Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leone1988

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leone1988

  1. gdzie w trójmieście najlepiej chipuja???
  2. ok ale za bardzo nie mam kiedy jechac bo w robocie jestem do 17 a oni tez pracują do 17
  3. to nawet blisko mnie jest, może sie skusze chociaz przekonania nie mam. musiałbym je zobaczyc na samochodzie
  4. ma ktos z forum zamontowane może to lempy decante z ledami do b7?? Bardzo mnie to ciekawi jak one na furce wygladają.
  5. Wiadomo w ogóle czy będą??. bo kazdy bedzie czekał a sie okaże że bedą ale dopiero za 2 lata [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:49_________________________________________________albo i póżniej
  6. rozumiem. I masz zupełna racje wiec będe czekał; na ledy gotowe
  7. a jakie wynoszą koszty?? oczywiście samej robocizny bo lampy to samemu trzeba z kombinować
  8. aż do gliwic to troszeczkę za daleko. szkoda ze nie ma nikogo z okolic 3m
  9. no to szkoda. Pozostaje tylko czekać aż wejdą na rynek jakieś godne uwagi ledy bo te z dekctane są troche skromne
  10. mam pytanie. Czy gdzieś w trójmieście przerabiają lampy na led??
  11. i jaki numer ma turbina od brd?[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:34_________________________________________________bo szukam na alegro ale nie podaja oznaczen silnika
  12. ale jeśli wstawie turbine od brd i bede chiał z chipowac go tylko do ok 175 ps to drugi itercooler też będe musiał dołożyć
  13. gdzie w okolicach trójmiasta można znalezć dobrego tunera???
  14. może i macie racje. wiec trzeba będzie sie wybrac to tune up. daleko nie mam. Wiecie może czy tunerzy z tune up podchodzą do sprawy indywidualnie czy wgrywają gotowca, bo to ważne?
  15. przedtem miałem 1.9 130 km to tez virusika zrobilem i różnica była potężna. no a teraz kilka koni dodatkowych by sie przydalo wiec chyba sie zdecyduje. mam pytanko; czy w trójmiescie jest ktos do kogo byloby warto jechac??? czy tylko na rogale można liczyć?? [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 23:30_________________________________________________słyszalem tez ze można zmienic turbo na mocniejsze i potem za virusowac. jesli tak to jakie turbo można byłoby wstawic do mojego autka??? (najlepiej bez jakich kolwiek przeróbek).
  16. Wymieniłem w moim audiqu caly napęd pompy oleju wraz ze zmianą zębatki. Zębatka zostala zastapiona trybem. Cały komplet mam z turana 2007. Samochodzik chodzi dobrze. po wymianie tego przejechałem ok 20 tys km i nic sie nie dzieje. Zastanawiam sie czy go za virusować?? Prosze o porade!!!
  17. Jesli moge to chciałbym powiedziec ze niedawno kupilem z niemiec a4 b7. Dokładnie z autohusu kolo hamburga. Niby to bardzo dobry dealer ale mimo to po przyjezdzie do polski mialem problem z kolem zebatym na wale i wymienilem je na tryb ktory udalo mi sie skabinować z silnika na czesci ktory byl z 2007 roku, i teraz jest ok. A tak na marginesie to moim zdaniem ludzie którzy cofaja budziki powinni byc karani i to srogo bo w moich oczach to zupełne oszystwo
  18. WITAM, KUPIŁEM JAKIEŚ 2 MIESIĄCE TEMU Z NIEMIEC A4 Z 2005 ROKU Z SILNIKIEM BLB z przebiegiem 96000 (udokumentowany) I PO KILKU DNIACH USŁYSZAŁEM HAŁAS. POJECHAŁEM DO KOLEGI MECHANIKA KTÓRY WZIAŁ SIE OD RAZU ZA ZLOKALIZOWANIE PRZYCZYNY TEGO HAŁASU. PO ZDJĘCIU MISKI OLEJOWEJ Z KTÓREJ HAŁAS DOBIEGAŁ OKAZAŁO SIE ZE KOŁO ZĘBATE NAPĘDZAJĄCE POMPĘ OLEJU JEST LUZNE NA WALE. NA SZCZESCIE UDAŁO MI SIE ZNALEZC silnik na częsci który był od turana z 2007 rok. I nastepnie wstawilem z niego do mojego silnika tryb z pampa oleju. i wszystko jest juz ok. Samochód chodzi elegandzko i równiutko. natomiast uniknełem wiekszych kosztów. nie stety kosztowało mnie to 1500 zł z robocizną, ale zawsze mogło byc gorzej
  19. WITAM, KUPIŁEM JAKIEŚ 2 MIESIĄCE TEMU Z NIEMIEC A4 Z 2005 ROKU Z SILNIKIEM BLB z przebiegiem 96000 (udokumentowany) I PO KILKU DNIACH USŁYSZAŁEM HAŁAS. POJECHAŁEM DO KOLEGI MECHANIKA KTÓRY WZIAŁ SIE OD RAZU ZA ZLOKALIZOWANIE PRZYCZYNY TEGO HAŁASU. PO ZDJĘCIU MISKI OLEJOWEJ Z KTÓREJ HAŁAS DOBIEGAŁ OKAZAŁO SIE ZE KOŁO ZĘBATE NAPĘDZAJĄCE POMPĘ OLEJU JEST LUZNE NA WALE. NA SZCZESCIE UDAŁO MI SIE ZNALEZC silnik na częsci który był od turana z 2007 rok. I nastepnie wstawilem z niego do mojego silnika tryb z pampa oleju. i wszystko jest juz ok. Samochód chodzi elegandzko i równiutko. natomiast uniknełem wiekszych kosztów. nie stety kosztowało mnie to 1500 zł z robocizną, ale zawsze mogło byc gorzej
  20. Niedawno zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 avant 2.0 tdi z 2005 roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.