Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile moze kosztować wysyłka silnika kompletnego na palecie??
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Popytaj o chłopaków z Trzebnicy. Jak znajdę to wrzucę Ci numer. Będę wdzięczny :hi:
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Jest ktoś z forum kto handluje częściami do 80 B4 najlepiej coupe ?? zakupiłem bazę do projektu - odrestaurowania i szukam gratów...
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na allegro sam galka 165pln..wiem ze tam czasem drożej niz w Aso ale z ramka i mieszkiem za 110-130 to super cena by byla..chyba ze masz ceny w euro
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz numer aukcji w poście wyżej
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć linka proszę Nie mogę na telefonie skopiowac aukcji...ale zobacz na alleg..nr 5193012121
  8. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam taka z allegro za 59pln chyba i po roku nadal wygląda super. Pytanie z innej beczki - jak chce przy ori ksenonie ustawić długie swiatla to tez z vagiem tylko??
  9. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez mam gałke z a3 8l z perforowanej skory. Mialem ze starym mieszkiem chwile ale przy obszyciu kiery zrobili mi nowy z perforowanej skory i jest idealnie.
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak są ok Dzieki
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Montowal ktos spryskiwacze lamp - zamienniki z allegro? Moje ori niestety juz nie działają..
  12. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam modul tez 30% jakis inny i nie wierze ze na proeltec swieca jak na zdjęciu na 30%...
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    Seryjne 180KM jedzie tylko jak sie przesiada ktos ze słabszego auta a i to niespecjalnie...zabawa zaczyna sie jak sie napompuje tak około 2300rpm.. Po sofcie jest duzooo lepiej ale nie mierzyłem czasu...ja jeszcze wymieniłem geometrie turbiny bo moja była dosc mocno zapieczona i dodatkowo miało to wpływ na przyspieszenie...
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam te zarówki i to co na fotach to imo 100% tylko na pierwszej jest normalna żarówka na 30%..w nocy jeszcze nie patrzyłem jak świecą ale na 30% świecą tak se bo widać przebłyski niebieskiego i takiego tęczowego ...
  15. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprężyny przednie -40 -50 potrzebuje..ktos cos??
  16. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem po zmianie przegubu wewnętrznego wlasnie..zalozylem chińskiego Pascala 150pln..zobaczymy ile wytrzyma ale wydaje mi się ze taki wewnętrzny to powinien dluzej pozyc niz zewnętrzny..
  17. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma półśrodków w porównaniu do BIXa...wolałbym chyba jeździć na h7 niż zakładać HID bo trasznie on ginie na deszczu..nie kombinuj tylko zbieraj na przeróbke lamp na BIX
  18. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak jest z ta zarowka do zwyklych lamp z soczewka? mozna to pakowac i bedzie ladnie swiecilo w nocy lub w deszcz? mialem wczesniej osramy to popalily sie po 9miesiachach ale swiatlo bylo troche lepsze w nocy. czy lepiej w soczewke wlozyc HID bo w nocy to ja nic nie widze jak sie z kims mijam.. BIXa ładuj to będziesz w nocy widział
  19. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Diagnoza jest - rozleciał się przegub wewnętrzny...Podobno w OE nie wystepuje jako część oddzielna ?? w IC mają tylko Pascala - montował ktoś takiego chinola? warte to coś ?
  20. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na holu nie ma drgań wiec nic z felgami. Auto u mechanika czekam na diagnozę.
  21. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Dziś wracałem znad morza dość szybko po autostradzie i nagle auto dostało wibracji...najpieerw mniej potem coraz większych i przy coraz mniejszej prędkości..dziwne drganie gdzieś pomiędzy fotelami przód-tył...do domu brakło 15km - linka i na hol..jutro rozbiórka ale może jakiś trop podrzucicie.. podpora wału ? jakis przegub elastyczny ? występują w zamiennikach takie rzeczy do b6 ??
  22. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek po winie to mogą ci glupot naopowiadac w ASO
  23. To nie kąt wtrysku zrob takiego loga jak ci koledzy wyżej pisali.
  24. Uważasz ze auto z popsutymi wałkami bedzie jezdzilo normalnie? Zacznij od mechaniki wymień hydraulike, pompę możesz dac do sprawdzenia w jakimś serwisie, potem kat wtrysku i diagnoza...
  25. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie 8.5j et30 z oponą 225/40 i dystans 11mm - spokojnie wchodzi i nic nie wystaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.