość na załapanie się?
-
[ALL B6] Gdzie regeneracja odbłysników soczewek ?
Jak w temacie, gdzie zregeneruje w rozsądnej cenie odbłyśniki od soczewek? Pisałem do gościa z allegro, ale chce 200zł / szt, więc taniej kupi się drugie soczewki Poleci ktoś kogoś profesjonalnego? Pozdrówka
-
[ALL B5] Malowanie felg
pokaz jak jest uszkodzona, powiem czy można polerować czy nie
-
[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?
Opony z dolnej półki cenowej. Przywożę dużo w używce ze Szwajcarii tej firmy. Nie ma co porównywać z chińszczyzną typu Sunny, Nexen itd... Nigdy nie zdążyły się jakieś zwroty czy niespodzianki jak w każdej innej skośnookiej. Jako nieliczni robią opony 185/35/17
-
Czy felgi można regenerować ?
Serdecznie dzięki Kolego ale ja mam 2 lewe ręce oddam do polerki zapraszam
-
Czy felgi można regenerować ?
Felga nie straci na swoich właściwościach. Jedynie jeżeli będzie wypolerowana, będzie narażona na zarysowania oraz zabrudzenia.
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
eeee ledy to nie w tym modelu.... stanowczo odpada.... dziś się jednak przekonałem do czarnej ori lampy...
-
Regeneracja alu, chromowanie
regeneracja kompletu felg waha się w granicach 300-500zl / kmpl wszystko zależy od rodzaju felgi i wykonywanej usługi;)
-
[B5 ARJ] Czy warto? Ori fele 18"
chyba na Manga Style
-
[ALL B6] 9" przód i 10,5" tył przy ET23
to fakt, a w ciemno nie ma sensu brać
-
[B5 ARJ] Czy warto? Ori fele 18"
wg mnie nie warto...
-
[ALL B6] 9" przód i 10,5" tył przy ET23
najlepiej jest przymierzyć i wszystko będzie jasno
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
Zawsze mogą coś znaleźć. A jak będą tylko delikatnie wystawały to może się upieć dokładnie, zależy która nogą wstanie, bądź czy dzieci potrzebują na kino
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
Ty będziesz jeździł miałem cicha nadzieję, ze jest jeszcze jakis taki zboczeniec jak ja
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
eee spokojnie, naciągałem na 10" węższa
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
nadal nie otrzymałem odpowiedzi jeździ/ jeździł / będzie jeździł ktoś na tak szerokich felgach?
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
w sumie, zawsze chorowałem na schmidt space line, trafiły się, ale w tym rozmiarze. Tak wygląda tył : W sumie, zapomniałem jakie jest ET, wcześniej jeździło to na passacie b5 FL, na gwincie i nic nie przycierało. Aktualnie jest z tyłu opona 255/35, ale myślę aby coś węższego naciągnąć.
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
Mam takie pytanie, czy ktoś jeździ może na takim zestawie felg : przód - 9x18" tył- 10x18" oczywiście przy zawieszeniu sline? Jakie są wrażenia? Czy występuje przycierka? :>
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
dokładnie jak piszą poprzednicy : 225/40/18 :>
-
[ALL B6] Opinie o felgach 18 calowych.
do B6 to min 18" przejeździłem sezon na 22/40 i obniżonym zawieszeniu i jest jak było. A we Wrocławiu dobrych dróg niestety nie ma. A na kolejny sezon zakupiłem również 18", ale 10" szerokości, zobaczymy jak to będzie się sprawowało :>
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
zalezy jak kto położy lakier na feldze. Ale zawsze przydałaby sie.
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Możliwe, że ktoś tak czyscił, aż zeszła warstwa anodowania, której poddaje sie odlewu aluminiowe. Efekt jest taki, że do powierzchni kiepsko sie klei lakier Tylko że to nie był jeden przypadek. chodzi Ci o oryginalnie malowane felgi? ktore sa pokryte klarem? czy takowe felgi wypolerowane? Te felgi co widziałem były malowane bo miały rysy i ubytki. Po wymalowaniu nie błyszczały się tak jak przed malowaniem jak były ori. Połysk miały ale to nie było to. A i żeby uprzedzić to nie były polerowane felgi. zastosował slaby i tani klar i go potem nie wypolerował