Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Makki_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Makki_

  1. Ehh, bez przesady Moja klatke (L) mozna rozsuwac na dlugosc od 80cm do 100cm, szerokosc to 50cm a wysokosc 66. Wiec na szerokosc zajmuje ona dokladnie polowe bagaznika.. Tutaj troszeczke brakuje mi mojej ex A6 [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 12:13_________________________________________________ Sprawdzilem na stronie producenta i nawet najmniejsza pojedyncza klatka nie wchodzi do A3
  2. Taka wersja jak moja, tzn pojedyncza klatka wielkosci L kosztuje okolo 400 euro.. Firma Variocage daje pewna gwarancje, jezeli dojdzie do wypadku i pies zostanie poszkodowany w klatce to pokrywaja wszystkie koszty zwiazane z ewentualna operacja psa, kosztami leczenia, rehabilitacja + odszkodowanie
  3. Nowy mod Klatka Variocage dla psa, jedyna na swiecie klatka z papierami TUV i wyjsciem ewakuacyjnym Bardzo dobre wykonanie (Szwecja) i najwazniejsze ze klatka nie brzeczy w czasie jazdy.. No bo bezpieczenstwo psa tez jest wazne, hihi.. Do tego zakupilem takze mate ochronna na zderzak. Tu link do producenta jezeli ktos bylby zainteresowany: http://www.mim.se/?p=productgroup&i=1&bilmarke=&bilmodell=&sl=&sxl=&s=&m=&ll=&xl=&xxl=&l=en
  4. Dekielek Audi bedzie Ten model do B8 wystepuje takze z ET30 z papierami TUV. Wiec napewno pasuje ale ja nie bylem na tyle odwazny na zime bo pewnie chlapalo by po calym aucie... 3 lata temu mialem 21" na A6 Ale to juz byla lekka przesada, nawet w Norwegii. Jak to mowia "Show but no go". Ale na 20" bylo juz ok i nawet w Polsce dawalem rade.. B8 ma potezne nadkola i dlatego nawet 18" wyglada na mala felge. Jakis czas temu widzialem B8 na zimowkach 16" bez gleby. To dopiero byla tragedia
  5. Ciesze sie ze sie podoba! Daszek nad wentylkiem ma wygrawerowane logo firmy. Nie widac tego na moich zdjeciach. Juz nie jedna osoba zwrocila na to uwage.. Tutaj lepiej widac
  6. Fele juz zamontowane Autko wyglada jak na 15" Za to kierownica chodzi jednym palcem, nie czuc tak bardzo twardosci zawieszenia S-Line i oczywiscie odrazu widze roznice w spalaniu.. Zaluje tylko ze nie wybralem ET30 zamiast ET40. Cale kolo jest schowane, jak dla mnie troche za gleboko. Mozliwe ze dobiore sobie jakies dystanse bo fajnie by bylo te felgi troche "wystawic".. W sobote czeka mnie road trip do Polski. Kawalek po Norwegii, Dania, Niemcy - Autobahn ) i Polandia.. Kilka zdjec "zimowek"
  7. No i sie doczekalem swietego mikolaja z niemiec - felunie na zime
  8. Zlot w Funasdalen jest dokladnie 5-7 luty. POLECAM! Tutaj kilka filmow: http://www.youtube.com/results?search_query=Audi+Fun%C3%A4sdalen&search_type=&aq=f
  9. Siema norki! Kurcze, do Oslo mam troche daleko. Ale moze w Bergen zrobimy spota nastepnym razem:) Jest moze ktos z was w VW Audi Club Norwegen? Klub norweski organizuje najwiekszy skandynawski zlot w Funasdalen na poczatku lutego. Kurs jazdy quattro, wyscigi i nauka jazdy po zamarznietym jeziorze w Funasdalen. Bylem tam juz 2 razy, POLECAM
