Treść opublikowana przez mar_92
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
ja bym sprawdził świeczki
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Najlepsza odpowiedz na forum. bo może kąt wtrysku trzeba poprawić kąt wtrysku w silniku z PD? tego typu watkow jest bardzo duzo, moze by sie pofatygowac i poczytac? Przeprasza za moje niedopatrzenie
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Najlepsza odpowiedz na forum. bo może kąt wtrysku trzeba poprawić
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
- Spociki Łódzkie
kiedy na spota wpadniesz w koncu :gwizdanie: jak tylko się poprawi pogodadobry patent jak ktoś niema telewizji http://weeb.tv/- Spociki Łódzkie
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jesli moge spytac to jak kolega to sprawdzal, bo ja tez chetnie bym to zrobila. Dziekuje. Pozdrawiam Jestem ciekaw co Ci odpisze. Pozdrawiam- Jaki akumulator kupić do Audi?
Schodzą bo mróz trzyma- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dla mnie też, jest ten test mało wiarygodny- Jaki akumulator kupić do Audi?
Dziś -20,auto stoi pod blokiem i od pierwszego pali- Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
Proszę bardzo kolor Vervy . Gdzie tak tanio kupić- [B5 ADP] Nie odpala za pierwszym razem na mrozie, kontrolka i 3x pisk
Dokładnie- [B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
Naprawdę miała farta że nie pękł :gwizdanie:- [ALL B6] Mocne parowanie szyb.
To może być przyczyna,klej gdzieś puścił i dostaje się powietrze.Tak miał znajomy w oplu- [B5 AFN] Czy to wina wahaczy geometrii czy coś innego??? Prośba o pomoc!!!
myślę ze jak będą luzy, to mu powie ten co będzie miał ustawiać- [ALL B6] Mocne parowanie szyb.
czy szyba była wymieniana?- [ALL B5] Zawiasy
poszukaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=264.0- Ceny paliwa marzec 2026
Odnośnie paliwa, mam w baku resztki ropuchy z shella (około 6-7litrów - czas dotankować ), dzisiaj przed południem po około 18h "pod chmurką" od ostatniego wygaszenia zagrzałem 3x świece i odpalił ze strzała, ale podejrzewam, że po 1 lub 2 grzaniach by tak wesoło nie było, temp. jaką auto pokazało na zewnątrz -17.5 st. C Chyba czas sprawdzić i zmienić dawkę na pompie czyli coś jest nie tak ,skoro trzy razy świeczki podgrzewasz,ja tylko raz i pali -21 po nocy on 5,73 dziś na bliskiej- [B5 AFN] Drży na zimnym silniku
Podjedz na spota ,na pewno ktoś ci pomorze- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
proponuje żebyś przeczytał kilka stron ,przed zadaniem takiego pytania- [ALL B5] Problem z odpalaniem
świecę jak wymieniać, to tylko komplet- [B5 AFN] Drży na zimnym silniku
Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys. obrotów gasnie albo zaczyna cała drżec. Takie obroty to zabójstwo dlatego samochodu- Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
Tankuje na ORLENIE ,jest wszystko ok ,auto stoi pod blokiem i pali . Nic nie dolewałem ale jutro chyba zaleje STP- [B5 AFN] Czy to wina wahaczy geometrii czy coś innego??? Prośba o pomoc!!!
Dokładnie jak napisał Arturoo- [ALL B5] Problem z odpalaniem
vpower zwykły on i STP - Spociki Łódzkie