Treść opublikowana przez kkrawat
-
felgi strukturalne w b5
szukaj od Mercedesa - są bardzo podobne i mają rozstaw 5x112 - jeśli o takie ci chodzi felga 7jx16 5x112 MERCEDES zapas dojazdowka 1szt (3437310075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Zawieszenie teraz to jakiś kit AP 60/40
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Taaa..mody byly ale fotek nw razie nie dostalem haha Wpadl HID 4300 Podswietlane klamki I lampka sufitowa przednia z polifta Wszystko wyrezane wczoraj w Arkadiush's Garage..dzieki Arek za pomoc:hi:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fakt nasi komentatorzy z polsatu to kpina i zenada..
-
F1, Rajdy i Motorsport
+1 W tym roku na Hungaro przynajmniej sie coś działo a nie procesja od początku do końca..Szkoda Rosberga i Grosejana ale brawa dla Hamiltona za perfekcyjna jazdę
-
warto quattro kupić?
Trzeba myśleć jak się jeździ to nie boli ONLY
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
Ale masakra...1.6 czy 2.0 w b7 ...proponuje kupić b6 1.8TQ w gazie a zaoszczędzone pieniądze wpłacic na konto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
+1
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No tak ale to kolejne dłubanie i nie wiadomo co na to starsze sterowniki..Mocne ośki fajne ale w trasie i to latem
-
Problem z mocą podczas jazdy
Tak to to - zapnij i sprawdź czy już nie pokazuje błędu na VAGu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale wszędzie teraz mają seryjnie elektronike typu ASR czy inne trzy litery mocno ingerującą w napęd...
-
Problem z mocą podczas jazdy
czujnik IAT to czujnik temperatury zasysanego powietrza - masz go w kolektorze ssącym po prawej stronie przepustnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki za podpowiedź - udało się elegancko
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
true! tym bardziej że przód mam za grosze -40 i musi sobie tylko tył poszukać do kompletu:decayed:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Bo na pierdoły kasa mała idzie a koło i gleba to juz wydatek większy...Arek jakby co to komplet 18" 225/40 na dojechanie leży i czeka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na pewno - tylko chodzi o koszty i o to czy to potrzebne do "prawie" serii. Jak zapodam k03s/k04 to też FMIC wpadnie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie, że nie ale ja kupiłem cooler z Alfy w idealnym stanie za 100pln i zamontowałem sam. Za FMIC, kolanka, silikony musisz 600pln liczyć minimum. Do mocy +-200KM w 1.8t rozwiązanie z Alfą starcza spokojnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siama Panowie Pytanko - jako że nie znam Warszawy wcale prawie a jade w czwartek na koncert DM na Narodowym to gdzie moge bezpiecznie zostawić auto ?? Parking pod stadionem pewnie będzie zapchany na maxa no i potem wyjazd będzie cięzki na pewno..Na pewno macie jakies pomysły
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tomek wkleiłem, żeby było wiadomo jak ma wyglądać i czego szukać - aukacja poglądowa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie Alfa 164 2.0turbo czyli taki INTERCOOLER CHŁODNICA ALFA ROMEO 164 GTV 2.0 v6 TB (3419465278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
ło Panie z taką bidą to wstyd jeździć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak mam założoną ori płyte pod silnik - też myslałem że bedzie cięzko ale weszła bez wiekszego problemu. Wiesz jak to wychodzi na foto, w realu wcale nie jest źle - możesz szukać IC od Alfy i smiało zakładać do takiego obnizenia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam cooler z Alfy założony i przy moim zawieszeniu -40 w ogóle nie przeszkadza - schował się idealnie pod płytą po silnik, więc nie ma stresu, że się nim o coś zachaczy. Auto strojone przez Mariusza w GoodHope i jestem bardzo zadowolony jak jedzie. Strojone było na całkowitej serii i wyszło 180/267, po założeniu TIPa z kwasówki i DP bez żadnej korekty wyszło 185/280. Myślę, że z jakbym miał TIP I DP przed strojeniem to było by jeszcze lepiej. Korekta będzie dopiero jak się poczciwe k03-005 rozleci MrTea z tego co wiem to będzie ciężko się umówić teraz na strojenie 1.8t z nim - ale próbuj
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
Każde jest mocniejsze tylko wkładanie v6 się nie opłaca - lepiej 1.8t