Treść opublikowana przez _Makki_
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
hehe. Ladna dyskusja w temacie kosmetyki.. W wakacje w PL kolega pokazywal mi srodek do felg, jakis rozowy nazywal sie chyba Forlega. Na bazie kwasow, wali niesamowicie ale z tego co widzialem byl skuteczny. Domywa napewno ale czy bezpieczny dla felg to nie wiem.. Cena chyba cos kolo 8-9zl..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja juz 2 lata kiery szukam i nie moge znalesc.. Chce ta taka grubasna od RS6 ale jak narazie wydzialem tylko po 2500pln... A moze zle szukam?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Odpisalem Wreszcie na ladzie i w domu.. Mimo ze podobno grzeczny nie bylem w tym roku to i tak mikolaj o mnie nie zapomnial. New shieeet inda house Padwasher: 2x Dolly: Wiadro SV oczywiscie z GG: Poddupnik na wiadro: Do kolekcji SV: 2 nowe Fluffy Dryer: Troche padow Uber: Dobrze ze sa podpisane, tak zeby bylo wiadomo co z czym i wogole 50 gabeczek od NanoLotus: Pady Scholl: I takie tam inne pierdoly:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Sorki ale nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie. ALBO mi sie skasowala niechcacy ostatnio jak robilem porzadki w skrzynce Zapodaj jeszcze raz
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ur quattro jest fajne ale ja chce auto takze do codziennej jazdy.. Nie tylko do zabawy. A taki rodzynek to zasluguje na stanie w ocieplanym garazu i do patrzenia, ewentualnie przejazdy w ladna pogode
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ogolnie przemysl gazowo-naftowy. Platformy tez. Teraz jestem na jednostce FPSO, czyli cos jak plywajaca platforma. Platforma stoi w miejscu wiec tam sie inaczej odczuwa sztormy i zla pogode.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Coraz bardziej rozmyslam o kolejnym aucie. Jakos w kwietniu ruszam do Polski i chce auto ktore bedzie mi dawac 110% frajdy z jazdy.. Opcje na dzien dzisiejszy sa takie: 1. RS2 - stary ale jary. Od zawsze moje marzenie no i oczywiscie silnik z ogromnym potencjalem. Problem to znalesc cos to jest w 100% orginalne i zadbane.. Jak juz jest to cena wiadomo, jak za auto kolekcjonerskie prawie 2. RS6 C5 - uwielbiam ta karoserie, wnetrze i fotele recaro ktore wedlug mnie sa 10 razy lepsze od S-Line ktore mam w B8. Tutaj mozna znalesc auto w dobrych cenach, ale takie jak ja dokladnie chce jest kilka. No i jeszcze jedna rzecz to aftomat. Jezeli sie zdecyduje na RS6 C5 to bedzie mod na manuala mhFoJIGvNME Gostek tylko wedlug mnie za bardzo przesadza z recznym. quattro+snieg i reczny pfff amator 3. Narazie nie wiem jak moj kontrakt w PL bedzie wygladal ale w gre wchodzi takze RS6 C6. Ale wiadomo to juz inny polap cenowy A tak na marginesie to siedze od tygodnia udupiony na morzu. Najpierw byl orkan i wiatry po 78wezlow i 32 metrowe fale. Teraz juz jest troche lepiej ale helikoptery nadal nie lataja Jedyne co pociesza to ze od tygodnia dniowki leca mi po 200% Maly filmik, na okolo 3:25 widac fale okolo 30 metrow.. zfNhHQDMCXI
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Pawel: Przerwalo nam rozmowe ale tutaj tak caly czas przez pogode. Nie wiem jak dlugo bedzie promocja w Swissvax ale jak cos chcesz to zamawiaj asap bo 20% to juz fajny rabat
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ehh, nic ciekawego wedlug mnie. Moje ulubione reczniki to Fluffy Dryer, Miracle Dryer i CG Mammoth
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Bardzo fajny zestaw kosmetykow Gliptone Masz pianownice prawda? Dodaj sobie troszeczke Citruswash&gloss do mieszanki to zobaczysz co sie dzieje CG Speed Wipe to jeden z moich ulubionych zapachow.. Jak idziesz w CG to wyprobuj jeszcze CG Blacklight + Hybrid V7..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Mam nadzieje ze ten photoshop mod nie ujrzy swiatla dziennego
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ta czarna sucz wyzej wyglada tak kozacko tez przez te kola. Ale 21" to juz troche show-no go... No chyba ze sie po lotnisku tylko jezdzi
