Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    filmik ok :> :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________Czy dziś na ul Zachodniej przy urzędzie ,około godziny 15 jechał ktoś z klubu? , czy mi się coś przewidziało
  2. mar_92 odpowiedział(a) na Thott temat w 1.9TDI
    Po tym zabiegu jeżdżę już dwa lata i jest ok,nikt nie musi sugerować się moja wypowiedzą,napisałem co Ja zrobiłem
  3. kolega kupił na allegro ,miał dwa lata i nic się nie działo
  4. mar_92 odpowiedział(a) na Thott temat w 1.9TDI
    psikałem na sztangę,u góry przy gruszce
  5. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bez okularów a sprawdz czy jestes w stanie popatrzec tej ostatniej w oczy hyhyhy w ktore ??? :naughty: :naughty: ta bez okularów
  6. mar_92 odpowiedział(a) na Thott temat w 1.9TDI
    miałem tak że wchodził w tryb awaryjny , popryskałem sztangę która jest przy gruszce kilka razy wd 40 ,potem poruszałem kilka razy ręcznie , potem w samochód i but - pomogło
  7. czyli powinno wejść, jakieś 30-31 litrów
  8. ze szrotu to tylko do poloneza
  9. jedz tam gdzie zakładałeś , powinny raczej po kolei gasnąć
  10. może nie miałeś bieżnika na letnich :>
  11. zdemontuj te żarówki i zobacz
  12. mam taki sam rocznik , ale w moim palą się tylko przyciski od szyb,może założyłeś jakiś kondensator do radia
  13. jak sprzeda za kwotę ta co kupił lub mniejsza ,to nie zapłaci 19%
  14. umowę kupna dajesz oryginał ,sobie zostawiasz xero na zapłacenie podatku masz dwa tygodnie
  15. Ja kupił bym nowy
  16. mar_92 odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    może czujnik
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________ :polew: :polew: No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy DJ ja biorę Bose :> [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________ chyba o Twojej :> niektóre punkty u mojej się zgadzają, pewnie Twoja niema żadnego z tych punktów :polew:
  18. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oto cała prawda o naszych Paniach http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496
  19. Ja bym podłączył akumulator i go naładował
  20. może wystarczy przeczyścić
  21. dokładnie jak pisze kolega burus2
  22. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też słyszałem o nich dobre opinie, jak długo ten znajomek jeździ po naprawie u nich jeździł dwa lata i auto sprzedał na ul Giewont podobno lipę robią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.