Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko tam gdzie robią przeglądy
  2. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może tak , ale szkoda opon
  3. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolego podjedz do kolumny transportu sanitarnego na wareckiej , ja tam bylem i za 50 zl ustawili ; tylko felgi muszą być stalowe ;
  4. widzę że ten watek, będzie taki jak o olejach :gwizdanie:
  5. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mógł wylać pod tą corsę
  6. dokładnie , popieram
  7. myślę ze ile ludzi tyle będzie opinii,każdy ma inne zdanie
  8. stosujcie zatem katalog dostępny na http://www.oelberater.de lecz ten katalog też podaje ze wchodzi 4,3 a ja wlewam 3,8, i jest stan
  9. ja zaobserwowałem ze klima już przy zerze się nie włącza,są trzy świece które podgrzewają płyn-lecz kiedy one się włączają nie wiem
  10. mar_92 odpowiedział(a) na mar_92 temat w Audi A4 B5
    dzięki
  11. Jak odsysają albo tylko odkręcą korek spustowy to tyle +/- wychodzi Pod filtrem jest jeszcze dosyć dużo oleju który odsysam zawsze 100 ml strzykawką , poza tym zawsze wkładam tzw. "knot" w miskę ( też trochę zleci ) serdecznie dziękuję za odpowiedz Do AFN-na wchodzi 3,8 kolega robert. ma silnik AVF w którym z chłodnicy oleju może odsysać w naszym przypadku z chłodnicy sam olej ścieka po odkręceniu filtra. W podanym linku dot. doboru oleju ilość jego jest błędnie podania. Korzystałem z tej strony jakieś dwa lata temu i podane dane dot. np AFN były zupełnie inne czego jestem pewien. Producent sugerował olej o trzech lepkościach 0W40, 5W40 i 10W40 i wartość dot ilości oleju była prawidłowe a nie jak obecnie 4,3 widocznie uznali już, że nasze grzechotniki można już zalewać byle czym. dlatego pytałem bo ummie wchodzi dokładnie 3,8 , myślałem ze zły plastik kupiłem w który wchodzi bagnet ,czyli wszystko jest ok
  12. tylko ciekawe jak ktoś mieszka na 4 pietrze :?:
  13. Jak odsysają albo tylko odkręcą korek spustowy to tyle +/- wychodzi Pod filtrem jest jeszcze dosyć dużo oleju który odsysam zawsze 100 ml strzykawką , poza tym zawsze wkładam tzw. "knot" w miskę ( też trochę zleci ) serdecznie dziękuję za odpowiedz
  14. co za gość ,lać taki olej to zabójstwo
  15. ale aż taka różnica :?:
  16. czy ktoś mi wytłumaczy tą różnicę liQui moli podaje 3,8litra ,motul podaje 4,3 litra
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli ktoś ma ochotę na podniesienie mocy w swoim aucie, za małe pieniądze http://moto.allegro.pl/turbinka-turbina-strumienica-turbo-jet-i1935741040.html :nabijasie: http://moto.allegro.pl/turbinka-x-2-turbina-strumienica-biturbo-jet-i1934737447.html
  18. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy może Ci fachowcy byli ze Zduńskiej Woli .? Bo tam są tacy jak opisałeś
  19. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myślę ze jak by była trzecia runda ,to pewnie Pudzian by odklepał
  20. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Thompson zaczyna przeklinać! FUC*KING JOKE! Mariusz Pudzianowski vs JamesThompson II
  21. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie
  22. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ta walk była świetna tylko krótka
  23. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziś większość tych walk , to jakieś żarty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.