Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Bardzo smutna niestety... Po sofcie, jak logi wyszły by tak jak powinny to wtedy zapięło by się dynomet i jechało by się na pomiar... Auto jechało bardzo fajnie, turbina wysrała się przy 1,17 bara... Jutro GTO ma wgrać serię...
-
[ALL B5] Audi S4
Zmiana turbo na K04 z całym osprzętem to mnie więcej taki koszt... W przyszłą środę prawdopodobnie zaczniemy wyciągać silnik, oprócz turbiny na pewno kilka części i tak trzeba będzie wymienić skoro silnik mamy na ziemi... Zapadnie też decyzja czy szukamy używki w dobrym stanie albo moje turbiny lecą do reampoland na regeneracje...
-
[ALL B5] Audi S4
Nie mam parcia na większe moce, to co było po programie zadowala mnie w 100% Poza tym nie mam na zbyciu 10tyś
-
[ALL B5] Audi S4
No i niestety, nacieszyłem się programem jakieś 3 minuty... Przy logach jedno turbo skończyło swój żywot, puściło olej w wydech... Przy 140 km/h zobaczyłem w lusterku białą chmurę dymu za autem... W czwartek jadę po auto z lawetą i prosto na warsztat... Jestem strasznie zniesmaczony...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Powinienem na chwilę też dotrzeć
-
[ALL B5] Audi S4
Wydaje mi się że program czyli te 480NM to powoli max... Dużo na pewno też zależy od stylu jazdy.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a na końcu wychodzi liczba z trzema zerami [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 16:31_________________________________________________ też się czaję na te Manzerny, pewnie zawitają na wiosnę Jeszcze dwa zera ale gdzie tam wiosna :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
garaż owszem, ale bez grzania - zresztą teraz lakier zabezpieczony na zimę, nie będę się wygłupiał za to na wiosnę... :kox: Ja już mam zrobioną listę co potrzebuję, oj długaaaa....
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nie czekaj, sprawdź jak działa bo zastanawiam się nad kupnem testy już były filcowa tarcza 125mm, najwolniejszy bieg czyli 700obr i na sucho mocno przyparłem ją do podłogi - nawet suka nie zwolniła Czyli dobra suka
-
[ALL B5] Audi S4
Leje Castrola bo olej zmieniam i tak max co 7tys więc wydaje mi się że obojętnie co naleje to da radę przez tą odległość Zawsze lepszy nowy castrol niż stary np. Valvoline. GTO powiedział że jak auto zdrowe to przy zrobionym wydechu i FMICu może zrobić z 340km.
-
[ALL B5] Audi S4
Dałbym się pokroić za takie auto Ale hamulce i przednie lampy bym zmienił i zawias bo to latało na 1BE :kox: :kox: Wydaje mi się że był u Nikolasa gwint KW V1...[br]Dopisany: 17-12-2011, 10:56:17_________________________________________________ :naughty: Dobrze
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie ma co nowego pokazywać pewnie, auto zimuje pod kocem
-
[ALL B5] Audi S4
U nikolasa był zrobiony przycisk: - od 2.50minRogal z tego co mi mówił to jakoś przy pomocy hamulca włącza się LC żeby przy każdych światłach nie wyglądać jak debil
-
[ALL B5] Audi S4
Temat MrMotors można zakończyć A co do LC i turbin, tak jak Bubie wydaje mi się że pierwsze tak czy siak padnie sprzęgło...[br]Dopisany: 16-12-2011, 18:20:08_________________________________________________Niedawno przyszła paczka od Tom77... image upload
-
[ALL B5] Audi S4
Nie liczę na super moc na ori smicach, zimą pewnie będzie spoko ale latem będzie puchnął i po jeździe, dlatego na lato FMIC + korekta. U mnie wyznacznikiem nie był termin, moglem czekać i miesiąc, jeżdżę ponad rok bez programu więc miesiąc mnie nie zbawi. U mnie zadecydował brak kontaktu i całkowite olanie moje osoby.
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie, tak jest :good:
-
[ALL B5] Audi S4
Na wszystkim można latać
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie, teraz sprawdzałem i mam C [br]Dopisany: 15-12-2011, 15:44:09_________________________________________________Właśnie się umówiłem na program - wtorek W sobotę wymiana oleju i można jechać
-
[ALL B5] Audi S4
Wszystko zależy od tego jaki mam numer sterownika, jak z literą D na końcu to będzie LC i Anti Lag, jak z literą C to nie mam pojęcia, GTO powiedział że powalczy
-
[ALL B5] Audi S4
Niestety, też żałuję bo chciałem się spotkać z kilkoma osobami z Wawy... Zapytam zanim zacznie robić
-
[ALL B5] Audi S4
Po programie nagram jakieś filmiki a gdzie i kiedy w końcu soft? Dynosoft czy MR? Ani tam ani tam Wybór padł na GTO Może do świąt będę już po programie, a jak nie to na pewno kolejny tydzień
-
[ALL B5] Audi S4
Po programie nagram jakieś filmiki
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie, lepiej ominąć tą czynność Szkoda zderzaka
-
[ALL B5] Audi S4
Powinny, jak będą dość blisko siebie Bo jak nie to mogą obijać o zderzak
-
[ALL B5] Audi S4
2x76mm