Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. może to być zimny lut
  2. Korek wymieniony i jest To teraz tylko lać i jeździć , szerokości
  3. olej spełniający norme:505.01 - 506.01 - 507.00 jakiej firmy sam zdecyduj
  4. Spokojnie możesz zakładać
  5. Na pewno ktoś z klubowiczów w Toruniu ma
  6. mar_92 odpowiedział(a) na junior_tdi temat w 1.9TDI
    To teraz tylko jeździć,,szerokości,,
  7. Koledzy ,jeżdżę już od trzech lat na tym ekodislu .Żadnej zmiany auto jeździ jak jeździło
  8. Pewnie to samo co teraz,by wszyscy płakali i tankowali Dziś w Łodzi na NESTE ON tańszy o 3 grosze i kosztuje 5,76 ,jest postęp
  9. Jest to dobre dla ciężarówek
  10. Dziś się dowiedziałem jaki koszt jest instalacji,około 4000 tys. Gościu powiedział tak jeżeli auto pali 8 litrów ropy to po zamontowaniu będzie palił jakiś 4,5-5 a resztę gazu .Czyli żaden zysk
  11. czy ktoś wie jaki koszt montażu jest
  12. Poszukaj używki,to będzie najlepsze rozwiązanie
  13. J Jestem ciekaw ile razy jeszcze będzie to pytanie,ręce opadają
  14. Kolego w łodzi gdzie są korki i do pracy mam 6,5 km pali mi 7 litrów teraz ,w tamta zimę potrafił palić 8,5 bo termostat miałem walnięty. Wydaje mi się ze i będzie wiadomo
  15. czyli nic nowego
  16. Dana jestem ciekaw dlaczego jest różnica ,w ilości mieszczącego się oleju
  17. U mnie mechanik założył na silikon czerwony,od dwóch lat susza-jakiej firmy nie wiem bo to on kupował
  18. Ja jak będę rozliczał to masz Pozdrawiam
  19. Ja bym chętnie zobaczył na żywo ich miny :>
  20. Witam Serdecznie dziękuje jutro sprawdzę Pozdrawiam
  21. Koledzy jak vag można sprawdzić ile pali
  22. jak tez widziałem parę szt , tylko ze to nie oryginalne znaczki były
  23. mar_92 odpowiedział(a) na knipex temat w Audi A4 B5
    widocznie się rozkodował
  24. http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ jedyne 152zl
  25. trudno określić co może z nią być,najlepiej jak byś miał kogoś, żeby podmienić i sprawdzić,pisze o tej przepustnicy- bo znajomy miał podobny objaw jak mu padła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.