Treść opublikowana przez mar_92
-
Ceny paliwa marzec 2026
czyli jutro po 3,30 będzie paliwo :>
-
Spociki Łódzkie
kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony
-
Spociki Łódzkie
stadion jakiś jest ale takich szortów już niema [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________jak strasznie przezywają ze zatrzymali 200 osób ,ciekawe ile zatrzymają po tym weekendzie pijanych
-
Spociki Łódzkie
to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie: już nie da rady kupić ,bo niema stadionu :>
-
Spociki Łódzkie
kupiłem na stadionie 10 lecia :>
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
jeszcze będzie ciepło
-
[B5 ADP] CZy można tak wymienić wahacz banan ?
dokładnie tak jak pisze Bartoszzz
-
Spociki Łódzkie
jak pozwolili na manifestacje,to majom teraz co robić
-
[B5 ADP] CZy można tak wymienić wahacz banan ?
tylko jak będzie na lewarku ,nie dokręcaj na ful
-
Spociki Łódzkie
już mamy opinie
-
Spociki Łódzkie
życzę jak najszybszej znajomości z Kasią
-
Spociki Łódzkie
masz racje w 100%
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ciekawe czy ktoś był- Spociki Łódzkie
Witam,czy był ktoś może w kinie na filmie ;Wyjazd integracyjny;- [B5 AFN] JAK SPRAWDZIĆ wahacze
podjedz na jakąś stacje diagnostyczną i Ci zobaczą- Spociki Łódzkie
hehhehe no to sie udalo gratulacje :decayed: hehhe ja tam bym sie nei budzil heheh walic robote jak polatac mozna [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 05:32_________________________________________________no to oby bylo milo w poniedzialek Serdecznie wszystkim dziękuję :>- Spociki Łódzkie
:dance: :dance: Zostałem dziadkiem :dance: :dance:- Spociki Łódzkie
szkoda słów :polew:- [B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego
załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział- ASO nie sprawdza histori serwisowej
kolega był na zgierskiej z nr vin i mu sprawdzili;50 zł to kosztowało- [B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego
tak właśnie jest :>- [B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego
ale korek od wlewu oleju a nie korek płynu chłodniczego piszę właśnie o tym korku, wlewu oleju :>- [B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego
Kolego ,znam przypadek ze gościu gumkę wyją oryginalną i założył zwykłą , bo blok był pęknięty jak zmienisz korek to sprawdź czy Ci płynu nie wyrzuca- Wygrałem licytację, a sprzedający nie chce oddać towaru :(?
to jest normalna umowa kupna sprzedaży , masz prawo żądać przedmiotu jak coś to sprawa - Spociki Łódzkie