Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. szukaj od Mercedesa - są bardzo podobne i mają rozstaw 5x112 - jeśli o takie ci chodzi felga 7jx16 5x112 MERCEDES zapas dojazdowka 1szt (3437310075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. Zawieszenie teraz to jakiś kit AP 60/40
  3. Taaa..mody byly ale fotek nw razie nie dostalem haha Wpadl HID 4300 Podswietlane klamki I lampka sufitowa przednia z polifta Wszystko wyrezane wczoraj w Arkadiush's Garage..dzieki Arek za pomoc:hi:
  4. Fakt nasi komentatorzy z polsatu to kpina i zenada..
  5. +1 W tym roku na Hungaro przynajmniej sie coś działo a nie procesja od początku do końca..Szkoda Rosberga i Grosejana ale brawa dla Hamiltona za perfekcyjna jazdę
  6. Trzeba myśleć jak się jeździ to nie boli ONLY
  7. RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga
  8. Ale masakra...1.6 czy 2.0 w b7 ...proponuje kupić b6 1.8TQ w gazie a zaoszczędzone pieniądze wpłacic na konto
  9. No tak ale to kolejne dłubanie i nie wiadomo co na to starsze sterowniki..Mocne ośki fajne ale w trasie i to latem
  10. kkrawat odpowiedział(a) na zgnilek temat w 1.8T
    Tak to to - zapnij i sprawdź czy już nie pokazuje błędu na VAGu
  11. Ale wszędzie teraz mają seryjnie elektronike typu ASR czy inne trzy litery mocno ingerującą w napęd...
  12. kkrawat odpowiedział(a) na zgnilek temat w 1.8T
    czujnik IAT to czujnik temperatury zasysanego powietrza - masz go w kolektorze ssącym po prawej stronie przepustnicy
  13. Dzięki za podpowiedź - udało się elegancko
  14. true! tym bardziej że przód mam za grosze -40 i musi sobie tylko tył poszukać do kompletu:decayed:
  15. Bo na pierdoły kasa mała idzie a koło i gleba to juz wydatek większy...Arek jakby co to komplet 18" 225/40 na dojechanie leży i czeka
  16. Na pewno - tylko chodzi o koszty i o to czy to potrzebne do "prawie" serii. Jak zapodam k03s/k04 to też FMIC wpadnie.
  17. Pewnie, że nie ale ja kupiłem cooler z Alfy w idealnym stanie za 100pln i zamontowałem sam. Za FMIC, kolanka, silikony musisz 600pln liczyć minimum. Do mocy +-200KM w 1.8t rozwiązanie z Alfą starcza spokojnie.
  18. Siama Panowie Pytanko - jako że nie znam Warszawy wcale prawie a jade w czwartek na koncert DM na Narodowym to gdzie moge bezpiecznie zostawić auto ?? Parking pod stadionem pewnie będzie zapchany na maxa no i potem wyjazd będzie cięzki na pewno..Na pewno macie jakies pomysły
  19. Tomek wkleiłem, żeby było wiadomo jak ma wyglądać i czego szukać - aukacja poglądowa
  20. Dokładnie Alfa 164 2.0turbo czyli taki INTERCOOLER CHŁODNICA ALFA ROMEO 164 GTV 2.0 v6 TB (3419465278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. ło Panie z taką bidą to wstyd jeździć
  22. Tak mam założoną ori płyte pod silnik - też myslałem że bedzie cięzko ale weszła bez wiekszego problemu. Wiesz jak to wychodzi na foto, w realu wcale nie jest źle - możesz szukać IC od Alfy i smiało zakładać do takiego obnizenia
  23. Ja mam cooler z Alfy założony i przy moim zawieszeniu -40 w ogóle nie przeszkadza - schował się idealnie pod płytą po silnik, więc nie ma stresu, że się nim o coś zachaczy. Auto strojone przez Mariusza w GoodHope i jestem bardzo zadowolony jak jedzie. Strojone było na całkowitej serii i wyszło 180/267, po założeniu TIPa z kwasówki i DP bez żadnej korekty wyszło 185/280. Myślę, że z jakbym miał TIP I DP przed strojeniem to było by jeszcze lepiej. Korekta będzie dopiero jak się poczciwe k03-005 rozleci MrTea z tego co wiem to będzie ciężko się umówić teraz na strojenie 1.8t z nim - ale próbuj
  24. Każde jest mocniejsze tylko wkładanie v6 się nie opłaca - lepiej 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.