Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Wydaje mi się że każdy powinien stosować takie jakie sprawdził
  2. Trzeba było zwrócić ten rarytas
  3. Hmm ja wiem 5-8 km i jest 80* wyłącz klima tronik to szybciej się nagrzeje,powinien trzymać 90 [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 17:59_________________________________________________ Ja kupiłem ten http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
  4. mar_92 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jak w temacie ,jaki ma nr intercoler
  5. kolega regenerował turbo, śmigał dwa lata,i nic się nie działo :cool1:tylko w dobrym serwisie trzeba to zrobić
  6. mar_92 odpowiedział(a) na vartman3 temat w 1.9TDI
    Polak to pomysłowy człowiek :polew:
  7. Myślę że powinieneś dać sobie spokój,skoro auto ciągnie,a olej to norma
  8. przeczytaj sobie to http://www.samnaprawiam.com/poradniki-1796-wymiana-swiec-zarowych-w-tdi.html
  9. Jakoś nikt nie chce zaoszczędzić na spalaniu:))))) A co niech rafinerie też sobie zarobią. wszyscy co mają audi,to stać ich na paliwo
  10. Raczej to normalne,olej krąży sobie w układzie dokręć opaskę
  11. mar_92 odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    poczytaj od początku,tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie
  12. Decyzja zawsze zależy od Ciebie,co kupisz
  13. Kupiłem dwa lata temu Beru, działają do tej pory
  14. zarobek temu co produkuje, oraz sprzedającemu
  15. na czymś trzeba zarobić :polew:
  16. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ta na logo to Ania aka zlota1977 nooooojest oooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :evil: tym bardziej jest :good:
  17. jestem ciekaw czy Ci odpisze , jak odpisze to co
  18. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ta na logo jest ok
  19. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :> wszystko się zgadza
  20. po nowym roku 6,20
  21. Nasza Polska to chory kraj
  22. Ja kupiłem ten http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
  23. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: A tyle, żeby się momentalnie odkochał, jak się odwróci: :D :polew: :polew:
  24. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok pozdrawiam
  25. myślę ze trzeba po dwie szt kupić , to spalanie zredukuje się o 40% :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.