Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Co sądzicie o łożysku Ruville?? Ja do siebie założyłem te łożyska, w tamtym roku w maju i jest ok
  2. Ja mam zakrytą chłodnicę , kawałkiem linoleum ,auto nagrzewa się szybciej
  3. Robert taniej już nie będzie , szkoda głowy
  4. :oklaski:
  5. wydaje mi się że nie, pewny nie jestem
  6. napisz odwołanie, tylko zróbcie foto tego znaku Można napisać ale wiadomo jak to jest później. Może i teraz kwotę za powtórkę odzyskam ale później mogę zapłacić ją kilkukrotnie. Myślę, że lepiej napisać pismo o zwrot kosztów już po zdanym egzaminie. Kamery mają przecież zainstalowane. takie coś znalazłem http://www.abc.com.pl/serwis/du/2003/2181.htm
  7. napisz odwołanie, tylko zróbcie foto tego znaku
  8. czyli nie obowiązuje :gwizdanie:
  9. Każdy znak ma określone wymiary ,i tylko takie znaki są prawidłowe .Ten znak pewnie założyli instruktorzy żeby przed wyjechaniem włączyć światła i się zatrzymać
  10. przedni lewy
  11. mar_92 odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    Ja nie napisałem że na pewno ,ja tak miałem co do VAGa to masz racje
  12. mar_92 odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    Termostat Jakiej firmy ten termostat ? Robert miałem tak,wymieniłem termostat a okazało się ze nadal spada i rośnie temperatura , po wymianie czujnika jest wszystko ok
  13. kolego , tez może być uwalona sonda lambda
  14. nie kupuj na allegro,ja się przekonałem na własnej skórze
  15. kolego poco ten krzyk
  16. jeździć można,tylko często sprawdzaj stan, tak czy tak to należało by to naprawić
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem! Wszystkiego najlepszego!
  18. Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem pod słońcem! Wszystkiego najlepszego! --------$ -------$$ ------$$$ -----$$$$ ----$$$$$ ---$$$$$$ --$$$$$$$$ -$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$
  19. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Życzę wszystkim pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!
  20. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. a czy ja coś wspominałem o pojemniku ? Pisałem tylko ze musisz napisać oświadczenie sprzedającemu (on ci leje tyle ile chcesz do pojemnika ) a ty potem możesz zrobić co chcesz juz na swoja odpowiedzialność :gwizdanie:BTW znam też miejsca gdzie możesz kupić i do kanistra Ja nie napisałem że Ty pisałeś o pojemniku , tylko zamawiałem ostatnio i lipa,musi być pojemnik podłączony do pieca
  22. ostatnio zamawialiśmy i oświadczenie nie starcza ,musi być piec oraz zbiornik
  23. chriss Jesteś w błędzie ,opał kupisz jak masz pojemnik na olej do pieca . Przyjeżdża gościu i leje prosto w pojemnik, inaczej nie kupisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.