  10. Vario: Dlatego ze skandynawskie zimowki maja inna mieszanke gumy, sa duzo mieksze i dlatego zachowuja sie lepiej na sniegu, lodzie itp. Europejskie zimowki sa duzo lepsze na mokrym asfalcie, ewentualnie na blocie snieznym. hehe, nie stac mnie na taki luksus To koszt ok 7500zl :] Jeszcze nie. Planuje to zrobic jakos przed swietami. Program ABT Chyba przetestuje te Nokiany WR G2. W sumie teraz najwiecej jezdze w Norwegii po mokrym asfalcie, czasami zdarza sie lod. Sniegu tu gdzie mieszkam jest malo ale jezdze czesto w gory na deske. A tam potrafi byc ekstremalnie.. Wiem ze Q daje duzo ale pamietaj ze auto z Q hamuje jak normalny samochod Kiedys testowalem skandynawskie Continental VikingContact, Nokian Hakkapeliitta RSi i Michelin X-Ice. Pamietam ze najbardziej podobaly mi sie Conti ale cena ich jest zaporowa.. Co roku wygrywaja te opony testy zimowe wiec nie ma sie co dziwic. Ty chyba nie powinienes miec problemow z Nokianami WR G2 w Oslo
  11. Uparlem sie na Tomasony TN5 wiec beda Tomasony Juz zamowione - 8,5x18 ET40. Ogladalem te fele od TT RS ale nie ma ich w 18" Do tego Tomasony maja sporo czarnego koloru wiec bedzie git Teraz tylko musze sie zdecydowac na opony 225/45R18. Albo beda "europejskie" zimowki Nokian WR G2: albo "skandynawskie" Nokiany Hakkapelitta R: Problem polega na tym ze skandynawskie zimowki maja inna mieszanke gumy - sa bardzo miekkie. Jezeli pojade do Polski ze 2 razy w ciagu zimy na skandynawskich zimowkach to albo bede musial jechac powoli w DK i DE albo oponki po 1 sezonie beda do kasacji.. Juz tak kiedys mialem. Wiekszosc opon sprzedawanych tutaj, bez kolcy ma indeks predkosci 160-180km/h. Szybka jazda i plusowa temperatura je zabija.. A znowu europejskie zimowki w warunkach Norweskich sie nie za bardzo sprawdzaja.. Musze poczytac jakies testy
  12. [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 21:45_________________________________________________ Hej! Wszystko ok ale duzo pracy do tego remont mieszkania pod wynajem.. Kurde remonty zawsze wychodza drozej niz sie przewiduje.. Ostatnio cala kase laduje w remont wiec plany z autkiem sa troche przesuniete w czasie.. Zima sie zbliza.. Juz niedlugo bede musial zmienic na zimowki ktorych nie mam.. Musze tez jakies fele na zime zakupic. Mysle nad 18" Tomason TN5: Ale opony jakie sobie wybralem na zime nie ma w rozmiarze jaki mnie interesuje. Jezeli wybiore 18" to opony Nokian Hakkapelitta R 225/45. Alternatywa to 17" z oponami 225/50. A tutaj felgi jakie sobie wybralem w rozmiarze 17": [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 21:58_________________________________________________Bardzo mozliwe ze przyjade autkiem do Polski przed swietami na program ABT, dokladke dolna zderzaka i wydech.. Mozliwe ze zrobie sobie takze prezent na swieta w postaci LEDow na tyl [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 22:00_________________________________________________Wczesnie wybieram sie do Polski Touaregiem 3.2 VR6 na montaz turbiny w VTG i pelen pakiet Aero od ABT
  13. Pozdrawiam znowu z Poznania! Trasa Poznan-Krakow-Katowice-Krakow-Kielce-Radom-Torun-Bydgosz-Poznan zaliczona Jestem zaszokowany tym co sie dzieje na polskich drogach.. Masakra.. Tego sie nie da opisac. Jezdzil ze mna jeden Norweg i facet wymiekl. Jego slowa: "Ruch i mentalnosc kierowcow w Polsce jest smiertelnie niebezpieczna" Nie kumam, gdzie Ci ludzie sie tak non stop spiesza. Narazaja sami siebie i innych. Dzisiaj np, na moich oczach jakis malolat wjechal prosto pod TIRA. Nie wiem co by bylo gdyby TIR jechal szybciej.. Vario: Jak tam Norwegia? Moja pani po przeczytaniu smsa od Ciebie miala ladny ubaw Norwegia nie jest taka zla jezeli chodzi o ruch drogowy, hehe. Tam wszyscy maja czas, na wszystko. Nie zdziw sie jak zobaczysz ze w ograniczeniu do 80km/h ludzie jezdza 70. To normalka! Myjna w browarze przetestowana. Szczerze, chlopaki myja szybko i sprawnie ale jakos mycia hmmm. Jak dla mnie, niedokladnie.. Pozdro @LL!
  14. Witam Krakow! Poszukuje dobrej myjni recznej w Krakowie... Chodzi mi o taka myjnie gdzie ktos umyje mi autko:) Najlepiej gdzies w centrum Pozdrawiam
  15. "ryska" jest zrobiona gwozdziem lub kluczem.. Najwieksze hamstwo na swiecie ;( Poprostu dolina na caly urlop w Polsce.. Do tego caly pakiet i gwarancja na 5lat AutoGlym Lifeshine idzie sie jeeeb*** Ufffff, musze sie napic chyba dzisiaj, hehe.
  16. (( No i mam "ryske" po calosci lewej strony.. 4 elementy do lakierowania..
  17. Witam wszystkich! Nareszcie w Poznaniu Wczoraj popoludniu przyjechalismy. Ponad 1500km prawie na strzalke NO-DK-DE-PL.. Tak spalem ze nawet nic nie wiem o burzy nocnej.. Oczywiscie nie moze byc spokojnie.. Ktos mnie bardzo nie lubi i potraktowal mnie (moje autko) chyba najgorzej jak mozna. 10 cm na lewo od znaczna S-Line zaczyna sie rysa i konczy przy tylnej lampie.. Gwozd lub klucz, 4 elementy do lakierowania. Nawet sie klamka od kierowcy zalapala (( Dolina na maxa.. Jak sie dowiem, co to za czlowiek w Norwegii to zrobil to bedzie mi potrzebna ekipa na wypad nad fjordy. Lamanie rak i nog wchodzi w gre Dobra, spadam do dobrego polskiego fryzjera.. Pozdro @ll
  18. Zainteresowanych programem Discovery Channel i seria Mega Builders informuje ze w niedziele o godz 22 bedzie program o projekcie firmy dla ktorej pracuje. Program o najwiekszych i najnowoczesniejszych platformach badawczo-wiertniczych na swiecie, wykonanych w Norwegii, Polsce i Dubaju. Tutaj godnie mozna dodac, ciekawe czy bedzie w programie ze 3/4 glownego pokladu bylo wykonane w Polsce, a w Norwegii pracowalo nad tym projektem ponad 1500 Polakow. Bardzo mozliwe ze i ja sie pojawie w programie
  19. Zapomniales dodac "co do jazdy W POLSCE chyba ciezko" W DE, SE i NO nie ma problemu z taka gleba. W A6 mialem 20" na KW INOX 2 mniej wiecej na tej samej wysokosci.. Ale jak przyjezdzalem do Polski to autko stalo na parkingu lub pierwszego dnia krecilem gwint do gory Jak dobrze pojdzie to po wakacjach bede mial KW INOX 3 w B8.. Jak narazie S-Line -35mm daje rade.. Szkoda tylko ze teraz ceny gwintow KW sa prawie 40% drozsze niz 3 lata temu
  20. Dzieki Nareszcie udalo mi sie znalesc B8 Avant w black optic, do tego te kola 21" ! No i oczywiscie LEDy z tylu Ale kozak! Hmmm, a moze by tak u mnie wywalic chromowana ramke z grila i ramke z halogenow ? :>
  21. Odebralem kolpaczki na srodek felg, zmontowalem z "ramka" i znaczkiem audi. Kolpaczki maskujace sruby takze zostaly polakierowane na czarno. Nowe zdjecia Po sobotnim myciu Zestaw na lato od Audi: Felgi wyszly wedlug mnie troche za bardzo swiecaco. Mogly by byc troche bardziej matowe. Pojezdze troche i zobacze, mozliwe ze bede je jeszcze bardziej matowal..
  22. Zapodam wiecej jak wszystko juz bedzie na swoim miejscu
  23. Fele juz sa na swoim miejscu. Brakuje za to kolpaczkow i czarnych maskowan srub.. Efekt = mniej wiecej cos takiego
  24. Czas na jakies uaktualnienie A wiec nie znajduje zadnego wydechu ktory by mi pasowal.. Do tego dyfuzor tylny S-Line jakos mi nie lezy. Wiec zadecydowalem ze bedzie wydech ABT z dyfuzorem ABT:) Montaz w Polsce za jakies 4-5 tygodni. Kilka nowych zdjec: - RS6 II "gunmetal" po przejechaniu 3000km w 4 dni po skandynawii: - Przod bialaska po wycieczce:( - Nowe fele.. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________ZARTUJE, fele od kolegi na weekend. BTW, 16" na B8 wygladaja jak 14" W piatek zaczolem, jak to moja zona powiedziala, psuc moje felgi:) - dekielek takze do lakierowania, chromy pozostana nieruszone: - pierwsza felga, troche zakurzona:) - troche przymiarek:) Jutro wieczor przekladka i ciekawy jestem efektu koncowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.