Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. tylko trzeba przytrzymać przycisk kilka sekund :>
  2. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: :good: :good: :good: :wink4: :wink4: :wink4: jak coś to mogę pomóc :>
  3. sprawdź czy czasem minusowa się nie poluzowała
  4. na Zgierskiej podali koledze
  5. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    proponuje na jeden i drugi :>
  6. zgadzam się z kolega Iro w 100%
  7. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak ktoś by jechał do Zgierza Szczecińską , to przy jednostce stoi śmietnik straży miejskiej
  8. Ja bym sprawdził wszystkie opaski i przewody,może ten interkuler jest trefny
  9. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok dzięki
  10. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy ogrzewanie musi być ustawione na hi
  11. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chłodniczy
  12. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    posiadam takie trzy szt :>
  13. będę próbował może się uda
  14. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam takie pytanie,kiedy włączają się świece te co podgrzewają płyn
  15. Witam ,jak mam wymontować interkuler,co trzeba zdemontować
  16. Możesz
  17. Ja kupiłem http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1901647625.html
  18. Czy byłeś może na Zgierskiej ?
  19. zrób logi i wrzuć na forum
  20. Podłącz kompa i będzie wiadomo :>
  21. Czapki z głów przed załogą :hi:
  22. tylko musisz uważać,bo to też działa w druga stronę :>
  23. Powiedz gościowi ze zgłaszasz na policje.Policja pojedzie ustawi auta i będzie wiadomo czyja wina , że dostanie jeszcze dodatkowo mandat
  24. Zadzwoń do gościa , jeśli powie ze nie jest pewny możesz podjechać na policje , oni mogą zrobić taka wizje sprawdzić jakie części pojazdu są uszkodzone u Ciebie i tego gościa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.