Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. czyli jutro po 3,30 będzie paliwo :>
  2. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kolega regenerował na konstantynowskiej w Zgierzu ,był zadowolony
  3. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    stadion jakiś jest ale takich szortów już niema [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________jak strasznie przezywają ze zatrzymali 200 osób ,ciekawe ile zatrzymają po tym weekendzie pijanych
  4. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie: już nie da rady kupić ,bo niema stadionu :>
  5. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kupiłem na stadionie 10 lecia :>
  6. dokładnie tak jak pisze Bartoszzz
  7. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak pozwolili na manifestacje,to majom teraz co robić
  8. tylko jak będzie na lewarku ,nie dokręcaj na ful
  9. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już mamy opinie
  10. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    życzę jak najszybszej znajomości z Kasią
  11. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    masz racje w 100%
  12. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe czy ktoś był
  14. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,czy był ktoś może w kinie na filmie ;Wyjazd integracyjny;
  15. podjedz na jakąś stacje diagnostyczną i Ci zobaczą
  16. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehhehe no to sie udalo gratulacje :decayed: hehhe ja tam bym sie nei budzil heheh walic robote jak polatac mozna [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 05:32_________________________________________________no to oby bylo milo w poniedzialek Serdecznie wszystkim dziękuję :>
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :dance: :dance: Zostałem dziadkiem :dance: :dance:
  18. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szkoda słów :polew:
  19. załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział
  20. kolega był na zgierskiej z nr vin i mu sprawdzili;50 zł to kosztowało
  21. tak właśnie jest :>
  22. ale korek od wlewu oleju a nie korek płynu chłodniczego piszę właśnie o tym korku, wlewu oleju :>
  23. Kolego ,znam przypadek ze gościu gumkę wyją oryginalną i założył zwykłą , bo blok był pęknięty jak zmienisz korek to sprawdź czy Ci płynu nie wyrzuca
  24. to jest normalna umowa kupna sprzedaży , masz prawo żądać przedmiotu jak coś to sprawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.