Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Koniec sierpnia 2,90zł
  2. Zarejstr go w Italii jak masz taka możliwosc i jeździj po Polsce na włoskich blachach
  3. Albo zakopana w ogródku w skarpecie pod choinką
  4. wypowiedz w stylu Monty Phytona.. domelq zrob zdjecie tego, o czym mowisz..
  5. No i te podróby nie są już odporne na rdze
  6. Achhh.. przypomniały mi sie lata 90te ;( , jakie te wozy wtedy kapitalne były, bardzo ładnie utrzymana
  7. Ale i tak kup ori używki
  8. Np. takie ze sam silnik jest droższy w produkcji,i nie mów mi ze tsi i tdi 170 pala podobnie bo klekot bedzie zawsze oszczedniejszy o te 2-4l przy podobnej mocy. Musashi napisał że podobne czyli 2l w tą czy w tą - to jest podobne spalanie
  9. Ciekawe w ASO ile kosztuje taka podufitka
  10. Tu może cos znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.1380.html
  11. Przy 200km/h 5l to żaden nie spali , tu coś znalazłem raporty spalania http://www.autocentrum.pl/spalanie/audi/a4/
  12. Te lamy Tyc,Depo, czy inne badziewia daruj sobie, pieją nie idzie spasować
  13. Oj nie zwróciłem uwagi
  14. To kup tą z alegro koleś sprzedaje cały komplet z lusterkiem itp
  15. Skoro już chodzi nic sie nie dzieje to nie widze problemu
  16. Jedzie ktos w czwartek na giełde?
  17. Przecież w tym kraju to nigdy normalnie nie mogłes sprowadzic sobie auta zawsze jakies problemy były, z 15lat temu składaki wymyslali, oglądali auta, cuda na kiju :ranting1:
  18. No dobra wpisze hagelschaden ( po gradobiciu) i będą chcieli zobaczyć auto, a ja powiem sie juz naprawiłem i co wtedy?
  19. To trzeba było nie wypisywać głupich cen typu 200eur
  20. Bardzo ładny wóz, bardzo ładna farba jak dla mnie fela piękna,myśle założyc takie do swojej, cóż 1.6 tez da sie jezdzic szybko
  21. jakbym tu juz kiedys slyszal... Ja też
  22. Kurde, bede w Poznaniu ale rano na giełdzie po częsci Nie wiem czy będe do 16tej , chciałbym wreszcie sie kiedys pojawić
  23. W B6 może są bardziej precyzyjne prędkościomierze wkońcu nowszy model
  24. Stachu mu nie dawaj na imie, mnie kojarzy sie to z pijakami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.