Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Kolego, z tego co się orientuje to szkodę będziesz mógł zgłosić po sprawie.Ten co spowodował kolizje się nie zgadza ze to jego wina
  2. podłącze się , jaki olej do mojej skrzyni i ile tam wchodzi
  3. wygląda mi to na gwizd turbo
  4. Ja dziś wymieniłem na zimę,i pada śnieg :>
  5. Zalej jakimś 5w40,jakiej firmy to Ty zdecyduj Castrol raczej nie
  6. widzę ze masz silnik BKE
  7. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.sadistic.pl/patologiczny-ojciec-vt94965.htm[/url] :facepalm::facepalm::facepalm: Ten stary, musi mieć beret zryty :gwizdanie:
  8. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    odkręć termostat wtedy na pewno wszystko wyleci,tylko dobrze by było założyć nowa uszczelkę
  9. Powiedz mi skąd wiesz ze Motul będzie lepszy czy coś jest nie tak z tym Shellem
  10. jeśli ktoś ma, to poprosimy o jakiś opis, jak to się sprawuje
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0;highlight=tom77
  12. żeby stwierdzić że się niczym nieróżni ,trzeba by było dać do laboratorium
  13. napisałem że na motulu te trzy auta jeżdżą , a audi też jeździło na Liqui Moly i różnica była tylko cenowa każdy leje co chce :gwizdanie:
  14. Kolego nie motul i tylko motul , używam w trzech autach , dwa na pełnym syntetyku i jeden na półsyntetyku
  15. No i to są porządne oleje :good:przynajmniej do naszych silników Powiem tak ,jeździłem na takim -różnica żadna miedzy motulem :> To moje zdanie
  16. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    dobry płyn będzie w takiej samej cenie
  17. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Ja płaciłem za taki 30 zł
  18. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    znajomy kupił febi
  19. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Kolego koncentrat to jest coś co się rozrabia, chyba ze kupisz płyn to nie rozrabiasz :>
  20. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    Są jakieś specjalne środki czy przelać jeszcze raz ten Petrygo? http://moto.allegro.pl/k2-radiator-flush-preparat-do-plukania-chlodnic-i1916757562.html
  21. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    najlepiej przepłukaj przed zalaniem
  22. tak jak kolega majkel_majki napisał
  23. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie za bankiem wiedz na teren,w prawo w lewo i na wprost
  24. mar_92 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    lepiej późno, niż jak by Ci coś padło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.