Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie: czyli ta jak ze wszystkim, kto co ma to chwali
  2. nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill
  3. Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?
  4. Odkręć kolo,zobacz czy osłona nie ociera,sprawdź tez klocki
  5. Tylko żeby ten cud Cie drogo nie kosztował
  6. Tylko zobacz ile już jest u nas podatku w 1 litrze.Córka jest w Dani,i tam on to koszt około 6zl
  7. dlaczego akurat do 06.2012? teraz robią stadiony drogi,potem wszystko stanie
  8. Pewnie wcześniej auta paliły po 7 litrów , a jak podłączyli super urządzenie to pala po 5 litrów
  9. Ceny on będą rosły do czerwca 2012,potem będą spadać , zmniejszy się zapotrzebowanie
  10. Dokladnie jak pisze kolega majkel_majki , oby tak Ci się nie stało gdzieś w trasie, sam płyn na pewno nie uszczelnił
  11. Dokładnie jak pisze kolega virus31 , kupiłem do domu i wytrzymały trzy tygodnie 2 szt a jedna spaliła się w dniu założenia
  12. mar_92 odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Ja myślę że paliwo jak będzie kosztować nawet 7 czy 8 zł ,to i tak będziemy kupować
  13. pokupowali Ci co mają fiata uno w gazie :polew:
  14. sprawdź przekaźnik,może się poluzował
  15. zapodaj więcej fotek
  16. popatrz dobrze,może jednak zlokalizujesz
  17. mar_92 odpowiedział(a) na biker110 temat w Audi A4 B5
    dlatego lepiej kupić Bosch lub Pierburg
  18. mar_92 odpowiedział(a) na biker110 temat w Audi A4 B5
    Powiem tak ,kiedyś kupiłem jakiś zamiennik i działał cztery miesiące
  19. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli ktoś by miał ochotę na tytoń, w dobrej cenie
  20. mar_92 odpowiedział(a) na PAWELK226 temat w 1.9TDI
    Ja kupiłem ten http://moto.allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
  21. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:54_________________________________________________ Późno ten obiad,co do piwa to ok :>
  22. Jak komuś nie szkoda kasy
  23. Jak tak patrze na komentarze, to widzę ze wszyscy zadowoleni są
  24. Możesz podać link,do tych super świecidełek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.