Treść opublikowana przez _Makki_
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki za podpowiedz _Makki_ ale kupiłem już TarX od CarPro Zobaczę jak top działa Dobry jest i to bardzo ale na przypadki hardcore...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No wlasnie o to chodzi [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:02_________________________________________________ Flexa DA nie mozna porownywac do Kestlera czy G220 bo jest 100 lepsza M.in dlatego ze mozesz sie na niej np polozyc robiac korekte a skubanej nic to nie robi, idzie jak przecinak dalej. Wiadomo ze Flexem rotacja zrobi sie to 2 razy szybciej ale sa lakiery gdzie wykonczenie DA bardzo sie przydaje.. Zaslepic mozna samemu kupujac korek np z: http://www.gecleant.de/shop/glasstopfen-fuer-audi-vw-seat-skoda.html
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hehe, to podziekuj ladnie Twojej pani No no, fibry na pol bedziemy rwac itp. Innego podejscia nie moge miec. Jak juz nie da sie z tym nic zrobic to trzeba patrzec do przodu a nie do tylu. Wyciagnac wnioski, znalesc duzo mlodsza lale i sobie wychowac.. Zart ofkoz Z moja kosmetyka ludzie moga pisac i myslec co chca. Mam to gdzies. Wedlug mnie nie ma nic lepszego niz hobby i zainteresowania ktore przynosza korzysci finansowe Jeden lubi monety, znaczki, modelarstwo i kolejki elektryczne a ja lubie woski, zadbane auto i wet look Z nowosci to nabylem kolejna 4 juz maszynke - Flex XC 3401 VRG: Park polerek i DA uwazam za zamkniety Nowe smalczyki do kolekcji: - Zymöl Concours duzy sloik - Chemical Guys Celeste Dettaglio - Chemical Guys Lava Luminous Glow Infusion - Dodo Juice Straght 8 [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 10:27_________________________________________________A bialasowi chce nareszcie wywalic tylna wycieraczke, wybrac sie do PL i zamontowac LEDy od lifta bo moje klosze niedlugo same odpadna. Padaka niesamowita z tymi peknieciami. No i jeszcze podswietlenie tylnej tablicy w LEDach ORI od lifta podobno ladnie swieci Bez wycieraczki:- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A gdzie to wyczytales? Reszta bez komentarza...- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No serio mowie. Ale nie ma co wiecej tematu przeciagac. Zycie plynie dalej...- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pawlo 2004: w UK masz chyba dostepny Autosmart Tardis w dobrych pieniadzach. Kosa niesamowita ale killer dla LSP..- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No a jak Ale o RS2 czy o rozwod Ci chodzi? Turdzi: Nigdy wiecej obraczkowania. Samboer rulez- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Bedzie bedzie ale rozwod musze najpierw ogarnac.....- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No jest ich sporo.. Moi faworyci to Mac124 Prickbort, CarPro TarX i Autosmart Tardis. Cenowo najlepiej wychodzi Prickbort i jest przyjazdy dla LSP.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pawlo 2004: Najlepszy efekt z IronX osiagniesz: 1. usuwajac najpierw asfalt itp z lakieru - Tar Remover, najlepiej na suche auto 2. mycie 3. poczekac jak troche przeschnie 4. IronX Na wilgotny lakier mozesz zostawic go spokojnie na dluzej. Nic sie nie stanie- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
Kiedy odbior?? Swissvaxy sie chwalily ze ustawiles sie na pakiet "nowe auto"- B8 TrOOOOp
Relingi jak z allroada- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
bialas jest naprawde szybki- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Pod samym wyciagiem Haukeli: Ok. 250km od Oslo- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wyjazd w piatek 17 lutego i powrot 24.- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
miales dac znac zeby razem pojechac a nie dac znac ze byles i bylo fajnie :>- snowbord&narty 11/12r.
