Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. ja bym sprawdził świeczki
  2. Najlepsza odpowiedz na forum. bo może kąt wtrysku trzeba poprawić kąt wtrysku w silniku z PD? tego typu watkow jest bardzo duzo, moze by sie pofatygowac i poczytac? Przeprasza za moje niedopatrzenie
  3. Najlepsza odpowiedz na forum. bo może kąt wtrysku trzeba poprawić
  4. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kiedy na spota wpadniesz w koncu :gwizdanie: jak tylko się poprawi pogodadobry patent jak ktoś niema telewizji http://weeb.tv/
  5. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. Jesli moge spytac to jak kolega to sprawdzal, bo ja tez chetnie bym to zrobila. Dziekuje. Pozdrawiam Jestem ciekaw co Ci odpisze. Pozdrawiam
  7. Schodzą bo mróz trzyma
  8. Dla mnie też, jest ten test mało wiarygodny
  9. Dziś -20,auto stoi pod blokiem i od pierwszego pali
  10. Proszę bardzo kolor Vervy . Gdzie tak tanio kupić
  11. Naprawdę miała farta że nie pękł :gwizdanie:
  12. To może być przyczyna,klej gdzieś puścił i dostaje się powietrze.Tak miał znajomy w oplu
  13. myślę ze jak będą luzy, to mu powie ten co będzie miał ustawiać
  14. czy szyba była wymieniana?
  15. poszukaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=264.0
  16. Odnośnie paliwa, mam w baku resztki ropuchy z shella (około 6-7litrów - czas dotankować ), dzisiaj przed południem po około 18h "pod chmurką" od ostatniego wygaszenia zagrzałem 3x świece i odpalił ze strzała, ale podejrzewam, że po 1 lub 2 grzaniach by tak wesoło nie było, temp. jaką auto pokazało na zewnątrz -17.5 st. C Chyba czas sprawdzić i zmienić dawkę na pompie czyli coś jest nie tak ,skoro trzy razy świeczki podgrzewasz,ja tylko raz i pali -21 po nocy on 5,73 dziś na bliskiej
  17. Podjedz na spota ,na pewno ktoś ci pomorze
  18. proponuje żebyś przeczytał kilka stron ,przed zadaniem takiego pytania
  19. świecę jak wymieniać, to tylko komplet
  20. Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys. obrotów gasnie albo zaczyna cała drżec. Takie obroty to zabójstwo dlatego samochodu
  21. Tankuje na ORLENIE ,jest wszystko ok ,auto stoi pod blokiem i pali . Nic nie dolewałem ale jutro chyba zaleje STP
  22. vpower zwykły on i STP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.