Treść opublikowana przez mar_92
-
Spociki Łódzkie
tylko tam gdzie robią przeglądy
-
Spociki Łódzkie
może tak , ale szkoda opon
-
Spociki Łódzkie
Kolego podjedz do kolumny transportu sanitarnego na wareckiej , ja tam bylem i za 50 zl ustawili ; tylko felgi muszą być stalowe ;
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
widzę że ten watek, będzie taki jak o olejach :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
tak powinno być :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
mógł wylać pod tą corsę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokładnie , popieram
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
myślę ze ile ludzi tyle będzie opinii,każdy ma inne zdanie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
stosujcie zatem katalog dostępny na http://www.oelberater.de lecz ten katalog też podaje ze wchodzi 4,3 a ja wlewam 3,8, i jest stan
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
ja zaobserwowałem ze klima już przy zerze się nie włącza,są trzy świece które podgrzewają płyn-lecz kiedy one się włączają nie wiem
- [B5 AFN] nr intercolera
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak odsysają albo tylko odkręcą korek spustowy to tyle +/- wychodzi Pod filtrem jest jeszcze dosyć dużo oleju który odsysam zawsze 100 ml strzykawką , poza tym zawsze wkładam tzw. "knot" w miskę ( też trochę zleci ) serdecznie dziękuję za odpowiedz Do AFN-na wchodzi 3,8 kolega robert. ma silnik AVF w którym z chłodnicy oleju może odsysać w naszym przypadku z chłodnicy sam olej ścieka po odkręceniu filtra. W podanym linku dot. doboru oleju ilość jego jest błędnie podania. Korzystałem z tej strony jakieś dwa lata temu i podane dane dot. np AFN były zupełnie inne czego jestem pewien. Producent sugerował olej o trzech lepkościach 0W40, 5W40 i 10W40 i wartość dot ilości oleju była prawidłowe a nie jak obecnie 4,3 widocznie uznali już, że nasze grzechotniki można już zalewać byle czym. dlatego pytałem bo ummie wchodzi dokładnie 3,8 , myślałem ze zły plastik kupiłem w który wchodzi bagnet ,czyli wszystko jest ok
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dobry test
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
tylko ciekawe jak ktoś mieszka na 4 pietrze :?:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak odsysają albo tylko odkręcą korek spustowy to tyle +/- wychodzi Pod filtrem jest jeszcze dosyć dużo oleju który odsysam zawsze 100 ml strzykawką , poza tym zawsze wkładam tzw. "knot" w miskę ( też trochę zleci ) serdecznie dziękuję za odpowiedz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co za gość ,lać taki olej to zabójstwo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale aż taka różnica :?:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy ktoś mi wytłumaczy tą różnicę liQui moli podaje 3,8litra ,motul podaje 4,3 litra
-
Spociki Łódzkie
Jeśli ktoś ma ochotę na podniesienie mocy w swoim aucie, za małe pieniądze http://moto.allegro.pl/turbinka-turbina-strumienica-turbo-jet-i1935741040.html :nabijasie: http://moto.allegro.pl/turbinka-x-2-turbina-strumienica-biturbo-jet-i1934737447.html
-
Spociki Łódzkie
Czy może Ci fachowcy byli ze Zduńskiej Woli .? Bo tam są tacy jak opisałeś
-
Spociki Łódzkie
myślę ze jak by była trzecia runda ,to pewnie Pudzian by odklepał
-
Spociki Łódzkie
Thompson zaczyna przeklinać! FUC*KING JOKE! Mariusz Pudzianowski vs JamesThompson II
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ta walk była świetna tylko krótka
-
Spociki Łódzkie
dziś większość tych walk , to jakieś żarty