Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
mógł byś podać jakiś przykład? jeżeli jest znak 70 na godzinę , to musi być znak który to odwołuję :> a nie tak jak u nas że wystarczy skrzyżowanie A, o to ci chodziło. Dzięki za radę Widzę że jakoś szczególnie nie musze się przygotowywać do tej wycieczki tylko mam nadzieję że moja maszyna nie wyrządzi mi żadnego psikusa po drodze przeczytaj też to http://www.berlin.polemb.net/index.php?document=928
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
mógł byś podać jakiś przykład? jeżeli jest znak 70 na godzinę , to musi być znak który to odwołuję :> a nie tak jak u nas że wystarczy skrzyżowanie
-
[ALL B5] Jak zdjąć gałkę z skrzyni biegów ?
Jak mnie wyprzedziłeś mam szybsza furę
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
pamiętaj tez ze tam nie jest tak z skrzyżowanie odwołuje jakiś znak
-
[ALL B5] Jak zdjąć gałkę z skrzyni biegów ?
jest napisane
-
[ALL B5] Jak zdjąć gałkę z skrzyni biegów ?
odkręć tylko w lewo
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Polsce 3 litry
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cofnij się kilka odpowiedzi opisałem dokładnie sytuację z cenami w Danii pracuje na stacji benzynwej to bardzo dobrze wiem,jak się mają ceny w Danii :gwizdanie: czyli jest w granicy 6 zl [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:17_________________________________________________jakieś 130 koron na godz
-
Ceny paliwa marzec 2026
w dani on to w granicach 6 zl
-
Spociki Łódzkie
na spota zapraszamy ... wpadnę
-
Spociki Łódzkie
jeszcze raz wielkie dzięki dla Bartek1605
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
ten typ tak ma
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
kupiłem trzy lata temu audi, sprzęgło brało wysoko i tak jest do dnia dzisiejszego
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tylko z pewnego źródła ten Motul X-cess 5W-40, jest wiele podróbek
-
[B5 AFN] analiza logów
proszę o analizę logów Stat Grupy: 010,011,013 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61140.html Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61141.html Grupy: 004,007,008 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61142.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61143.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61144.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61145.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61146.html DYN Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61147.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61148.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61149.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61150.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61151.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61152.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61153.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61154.html
-
Spociki Łódzkie
to ja jurto podjadę ok 18
-
Spociki Łódzkie
ok , mam rozumieć ze jutro
-
Spociki Łódzkie
Dj gada z laskami z kolesiami na koncie laski[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:03_________________________________________________ zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam moge wieczorkiem podpiąć i cuś zrobić to kiedy i gdzie mogli byśmy się spotkać?
-
Spociki Łódzkie
zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam
-
Spociki Łódzkie
zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy
-
Spociki Łódzkie
Witam, czy jest możliwość żeby ktoś zrobił mi logi w tygodniu
-
Spociki Łódzkie
Dziś nie mogę i dlatego pytam bo chciałem w tygodniu,żeby ktoś zerknął fachowym okiem
-
Spociki Łódzkie
Czy była by możliwość spotkania się jakoś w tygodniu z kimś kto dałby radę zrobić mi te logi ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ok,czy o 18 zaczynacie