Treść opublikowana przez audiKSP
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam a4 z rns-e szósty rok. Czasem nie mi szwankował i wyczyściłem laser. Wszystko działało przez jakieś 2 miesiące a teraz praktycznie w ogóle nie czyta mi płyt z nawigacją (żadnych, mam oryginał audi, mam też wypalaną). Czasem odpali nawi lecz po kilku kilkunastu minutach nie widzi płyty i wyskakuje komunikat. Gość od nawi powiedział że to od dużych upałów. Powiedział też że napęd do wymiany (ok 650zł). Jak myślicie? Jest tak jak mówi i muszę szykować sie na wiekszy wydatek?
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Dzięki Shhaddoww. Udało mi się naprawić bez wymiany przycisku. Przeczyściłem i hula.
-
Wakacje w Chorwacji
W pierwszej strefie być może. Ja parkowałem troszkę dalej od ścisłego centrum i nie było tragedii z ceną. Ale faktem jest że parkowanie tam to koszmar.
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
A to on jest zintegrowany? To znaczy muszę wymieniać w razie czego obydwa tak? Edit: ok, już widzę na allegro jak to wygląda. Czyli mi jest potrzebny ten z końcówką "a" bo z tyłu mam korby.
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Ok dzięki. Jak będę musiał wymieniać to jednak będę szukał niestyranego. Masz może numer tego przycisku?
-
Problem z kupującym z allegro poradzicie co zrobić ?
Sytuacja słaba. Ja dużo sprzedaję telefonów na allegro ale takiej lipy na szczęście nie miałem. Nie zazdroszczę, no i szkoda tego negatywa no ale trudno. Bywa.
-
Problem z kupującym z allegro poradzicie co zrobić ?
I jak sytuacja?
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Ok dzięki. Mechanizm na pewno nie bo wymieniałem go na jesieni. Jak zamykam szyby z pilota to działa idealnie, nic nie trzeszczy, nie churgocze... To na pewno coś z przyciskiem. A łatwo go wyjąć czy muszę cały boczek zdejmować?
-
Wakacje w Chorwacji
Na spokojnie przejedziesz
-
Wakacje w Chorwacji
Na pewno jest, ale też zawsze dieselem jeździłem
-
Podgrzewane lusterka
Ok, możliwe że tak mam. Ale jak mogę w takim razie sprawdzić czy wszystko mi działa i jest ok, tylko że temp. jest za wysoka? Miernikiem jakimś czy co. Od razu powiem że na elektryce ni w ząb się nie znam.
-
Podgrzewane lusterka
Wkłady zamontowane. Wciskam przycisk podgrzewania tylnej szyby i d*pa. Wygląda na to że nie grzeją. A może muszę jeszcze coś w komputerze zmienić? I jeszcze mam pytanie: moje zwykłe wkłady były takie że lewe miało tą pionową kreskę (asferyczne) a prawe jej nie miało. Teraz kupiłem nowe (używki) i jest odwrotnie. Prawe jest asferyczne z tą kreską a lewe zwykłe. Możliwe że są one od anglika?
-
Wymiana tunelu
Fakt, nie w swingu. Ja brałem soul. Ale on ma pełno gratów więc pytaj
-
Wymiana tunelu
Pisz do siemiana. Kupiłem u niego używkę i jestem mega zadowolony bo wygląda jak nowy
-
Podgrzewane lusterka
Hmmm... Dzięki za info z tymi wkładami. Zamówiłem już je ale nie miałem pojęcia żeby zapytać czy są białe czy niebieskie. No nic, zobaczymy jak przyjdą, to się okaże. Dzięki
-
Podgrzewane lusterka
Ok, dzięki za info. Wkłady zamówione. Zobaczymy jak będzie u mnie.
-
Wymiana tunelu
Jest ktoś w okolicach Warszawy kto w rozsądnych pieniądzach wymieni mi ten tunel? No i oczywiście wie jak to zrobić a nie będzie uczył się na moim Ja samemu wolę się za to nie brać. Jestem fachowcem w innej dziedzinie. Może być info na PW
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
U mnie szwankuje chyba sam przełącznik. Otworzy szybę ale już jej nie chce zamknąć. Uda sie ją zamknąć dopiero np. po 20 próbach. Dodam że z pilota zamykanie działa bez zarzutu więc w ciemno obstawiam przycisk. Czy taki przycisk można naprawić (czyszczenie styków czy coś takiego) czy raczej od razu kupować nowy? Ile może nowy kosztować? A może używkę działającą? Może ktoś podać numer tego przycisku od szyby kierowcy? A4 B6 AVF 2004r
-
Podgrzewane lusterka
Podpowiedzcie jeszcze jak te wkłady wyjąć
-
Wakacje w Chorwacji
Dokładnie tak jak napisał YOGI. Na pewno masz navi więc wbij sobie trasę przez Mureck, potem Lenart i Ptuj. Poprowadzi Cię i zaoszczędzisz na winiecie. Przy okazji odpoczniesz trochę na spokojniejszych wiejskich drogach i polecam tankowanie na SHELLU w okolicach Mureck. Dużo tańsze paliwo niż na autostradzie.
-
Podgrzewane lusterka
Jeszcze mam pytanie? Możliwe jest że oryginalnie są grzane lustra w aucie tylko nie działają bo: - spaliły się obydwa; - spalił się np. jakiś bezpiecznik ?
-
Podgrzewane lusterka
A to działa w zależności od temp. otoczenia czy jest zespolone z ogrzewaniem tylnej szyby? Bo słyszałem że włącza się je właśnie przyciskuem tylnej szyby.
-
Podgrzewane lusterka
Koledzy, czy mogę ustalić po numerze vin czy mam podgrzewane lusterka? Chodzi mi o to że lusterka nie grzeją, ale ostatnio się dowiedziałem że instalacja prawdopodobnie jest wyprowadzona i: -mam zwykłe wkłady, ale wystarczy zmienić na grzane i będzie hulać; -mam grzane wkłady, jednak od początku jak mam ten samochód mi nie działały bo są spalone. Może ktoś pomóc? Edit. Ok, już znalazłem. Na wlepce mam kod 6XC czyli mam wyprowadzenia. Teraz tylko kupić nowe wkłady i będzie grzanie.
-
jaka przednia szyba była montowana seryjnie
Kurde to już nie wiem. Też mam Pilkingtona teraz bo wymieniałem 3 lata temu. Badziew totalny. Porysowana cała. Ale z tego co tu orzeczytałem to NordGlass jeszcze gorszy. A może nic już nie zmieniać tylko brać tego NG...
-
jaka przednia szyba była montowana seryjnie
Zadzwoniłem i podobno jest jeszcze Pilkington. Mają się odezwać czy mogę zmienić