Treść opublikowana przez _Makki_
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Heheh. Powodzenia w PL i uwazaj na dziurki.. Mnie mozliwe ze i duzo pali na trasie DK-DE-PL ale DK robie do 160km/h, DE ile fabryka daje a w PL to zalezy od drogi.. Za to Ty masz kola rowerowki w porowaniu do moich pimp 20inch..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Papier wodny 500->800->1500->3000 Pozniej pasta Scholl S30+ na malym pomaranczowym padzie Scholla.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 13:49_________________________________________________ Dzieki Z rotacja jest TROCHE inaczej niz z maszyna DA.. Jak ze wszystkim - trening czyni mistrza
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi: To teraz kup sobie jeszcze takie zimowki jak tutaj:) nokian hakkapeliitta r - bez kolcy.. Bede cos takiego kupowal teraz na zime w Norwegii. A to co mialem zostanie mi na wyjazdy Polska-Niemcy-Dania itp
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie wiem dokladnie bo nie mierzylem po robocie. Mierzylem przed i spokojnie bylo na czym pracowac. A polerka wcale nie byla hardcorowa. Auto bylo lakierowane prawie 2 miesiace temu ale ze sie nie dogadalem z lakiernikiem odpowiednio to teraz takie cuda musze wyprowadzac po nim [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 01:07_________________________________________________ Na szybko: Maszyna Flex PE 14-2 150, najpierw pasta Scholl Concepts S3 Gold Edt 4 male kropki na pomaranczowy pad Scholla. Szybkie rozprowadzenie na 1 biegu, pozniej odrazu na 4-5 bieg okolo 1500-1800 obrotow. 2-3 przejechania ze srednim dociskiem i zejscie do 2 biegu na kilka przejechan bez specjalnego dociskania maszyny. Wytarcie reszty produktu, IPA i inspekcja pod swiatlo i z latarka LED. Pozniej wykanczanie na maszynie DAS 6 Pro z pasta Scholl Concepts S30+ na nowym pomaraczowym padzie. Na koniec pasta S40 z nowym pomaranczowym padem. Do ogarniecia rotacji Flexa jeszcze mi duuuuzo zostalo ale po tym projekcie pt Lexus wiem ze wole sie trzymac lakierow VAG.. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 01:32_________________________________________________Jeszcze 2 ciekawe zdjecia maski:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Odpisalem. No sam jestem mega zadowolony. Nie bedziemy Pawlowi zasmiecac watku. O tym mozna pogadac w dziale kosmetyki Ta jasne Dobrze ze Audi ma zazwyczaj twarde lakiery bo to cos co teraz poleruje to japonczyk, ktorego nie problem porysowac nowa mikrofibra za 50zl!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi: Mala przestroga jezeli chodzi o czarny kolor Zdjecie dnia, Oh happy days!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na szybko i recznie to propozycja roberta jest bardzo dobra. Autoglym EGP to naprawde dobry sealant. Mozna go nakladac padem z mf i moze nawet do godziny pozostac na lakierze. Pozniej fibra i zciagasz. A jezeli chcesz zeby dal Ci maksymalne zabezpieczenie to niech po wypolerowaniu auto postoi gdzies wewnatrz 12 a jak mozesz i wiecej godzin. Chodzi o to zeby ten sealant sie utwardzil a EGP tego naprawde potrzebuje. A jak jeszcze dasz na wieszch Autoglym HD Wax to bedzie BTW: Oczywiscie rysy najlepiej usuwac Dzisiaj caly dzien poleruje i jedno zdjecie zasluguje na publikacje
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Walcze z czarnym Lexusem. Dzisiaj bylo odswierzenie przednich lamp i proby roznych past i padow. Jak narazie wyglada na to ze micro-swirls'ow bedzie cala masa Wszystko rysuje (micro-swirls'y) ten lakier i teraz juz wiem dlaczego koledzy wspolczuli mi tego auta od samego poczatku Lakiery VAGow jednak rulez Jak skoncze caly projekt to bedzie jakas wieksza relacja Show&Shine Kilka zdjec z dzisiaj :> Lampy przed korekta: Po: I lakierek Holos&swirls heaven: Po 1-step Scholl S3 Gold Edt na pomaranczowym padzie Scholla. CDN
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak ze wszystkim w kosmetyce samochodowej to i tutaj srodkow jest sporo. Testowalem tego troche i uwazam ze godne polecenia sa: -Autoglym Leather Cleaner i Care Balm -Chemical Guys Leather Cleaner i Leather Conditioner -Gliptone ma rozne zestawy takze -Scholl Spam + Scholl Skin -Swissvax Leather Cleaner lub Leather Cleaner Forte, Leather Milk Troche tego jest Szczoteczka do skory, biala fibra lub delikatny reczniczek i jazda.. Do tego polecam takze wosk Elephant Leder Preserver np z Lederzentrum.pl. Do ekstremalnych przypadkow mozna uzywac specjalna benzyne do skor, sprawdza sie np taka jak do zapalniczek Vario: gratuluje Makity. Super sprzet ale jak dla mnie troche za ciezki. Pocwiczysz sobie bicepsy.. Za to twardych lakierow i zmasakrowanych Makita potrzebuje np 1-2 przejazdy a Flex lub Festool 4-5. Moj dobry znajomy zrobil okolo 120 aut Makita i nadal wszystko cacy. Szczotek nawet nie wymienial jeszcze
