Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki za spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w takim bądz razie kogo się dziś można spodziewać ?? bo nie wiem co mam robić Piter będziesz ?
-
Spoty Katowice i okolice
Jakie nieroby !! ja już jestem po pracy Po siłowni i kończe właśnie obiad gotować
-
Spoty Katowice i okolice
ale kupa Czyżby twój FAN ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
spamerzy- Spoty Katowice i okolice
Zbieram się do wyra. Trzymajta się Aha... Miszka za 200 zeta moge wziąść te twoje ledy jak ci się nie podobają- Spoty Katowice i okolice
Miszka no właśnie kicha... u mnie w zderzaku by lepiej swieciły- Spoty Katowice i okolice
czapka odzyskana ??? :gwizdanie: :gwizdanie: odzyskana Tylko wygląda jakby ktoś nią poleorał- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota- Spoty Katowice i okolice
no ładnie a mówiłeś że po pijaku nie jeździsz Jaka tu cisza .......- [ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Efekt jak najbardziej Ale zastanowiłbym się osobiście gdybm miał to zakładać u siebie Przy tej dokładce i naszych drogach + wysokie krawężniki można ją szybko urwać ewentułalnie połamać... :gwizdanie:- [ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
Sprzęgło wiskotyczne to to na którym kręci się wiatrak chłodnicy.... Mam nadzieje że dobrze pisze- [ALL B7] Jak oszukać checka sprawności żarówek tabl.rejestr po włożeniu zwykłych Led-ów
a jak to zrobić? jak byś wytłumaczył to byłbym wdzięczny jak to zrobić co i jak. Jak bym wiedział jak ten rezystor wlutować to bym wiedział jak to zrobił ale jestem kompletnie zielony ,wiec proszę o rady jak to ustrojstwo i gdzie wlutować. Wszystko jest na forum, wystarczy tylko poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t135627.0.html;highlight=led+w+tablicy+rejestracyjnej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78370.0.html;highlight=led+w+tablicy+rejestracyjnej http://www.a4-klub.pl/smf/all_zamiennik_lampki_oswietlenia_rejestracji_led-t122432.0.html Mam nadzieje że pomoże. Poszukaj jeszcze a znajdziesz napewno wiecej- [ALL B7] Rdza
Panowie OT :gwizdanie: Karoseria karoseri nie równa Z ASO wyjadą dwa takie same samochody, i jeden przejeździ 10 lat i nic się nie będzie działo a drugiemu po roku mogą sie już dziać cuda Miałem podobną sytułacje w reno master (5-6 lat temu), w salonie kupiliśmy dwa mastery, jeden jeździ do dzis i nic mu sie nie dzieje, a z drugim wiecznie jakieś problemy.....- [ALL B6] DVD,MP3,DVB-T,Navi co to jest?
Czy warto.... musiałby się ktoś znaleśc kto kupił już coś takiego. Na ebay'u jest tego dość troche Znalazłem coś podobnego.... http://www.autodvdgps.com/advanced-audi-a4-navigation-system-dvd-playback-hd-digital-touchscreen-bluetooth-ipod-ready-vehiclespecific-design-p-382.html Ciekawa jest opcja wgrania innych map "iGO, Route66, Nevteq, TOMTOM, Sygic itp."- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak masz relingi to przykrecaj, nie baw sie w magnes [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 02:07_________________________________________________ jakas godz temu wyjezdzalem z pracy, troszke dalem po gazie i wlaczyl mi sie tryb awaryjny - tam mysle (wciskam gaz i prawie zero reakcji do 2,5 tys jeszcze jedzie pozniej muł), zgasilem pod piecuchem po zakupach zapalilem i chodzil gitara , butowalem zdrowo i nic sie nie dzialo (w sensie dobrze reagowal) pozniej bylem na stacji znow zgasilem auto po ponownym odpaleniu znow gitara :> Czy ma ktos pomysl co moglo spowodowac wlaczenie sie trybu awaryjnego albo czy to byl wogole tryb awaryjny? Miałem podobną sytułacje, tylko że u mnie zaświecała się kontrolka świec żarowych i auto wchodziło w tryb awaryjny, po wył/wł silnika wszystko wracało do normy, póki nie zacząłem znowu mu deptać. Po sprawdzeniu na vag'u wyszło coś z dawkowaniem paliwa. Wyszło że filtr paliwa, po wymianie wszystko- Spoty Katowice i okolice
Nie wiem jeszcze czy zjawie sie dzisiaj na spocie. Auto mam u lakiernika i czekam na info kiedy do odbioru. Oby dziś.- [B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
Wypas fura......- Dobrzy chiptunerzy
Nie ma tak źle.... 61 stron 3-4h czytania :gwizdanie: Jeśli nie DynoSoft to z Rybnika nie masz daleko również do CompSport'u (Bielsko). Możesz podjechać tu i tu.- [ALL B6] Jakie felgii i ET?
Tak jak napisał edmondo... Najlepszym wyjściem byłoby et35 i w tym przypadku felga 8 cala. Wtedy najładniej to wygląda. "jest to moja opinia"- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
w poniedziałek- Spoty Katowice i okolice
Była w domku nr18, czyli prawie samych gejów, przy odbiorze radzę dobrze obejrzeć :gwizdanie: oddam ją odrazu do czyszczenia chemicznego Seski, Stanley no mam nadzieje że nie leży do tej pory w domku.... i keżor ją wzioł widze że próbujesz od piątku nie dopuścic do kaca.... :gwizdanie: mykam meczyk oglądać.- Spoty Katowice i okolice
a kto ma tą moją czapke ? - Spoty Katowice i okolice