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No zyje ledwo. Buja tu strasznie, morze polnocne to nie je bajka. Na takim stateczku siedze: http://gazownictwo.wnp.pl/po-dwoch-latach-przygotowan-wkrotce-zakotwiczy-skarv-fpso,133119_1_0_0.html Z OEM ciezko cos znalesc w 18" za dobre pieniadze. Do tego w PL cos szukac to porazka. A tu mam felgi z pewnego zrodla, zadbane tak jak ja lubie i maly przebieg. Cena okolo 2000zl. Nie chce znowu niewiadomo jakiej kasy ladowac w felgi bo i tak drugi komplet opon wyjdzie okolo 8000-9000NOK. Tamten z Nokianami europejskimi zostawie sobie na wycieczki do PL i europy a na Norwegie musze miec norweskie opony. Wybralem Nokian Hakkapeliitta R. Zobacz sobie, super opony. Berlingo tescia podjezdza wszedzie na tych oponach, az wstyd bo zachowuje sie lepiej w zimie niz bialas na tych Nokianach europejskich
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
8x18, ET35
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Szukam drugiego kompletu felg na zime. Moze cos takiego?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Zartujesz?? Oni maja dosyc dobra opinie chociaz ja musze jechac do nich na poprawke. Cwaniaki straszne. Jezeli daloby sie to udowodnic z tym przebiegiem i upalaniem u Ciebie to mozna by im bylo zrobic ladna opinie na kosmetyceaut... Dach okleili mi bardzo ladnie a robilem to juz 3 raz. 1 raz u nich. Ale reszta idzie do poprawki jak tylko bede mogl to zrobic. Gadaja bardzo ladnie ale robota nie zawsze wychodzi tak jak gadaja..
-
[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
Piekna jest! Nie wiem jakos caly czas mysle o tym zeby sobie kupic taka zabawke w przyszlym roku jak przyjade do Polski pracowac. Jedyny problem jak dla mnie to ten aftomat Ale w sumie mozna i manuala wrzucic, ktos na forum w NO to zrobil. Kasa z tego co pamietam poszla nieziemska bo gdzies w DE to robili. A pozniej chyba jeszcze z silnika wyciagneli cos ponad 600km
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Zeby nie bylo tu za nudno to maly update RaceGlaze interior kit: Pelny zestaw Swissvax do kol, teraz juz mam wszystko No i troche woskow itp Siedze narazie na morzu.. Za tydzien powrot do domu, 4 tygodnie wolnego i przygotowywanie bialasa do zimy.. A btw to dowiedzialem sie ze moj bialas znalazl sie w norweskim kalendarzu Audi na 2012 rok..
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
Musisz miec wszystkie ubytki lakieru zrobione przed oklejaniem bo folia nie wybacza. Inaczej wszystko bedzie widac. Nie wiem jak jest z matem, moze inaczej widac po folia matowa.. Pod blyszczaca folia wszystko wychodzi "na wierzch". O auto oklejone czarnym matem trzeba tez umiec dbac. Mnie osobiscie efekt czarnego matu sie nie podoba..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Realcje zdjeciowa z projektu reanimacji Lexusa wrzucilem do dzialu Zrob to sam. Zainteresowanych zapraszam. Ewentualne pytania mozna chyba tez i tam kierowac..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
hehe, dzieki. Dzieki ale szkoda ze tak ladny pozostanie pewnie do pierwszego mycia nowego wlasciciela..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi: Nie chcesz zonie SUVa kupic? Dam maly rabat jak dla Was http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=31520429
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ladne to ale to by bylo na tyle. Nigdy wiecej piano w samochodzie. To sie rysuje na sama mysl o wycieraniu. Nastawiam sie psychicznie na polerowanie piano u siebie. Od czasu kiedy Shield siedzi na listwach to chociaz mniej rys jest. Ale nawet najdelikatniejsza fibra robi microrysy w piano. Dopuki nie ma swiatla albo slonce nie zaswieci centralnie na piano to jest ok
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Uff, skandynawskie podejscie do interesow czasami rozwala na lopatki Moze trzeba bylo sie spakowac i pojechac do nich? Jezeli naprawde zalezalo Ci na tym przedstawicielstwie Nie wiem czy SNB dostalo przedstawicielstwo czy poprostu kupuja w Szwecji i sprzedaja w PL..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, nareszcie pojawil sie Mac124 Prickbort w Polsce. Jeden z najlepszych srodkow do usuwania smoly/asfaltu. Dobra cena i w dodatku nie usuwa zabezpieczenia.. Polecam! http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7564&sid=8a4c87770e2491715d6199ccdd40b1d6 http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=21&t=1578