My szalejemy w Norwegii. Sezon tym razem rozpoczety pozno bo w grudniu Czasami tez tutaj - www.roldal.com - ten osrodek ma najwiecej sniegu w Europie! Prawdziwy raj dla ludzi kochajacych puuuuuszek Nagranie z wczoraj, moj 2 dzien z GoPro na desce, dzwiek lipa GoPro Hero2 test snowboarding Haukeli- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Ciemne koncowki Szkoda Pawel ze z tym Milltekiem taka lipa. Nie spodziewalem sie. Nie podejrzewaz ze moze cos pokrecili w tym zakladzie w PL? Napewno masz dedykowana wersje do Twojego auta? Ja kiedy do nich dzwonilem jak jeszcze nie bylo wydechow z Millteka do mojego B8 i mowili ze to nie problem dobrac/dopasowac, pospawac itp.. Ja chcialem dedykowany wiec.. BTW, Mialem dac znac jak bede sie wybieral do chatki w gorach. Teraz bylem na weekend, bylo zajefajnie Nastepny wypad na tydzien 17 lutego :gwizdanie: Tak sie prezentuje domek i okolica Trollbu- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Testowalem rozne obudowy i z wodoodporna tez nie jest zle w aucie.. Ale fakt z ta z dziurkami jest lepiej. "klikanie" jest spowodowane wadliwym softem w LCD ktory po kilku dniach po 1 przestal dzialac a po 2 jak ekran mam zalozony to wlasnie takie dzwieki sie pojawiaja. Po zdjeciu ekranu wszystko jest ok. Odpisali mi na maila z GoPro i podobno to znana dla nich usterka i na dniach ma sie pojawic update- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ciekaw jestem jak on to zamontowal w takim razie. Jezeli nie mial smyczki no to too bad Narazie jestem na etapie zabawy i uczenia sie ustawien w GoPro ale jakosc jak dla mnie powala.. Tutaj w nocy, zamocowana do dachu panoramicznego: GoPro Hero2 Night test drive tutaj za dnia ale dzwiek to pykanie do wina zlego oprogramowania ekranu LCD Ekran idzie do wymiany GoPro Hero2 Day time test drive I pierwsze zabawy z time lapse: KYKbkA6Wkq4 pB1gvo85JcI- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ekran LCD dokupilem oraz dodatkowa baterie. Ale o jaka przystawke Ci chodzi??- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Orzeł: fajny mod! Ile cos takiego boli? Czarne pasowalyby do mnie Ja tam w sumie nie wiem kiedy u mnie heble do wymiany bo na przednich klockach przejechalem 61k. Tyl jeszcze ori siedzi. Tarcze pewnie jeszcze troche pociagna..- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hehe.. Pawel trzeba jakiego spota zrobic wreszcie gdzies i przesmalcowac Twoja czarnule zeby ja tam w Oslo solanka nie zjadla [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:06_________________________________________________Z mysla o najwiekszym 3 dniowym zlocie klubu VACN w Szwecji i marcowym kursie Audi quattro driving experience kupilem sobie nowe gadzety. W tym roku bedziemy smigac S5 i RS5 wiec trzeba to jakos udokumentowac. GoPro Hero2 jak dla mnie przekozak. Narazie komp mi nie wyrabia na nagraniach w pelnej rozdzielczosci i nadal jestem na etapie poznawania kamerki. Ale jak ktos chce cos podobnego kupic to polecam. Poszedlem po calosci i kupilem prawie wszystko co bylo dostepne z wyposazenia + 2 x 16GB SDHC karte Extreme. Przyssawka z zestawu Motorsport wytrzymala 170kmh, wiecej sie balem- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no dzieki Kazdy ma jakies slabosci Bylem tez w koncu u Swissvaxow odebrac nagrody z konkursu PSB. Najciekawsza nagroda jak dla mnie to polerka Lare, ktora zbiera naprawde dobre opinie. Nie jest to oczywiscie sprzet rzedu Makity, Flexa czy Festoola ale dla kogos kto robi 1 czy 2 auta dla siebie i nie chce uderzac w wysoka polke to calkiem ok sprzecik. Bede robil porownanie i test vs Flex. Relacja bedzie w HD z pomiarami temp i halasu.. - [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA