Treść opublikowana przez audia4s4
-
Jaki będzie kurs euro
Koniec sierpnia 2,90zł
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Zarejstr go w Italii jak masz taka możliwosc i jeździj po Polsce na włoskich blachach
-
czy dalej chcecie jechać na wakacje ??
Albo zakopana w ogródku w skarpecie pod choinką
-
[B5 AFN] Jak fachowo nazywa się gumowy korek / zaślepka w błotniku tylnym
wypowiedz w stylu Monty Phytona.. domelq zrob zdjecie tego, o czym mowisz..
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
No i te podróby nie są już odporne na rdze
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
Achhh.. przypomniały mi sie lata 90te ;( , jakie te wozy wtedy kapitalne były, bardzo ładnie utrzymana
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Ale i tak kup ori używki
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Np. takie ze sam silnik jest droższy w produkcji,i nie mów mi ze tsi i tdi 170 pala podobnie bo klekot bedzie zawsze oszczedniejszy o te 2-4l przy podobnej mocy. Musashi napisał że podobne czyli 2l w tą czy w tą - to jest podobne spalanie
-
[B5 AFN] Jak fachowo nazywa się gumowy korek / zaślepka w błotniku tylnym
Nazywa sie gumowy korek
-
[ALL B6] Zmiana koloru podsufitki na czarny
Ciekawe w ASO ile kosztuje taka podufitka
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Tu może cos znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.1380.html
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Przy 200km/h 5l to żaden nie spali , tu coś znalazłem raporty spalania http://www.autocentrum.pl/spalanie/audi/a4/
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
Te lamy Tyc,Depo, czy inne badziewia daruj sobie, pieją nie idzie spasować
-
[ALL B6] Zmiana koloru podsufitki na czarny
Oj nie zwróciłem uwagi
-
[ALL B6] Zmiana koloru podsufitki na czarny
To kup tą z alegro koleś sprzedaje cały komplet z lusterkiem itp
-
[B5 AFN] Dziwny metaliczny odgłos przy uruchomieniu silnika
Skoro już chodzi nic sie nie dzieje to nie widze problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedzie ktos w czwartek na giełde?
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
Przecież w tym kraju to nigdy normalnie nie mogłes sprowadzic sobie auta zawsze jakies problemy były, z 15lat temu składaki wymyslali, oglądali auta, cuda na kiju :ranting1:
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
No dobra wpisze hagelschaden ( po gradobiciu) i będą chcieli zobaczyć auto, a ja powiem sie juz naprawiłem i co wtedy?
-
Bardzo prosze o porade AKCYZA!!!!
To trzeba było nie wypisywać głupich cen typu 200eur
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Bardzo ładny wóz, bardzo ładna farba jak dla mnie fela piękna,myśle założyc takie do swojej, cóż 1.6 tez da sie jezdzic szybko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakbym tu juz kiedys slyszal... Ja też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde, bede w Poznaniu ale rano na giełdzie po częsci Nie wiem czy będe do 16tej , chciałbym wreszcie sie kiedys pojawić
-
[ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
W B6 może są bardziej precyzyjne prędkościomierze wkońcu nowszy model
-
Będe miał drugiego syna
Stachu mu nie dawaj na imie, mnie kojarzy sie to z pijakami