Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji Magic tyle szczęścia nie miał miałem misje jak z TOP GEAR, i wiem ze sedan B6 nie nadaje sie na nocleg Magic już daj spokój - było avanta kupic to bys się wyspał Najdziwniejsze że ani Oli ani ja pokoju nie zamykalismy
  2. kkrawat odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Kontrolka nie pojawi ci sie od za dużej ilości oleju. Działa tylko jak jest za mało oleju albo ciśnienie za niskie. Jak masz za dużo o te 100ml to nic nie musisz spuszczać bo nic się nie stanie od takiego nadmiaru Musisz sprawdzić czy się pojawia przy zapaleniu auta - obstawiam że moze pojawiać się dopiero na ciepłym, bo zaraz po odpaleniu ciśnienie może być na tyle duże jeszcze, że czujnik nie zadziała.
  3. kkrawat odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Auto na sznurek i do mechanika - miska w dół i będziesz wiedział o co chodzi
  4. Pasowala bedzie kazda - zrobisz adaptacje i juz.
  5. Są dwa rodzaje przepustnic do AEB - różnią sę tym że jedna ma zwężke od striny kolektora a druga nie - szukaj takiej bez zwężki - występuje z literką M. Ktoś w dziale sprzedam ma przepustnice na handel to zapytaj. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/1-8t-aeb-glowica-kolektor-dolot-pokrywy-przepustnica-podstawy-cewki-drobne-graty-314142/
  6. kkrawat odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    Od s3 nie podejdzie ale od diesla jak najbardziej. Pamiętaj tylko że od diesla są dwa różne /pod skrzynie 5 albo 6b/ - przeszukaj forum to znajdziesz wątek o sprzęgle do 1.8t.
  7. Halogeny USA - EU przedlift halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
  8. kkrawat odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    błędy skasowałeś i już nie wyskakują?? pojeźdź troche i sprawdź.. ten od aku mógł byc od odpalania na prostowniku, a ten od doładowania od zdjętego wężyka jak najbardziej. Reszta zobaczymy czy sie pojawia jeszcze
  9. kkrawat odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Błędy po kolei masz: 1. prawdopodobnie akumulator bo za niskie napięcie ale tez może być rozwalony rozrusznik 2. coś z mieszanką paliwo- powietrze - może być wina dziurawej odmy 3. czujnik polozenia przepustnicy 4. kontrola doładowania - przekroczenie maksymalnej wartości doładowania
  10. Są dwa miejsca - jedno z zaślepką i w to możesz spokojnie czujnik wkręcić a drugie niestety całkowicie zaslepione. Trzeba by chłodniczke oleju demontowac i nagwintować /ja tak mam/ albo dokupić podstawke pod filtr i tam wsio zamontować.
  11. A opaski możesz kupić takie lepsze a nie te ślimakowe to ich nie przekręcisz
  12. Mam taki u siebie i się sprawdza - podświetlenie tylko zmieniłem na czerwone
  13. halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
  14. Lampiony do tego poliftowe dorzuc i będzie
  15. Nooo będzie miała czym Aga jeździć - widze na niej białe O.Z.
  16. ja załozylem jednak dystanse przód 12mm a tył 15mm - i teraz dopiero jest fajnie:naughty:
  17. Flat dobre koło oponki 225/40 masz załozone ?
  18. Pisałem, że WBKu i PKO BP w tym koncie masz za free. Dostęp do wszystkich bankomatów Polsce masz w koncie " Wydajesz & Zarabiasz".
  19. To chyba mocno mu się pomysliło GPWInfostrefa - ALIOR - PLALIOR00045 - Akcjonariat Poza tym robi ci różnice kto jest właścicielem ? Bo wydaje mi się, że w chodzi tylko o najlepsze warunki dla klienta...
  20. 1000 na konto z tytułem "wynagrodzenie", 300 płatność kartą i 3 przelewy
  21. w WBK w tym koncie masz bankomaty WBK i PKO BP za free.
  22. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od konta - czy chcesz mieć możliwość obsługi w oddziale banku czy wystarczy ci kontakt on-line/tel ? czy bardziej zależy ci na darowych wszystkich przelewach czy na wypłatach ze wszystkich możliwych bankomatów bez prowizji ? Ciekawym wydaje się"konto godne polecenia"w BZWBK, tym bardziej że jak jeden z niewielu juz banków mają fajny cashback - 50pln co miesiąc:wink:
  23. Na seryjnych wtryskach 1.8t po programie będzie zapętlone. Zrób logi na Pb to zobaczysz. LPG ci tego prawidłowo nie obsłuży moim zdaniem - albo bedzie szarpanie albo przełączanie na Pb przy wysokich obrotach.
  24. Program zrobiony masz na seryjnych wtryskach czy wkładałes jakies wieksze ?? Jak na seryjnych to wtryski zapętlone masz i leją na wysokich obrotach....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.