Treść opublikowana przez leone1988
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Mój blb też miał tą przypadłośc. wymieniłem napęd i wałki wraz z pompą na system zębatkowy. Do tego zrobiłem lekkiego moda i jak na razie śmigam już 70 tyś i jak na razie wszystko ok. Raz tylko miałem problem z egr-em gdyż ułamał się tz "grzybek" wiec mysiałem wymieni cały egr. ale puki co jest w miare ok. Chociaż nie ukrywam że mam bardzo ciężką nogę
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
mam 140 tys km przebiegu
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
u mnie też trzęsie, mam auto 2 lata i cały czas trzęsie lekko, nie nasila sie to. Ale u mnie ogólnie to trzesie od czasu do czasu. Wiec nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. Chociaż gdybym wiedział co jest tego przyczyną to bym chciał to naprawic.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
tez wymieniłem na kolorowy ale przepłaciłem konkretnie ale i tak było warto. teraz jezdze z uśmiechem na twarzy
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
mirefire a jaki masz przebieg że dwumas wymieniasz??
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
ładne lampki. dobra cena
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
ja tez miałem problem z odpalaniem na ciepłym. blb tak mają. słuszalem ze coś tam z czasem sie wyrabia i tak robi. ale znajomy który robił mi chipsa w programie tez pozmieniał coś tam i teraz pali na dotyk. sorry że nie podaję konkretów ale nie chciał powiedzie co zmieniał
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
skoro ciężko dopasowanac fis kolorowy to wiecie kto może w okolicach trójmiasta naprawia fis bo jeden pion pixeli mi zginął
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
w sumie to kolega mechanik załatwil mi te części. dostał je z silnika na czesci który był z turana 2007 rok. tj zebatka wchodzaca na wał i reszta zebatek. no i pompa z wałkami wyrównywającymi. czyli kapletny system napedzający pompe. Częsci używane wyszły mnie 800 zł. no i 800 zł robocizna. no i olej wymieniłem [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:08_________________________________________________no i virusik zrobiłem ale lekki i całkiem fajnie sie teraz jeżdzi
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
ja tak zrobiłem. udało mi sie dostac cały ten system zębatkowy z wałkami. Przejechałem już ok. 25 tys i jest ok
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
w kazdym badz razie ja nie mam sie czym martwic bo mam wszystko inne
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
ja tego nie robiłem ale mój mechanik i wiem ze mam teraz kompletny system napedzajacy pompe za pomoca kół zębatych
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Ja zrobiłem tak. zastąpiłem zjechaną zębatke na wale trybem, ale musiałem zmienic już cały system napędu pompy oleju. Ale przy najmniej nie mam już żadnego łańcucha i wszystko chodzi git. program zmieniłem i jak narazie jestem zadowolony. a części to załatwiłem uzywane które wyciągnełem z silnika który był z jakiegos turana 2007 rok
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
dokładnie. sama pompa nie jest felerna tylko że jak załozysz tryb na wał zamiast felernej zebatki to musisz zmienic juz cały system smarowania. przynajmniej u mnie miało to miejse
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
może to być zjechana zebatka na wale. mi jak halasowało to tak do konca nie wiedziałem z kąd. az zdjąłem miskę olejowa.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
ja też sie przyłączam do pytania bo ostatnio jeden pion na wyswietleczu mi zginął ijak mam wymienia to też bardzo bym chciał od razu kolorowy zamontowac. Prosze o odpowiedz bo to pilne
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
wiecie może gdzie montują rns'a do b7 w trójmieście. Gdzie warto jechać?. Najlepiej żeby montaż był kompletny z częściami i nawigacja. żebym sie o nic nie musiał martwić bo sam nie chce sie za to brać jesli chodzi o sprawy elektryczne bo jestem troche zielony. Kogo polecacie???
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
piękne lampy. Czyba czerwone najlepiej będą pasować do srebrnego. jesli będą w sprzedaży to od razu zamawiam
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
czerwone to do wszystkiego pasują
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
ja to bym sie od razu zdecydował ale zależy to od koloru tla lampy bo do silvera nie pasuje ciemna lampa
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
a te lampy z in pro do avanta są dostępne??[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:44_________________________________________________a drugie pytanie to czy te dectane na zdjęciu to będą tylko takie ciemne czy będą miały jeszcze jakiś inny odcień?? Bo do srebrnego koloru za bardzo nie pasują
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
ale teraz nie ma już ryzyka ze cos sie popsuje, przynajmniej teoretycznie
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
800 zl za te częsci czyli: tryb na wale i cały system napędu oleju .akurat miałem szczeście bo mój mechanik zalatwil mi te częci. Razem to wyszło 1300 zł bo robocizna wyszła 500 [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 07:55_________________________________________________jasli coś nazywam nie profesjonalnie to sory, ale nie znam sie na tym aż tak dobrze
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
był to turan z 2007 roku wiec już nie było tam problemów z wałkami ani zębatką
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
po prostu wymieniłem zebatkę na wale która napędza pompę oleju i zastapilem ją trybem. ale musiałem przy tym wymienić pompę i wałki. cały zestaw udało mi sie znaleść od turana