Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. mógł byś podać jakiś przykład? jeżeli jest znak 70 na godzinę , to musi być znak który to odwołuję :> a nie tak jak u nas że wystarczy skrzyżowanie A, o to ci chodziło. Dzięki za radę Widzę że jakoś szczególnie nie musze się przygotowywać do tej wycieczki tylko mam nadzieję że moja maszyna nie wyrządzi mi żadnego psikusa po drodze przeczytaj też to http://www.berlin.polemb.net/index.php?document=928
  2. mógł byś podać jakiś przykład? jeżeli jest znak 70 na godzinę , to musi być znak który to odwołuję :> a nie tak jak u nas że wystarczy skrzyżowanie
  3. Jak mnie wyprzedziłeś mam szybsza furę
  4. pamiętaj tez ze tam nie jest tak z skrzyżowanie odwołuje jakiś znak
  5. odkręć tylko w lewo
  6. w Polsce 3 litry
  7. Cofnij się kilka odpowiedzi opisałem dokładnie sytuację z cenami w Danii pracuje na stacji benzynwej to bardzo dobrze wiem,jak się mają ceny w Danii :gwizdanie: czyli jest w granicy 6 zl [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:17_________________________________________________jakieś 130 koron na godz
  8. w dani on to w granicach 6 zl
  9. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na spota zapraszamy ... wpadnę
  10. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeszcze raz wielkie dzięki dla Bartek1605
  11. mar_92 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ten typ tak ma
  12. mar_92 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kupiłem trzy lata temu audi, sprzęgło brało wysoko i tak jest do dnia dzisiejszego
  13. Tylko z pewnego źródła ten Motul X-cess 5W-40, jest wiele podróbek
  14. proszę o analizę logów Stat Grupy: 010,011,013 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61140.html Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61141.html Grupy: 004,007,008 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61142.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61143.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61144.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61145.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61146.html DYN Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61147.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61148.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61149.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61150.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61151.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61152.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61153.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bartek_w0_61154.html
  15. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja jurto podjadę ok 18
  16. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok , mam rozumieć ze jutro
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj gada z laskami z kolesiami na koncie laski[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:03_________________________________________________ zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam moge wieczorkiem podpiąć i cuś zrobić to kiedy i gdzie mogli byśmy się spotkać?
  18. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy kolor, na bucie czy niezależnie, odczuwalne obniżenie mocy kolor raczej ciemny , spadku mocy nie odczuwam
  19. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zauważyłem ze mi kopcić i dziwnie buczy
  20. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, czy jest możliwość żeby ktoś zrobił mi logi w tygodniu
  21. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziś nie mogę i dlatego pytam bo chciałem w tygodniu,żeby ktoś zerknął fachowym okiem
  22. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy była by możliwość spotkania się jakoś w tygodniu z kimś kto dałby radę zrobić mi te logi ?
  23. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wielkie dzięki
  24. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok,czy o 18 zaczynacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.