Treść opublikowana przez kkrawat
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czytam czytam i czytam ...ale pytanie mam jedno na szybko bo kumpel sprzedaje zestaw z a6 c6 4F 3.0tdi z 2008roku - przód 320 (321)mm i tył 300mm - czy to spasi do mojego b6 quattro ??
-
Jaki dystans do felg z et 43
14mm dystansu co tu dużo liczyć..
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czyli słabo - jakie et pasuje idealnie pod 8,5x18 ?
-
B6 DIVISION
siema wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Miałes do mnie wjechać ...- B6 DIVISION
Grzesiu mnie własnie ta "miekkosc" 1be wkurzała - bo ono nie jest miekkie jak seryjne tylko takie dziwne - mi ta charakterstyka pracy zawiasu nie podeszła - imo duzo lepiej jest na 1bv.- B6 DIVISION
1be bym świadomie nie założył bo mi ta charakterystyka pracy nie pasowała - teraz mam 1bv i jest fajniej i pewnie nie zmienie chyba ze na dobry gwint, bo niższy kit jest przesrany zimą - przynajmniej u mnie.... Więc albo dobry gwint albo 1bv- B6 DIVISION
W b5 miałem 1be- to zawieszenie jest chyba na niemieckie autostrady pomyślane - ani wyglądu auta ani komfortu na polskich drogach..Założyłem KW v.1 i było sztywniej ale przynajmniej można było nisko ustawić..Teraz mam 1bv w b6 i jest duzo lepiej niz na 1be- sztywniej ale praca zawieszenia dużo przyjemniejsza...no chyba ze to roznica w jakości b6 do b5- B6 DIVISION
no właśnie z ta zaslepka jest problem - a nie chce nic połamać- B6 DIVISION
Sie przyjeb...do tych 2.5 Kaju siekierke i gumówke zostawiam na koniec jak mi nerwy puszcza - teraz chce ramke nad przyciskiem/wizytownikiem sciagnąć - how to ??- B6 DIVISION
Hej Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??- B6 DIVISION
Poszukaj od razu s-line A jaka to roznica w samej dokladce??- B6 DIVISION
No to szukam od avanta [emoji19]- B6 DIVISION
Siemka. Czy dokladka zderzaka tylniego podejdzie z sedana do avanta? Szukam takiej z wycieciami pod dwa wydechy jakby co..- B6 DIVISION
Hej Pytanie laika - gdzie jest głosniczek PDC w avancie?? Lewy boczek bagaznika?? Wywala mi bląd 01543 więc to pewnie to ...- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dobrze ze nie mowi tato do kogos innego [emoji12]- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
O taki do opalania mi chodzilo [emoji14]- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Wandej kup se jakis olejek z filtrem jak ma byc slonce nad morzem [emoji41]- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Czekamy aż sie Czorny odmelduje- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A ja jeszcze w robocie ale słoik Kaju jakiś szykuj dla mnie- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokladnie tak samo mialem i dokladnie tez zajrzalem tam jak montowalem czujnik cisnienia oleju. Dokrecony zostal i siedzi juz 3 lata.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bosch za drogi i nie na moje "mody" w aucie - pozostają NGK i tak jak teraz czytam to do miasta, na krótkie dystanse chyba lepsze PFR6Q - czy w nich też przerwe ustawiać na 0,7mm ?? - B6 DIVISION