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Spoko, kazdy dba o swoje auta jak chce i potrafi. Dla mnie to hobby jak i dodatkowy zarobek ktory sprawia mnie i innym przyjemnosc. A nie ma nic lepszego niz zarabiac kase i robic cos co sie lubi.. Wiadomo ze auto ma ulatwiac zycie ale kto powiedzial ze np detailing czy dbanie o wyglad zewnetrzny i wewnetrzy ma komplikowac zycie. Bajer polega na tym aby miec tak zabezpieczony samochod zeby jak najdluzej wygladalo na zadbane bo wtedy i mycie to sama przyjemnosc. Wedlug mnie cos takiego kiedys, chociaz w pewnym stopniu sie "zwroci" sprzedajac auto. Tak samo jest z bonnet bra. Jest to stworzone dla ludzi ktorzy chca unikac odpryskow na masce, ktorych tak jak mowisz nie da sie unikac nie stosujac takiego zabezpieczenia.. Z detailingiem jest tak ze tylko chory chorego zrozumie. Dla innych to strata czasu, pieniedzy i zdrowia. Jakies zboczenia trzeba miec
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
hahah, napisalem tak bo nie wiedzialem czy f*ck przejdzie przez cenzure forum Kupilem bagnet do oleju - 03L 115 611 E. Dzieki Turdzi za info. BTW: Nie bylo nigdzie w Norwegii wiec zamowienie poszlo do DE. Koszt 106NOK czyli okolo 50zl.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
SoF0ckingWhat?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wiocha to jest wtedy jak maska z odryskami psuje efekt calego zadbanego auta. Zadrapania i ryski na lakierze zazwyczaj daje sie wyprowadzic ale odryski na masce to juz inna bajka. Tym bardziej jezeli towarzysza im takze wgniotki w masce
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzieki! [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________ Ale to nie ma byc piekne tylko praktyczne Odpryskom na masce mowimy zdecydowanie nie!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jezeli chodzi o mnie to folia ochronna przezroczysta odpada.. Kiedys tam jeszcze myslalem o zafoliowaniu calej maski na czarny polysk ale chyba bym nie przezyl widocznych rysek na czarnym polysku. A folie sa ogolnie tak miekkie ze od samego patrzenia sie rysuja Chyba bedzie ciekawie wygladac
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hehehe, moj bialas moglby bardzo ciekawie z czyms takim wygladac- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie chcesz cyckonosza ochronnego na maske? Bedzie tansza przesylka z UK jak beda 2 szt- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
zamowilem Bedzie jeszcze rabat jezeli przesle im zdjecie z cyckonoszem na masce- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Bo Ty w najwiekszej dziurze w norkowni mieszkasz:) Tam bomby podkladaja i strzelaja do swoich jak kaczek.. Oslo zawsze bylo i bedzie- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mniejsza z tym. B8 nie ma na ich liscie.. Dzisiaj napisalem do nich maila i odrazu dostalem odpowiedz:) "We don't have them in stock but can order them in"- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Sorry za OT ale gdybym mieszkal w PL to raczej bym nie jezdzil na 20" w B8. Szkoda zdrowia, czasu i auta na slalomy miedzy dziurami. W PL show=no go- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Z rodzinka to trzeba grzecznie i bezpiecznie Samemu mozna troche inaczej.. Uwazaj tylko na cywilnych w Polsce bo szkoda pkt lapac. Masz CB na Polske?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Widze ze wy tutaj bardzo lubicie dyskusje o spalaniu Po Norwegii na trasie jadac ladnie grzecznie jak wszyscy tutaj gesiego to mnie udalo sie zejsc do 5,8 (fis) na odcinku 420km. Niedlugo jedziesz do Polski. Nie wiem jak jezdzisz po Polsce ale jak Ci sie uda zejsc ponizej 8,5l na trasie to bedzie naprawde dobrze. Moje spalanie w lecie po Wawie czy Krakowie jest no prawie 1,5 razy wieksze niz w Norwegii. Masz u siebie to cos Start/Stop na postoju?- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Znam ich bo norki sie u nich zaopatruja. Pisalem do nich jakos w styczniu i odpowiedzieli ze nie maja do B8 - [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA