Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drży na zimnym silniku


mac12311

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 B5 1.9tdi 110 KM Avant 1997

Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys. obrotów gasnie albo zaczyna cała drżec. Prosze o pomoc. Wczesniej jeszcze wypuszczala po przegazowaniu klab czarnego dymu ale po wymianie wtrysku sterujacego ten problem znikl natomiast ciągle drży lub nawet gasnie. Z pompy wtryskowej leci paliwo. Wydaje mi się ze ja zalewa ale nie jestem ekspertem wiec prosze o jakies pomysly. Aha na komputerze nie wykazano bledów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo kolego za te przegazowania zimnego silnika do 4-5 tys.

Zrob sobie komplet logow i wystaw je na forum przynajniej bedzie obraz co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys

:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys. obrotów gasnie albo zaczyna cała drżec.

Takie obroty to zabójstwo dlatego samochodu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przegazowywaniem to naprawdę błysnąłeś.. :decayed: Współczuję Twojemu silnikowi.. :gwizdanie: Ale do rzeczy, skoro leci z pompy to powinieneś ją uszczelnić bo może się zapowietrzać i dlatego tak się dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazuj dalej jak ci panewa d*pom wyjdzie to wymien silnik :polew: :polew: :polew::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasnosci nie gazuje jej ciagle. Dbam o auto a problem wynikl kiedy raz sie zapomnialem i zrobilem tak na zimnym silniku. Zainteresowalem sie tym dlaczego tak sie dzieje i dlatego napisalem. W normalnej jezdzie nie przekraczam 2 tys dopoki sie nie rozgrzeje. Wiec prosze nie krytykowac tylko rzucac pomysły co moze byc przyczyna !!!!

Jakie logi i gdzie to moge zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym zgasnieciu cięzko było ją odpalić tak jakby nie miała ciśnienia i krecila z rozrzadu. Znajomy mechanik powiedział ze może to byc pompa olejowa bo mial takie przypadki i objawy sie zgadzaja. CO Wy nato ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczenia silnika przegazowkami wogole, nie tylko zimnego silnika nie skomentuje. :disgust:

przyczyna gasniecia, moga byc zanieczyszczenia - opilki w pompie wtryskowej.

przy okazji uszczelniania pompa do wyczyszczenia i weryfikacji sterujacego nia ukladu elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B5 1.9tdi 110 KM Avant 1997

Moja audi na zimnym silniku po przegazowaniu do 4-5 tys. obrotów gasnie albo zaczyna cała drżec. Prosze o pomoc.

To dbasz rzeczywiście...i jeden raz ma już swoje konsekwencje. Opisany objaw zrozumiałem jako brak równej i pracy na wszystkich garach a wiec coś z paliwem,lecące paliwo na pompie- uszczelnij ją,niech ktoś kto ma o tym pojęcie przyjrzy się jej dokładniej, również przewodom paliwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie logi i gdzie to moge zrobic

Tu masz wszystko o logach.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

A zrobic mozesz albo w jakims kumatym warsztacie, oczywiscie odplatnie...

Lub sam w domowym zaciszu. Oczywiscie wteczas nie placisz nic.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...