Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Dzięki za info - zawias będzie do sprzedania a ja szukam czegoś do avanta Q.. Właśnie rozmawialem z dwoma osobami co handlują sprężynami sportowymi /FK i Supersport / i spreżyny sedan i avant sa takie same u nich...zgłupiałem zupełnie teraz... Katalog on-line H&R pokazuje dokądnie taką samą specyfikacje sprezyn do avanta i sedana
  2. Mówisz ze az taka róznica jest ? Te masy sciągnąłem z netu sedan 1.8TQ - 1340kg avant 1.8TQ - 1365kg sedan 1.9tdiQ - 1350kg avant 1.9tdiQ - 1385kg Ciekawe jak to jest w rzeczywistości bo w dowodzie mam 1415kg wbite
  3. Kurde myslałem ze skoro jest 15-20kg róznicy miedzy sedanem a avantem to nie bedzie to miało znaczenia
  4. Pytanie jest takie - czy ktoś zakładał w ten sposób ? Czy tył bardziej usiądzie w avancie? Konkretnie to mam do założenia -40mm z sedana i nie wiem jak to wyjdzie na moim avancie
  5. wiem ze to nie tanio ale mało kto się tym jeszcze zajmuje...No własnie Piotrek ma racje - ty masz skrzynie 5gang to podejdzie ci może sprzęgło AWX a ono dotego setupu po korekcie powinno dac rade..
  6. Mi sie nie podoba sorki ale do przedlifta sa dwie opcje - jedna to rezanie a'la Mrogal a druga to ori halogeny - tu macie numery części tylko ceny powalają niestety halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
  7. Dawid zapytaj tutaj Sprzga samochodowe, regeneracja i tuning
  8. Jasne, że moze być słabszy a w krytycznym przypadku możesz miec glowice do roboty Jak masz pojecie o mechanice to dasz rade - trzeba wałki zdjąć chyba do tego.
  9. do seryjnej turbiny? seryjne wystarcza ewentualnie max 320
  10. Pawel_M dlatego napisałem że z AEB nie zrobi GTRa przy 200KM ale do sprawnego przemieszczania się już wystarcza:) WhyMe czytam cały wątek od początku więc może Ty tez powinieneś... Każdy ma swoje podejście do modyfikowania auta ale tak sobie myslę, że lepiej pozbierać graty typu TIP czy DP dokupic wtryski i jechac na program - tym bardziej że FMIC juz masz więc zacząłeś zabawe...Na seryjnej turbinie po dobrym programie w porównaniu do serii będziesz mega zadowolony i wtedy mozna się bawić w BOVy jeśli nadal bedziesz chciał No ale zawsze mozna iść swoja drogą
  11. Whyme prosze cie...jeździsz 150KM serią i chcesz robić psssstt...ja się pytam po co ? babcie chcesz na pasach straszyć....bo rozumiem że masz moc i robisz psstt i jak podjedzie do ciebie coś co ci zrobi "prawdziwe" psst to chociaż nie będzie ci wstyd....Zrób sobie te +-200KM chociaż bez zmiany turbo to cięzko będzie, załóż stożek z 007 i cos tam usłyszysz..i nie rób z poczciwego AEBa jakiegoś GTRa...
  12. Wszystkie mody typu DP,wydech ,TIP, FMIC rób przed strojeniem
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    nie pamietam w którym bloku to jest - musisz poszukać a bodajże norma to +-10%. U mnie przy walniętej odmie było ponad 25% i wywalało błąd 00561.
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    Log z sondy dużo by powiedział - jakie masz wartości nawet na wolnych obrotach? Chodzi mi o korekty długo i krótkoterminowe.
  15. Po wsadzeniu wszystkich gratów nie robiłem korekty softu - na rolkach wyszło 185Km i 280Nm. Cyfry może nie powalają ale auto jest żwawe - podobnie wystrojona A6c5 w ośce dostaje po dupsku za każdym razem nie chwaląc sie Jak tylko zrobi się cieplej wpadają springi -40mm od Bulczasa i letnie koła z nowymi oponkami Semperita 225/40/18 - fotki wrzucę do tematu oczywiście.
  16. kkrawat odpowiedział(a) na Magicbattle temat w 1.8T
    00561 przy gazie to podobno częsty przypadek. U mnie na przykład był spowodowany dziurą w odmie.
  17. Przepływke wymieniles na oryginalną?
  18. a czujniki spalania stukowego??
  19. no to kicha...chyba pozostanie ci wymiana turbiny żeby to wyeliminować bo reszte w sumie już wymieniłes
  20. I na tym nowym kompie tez tak jest?
  21. Ładnie ale co jeszcze masz problem z boostem ?? Na filmiku widac że ładnie i równo jedzie i czas do 100 też dobry...
  22. Jeśli masz 1.5bara na wolnych przy rozgrzanym silniku to OK Olej zmień na 5w40 - nie lej tylko CASTROLA Świece NGK platynowe PFR6Q
  23. Kkrawat mam juz auto do jazdy na codzien wiec chyba bedzie jednak przelot , jak wracam prawdopodobnie zmiana sprzegla i remap ADR jako dupowóz zostaje ? - kiedy wracasz?
  24. kkrawat odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    o f*ck nie mówie, że masz silikony kupować od razu ale zwykły przewód paliwowy w oplocie sznurkowym chociaż po 9,99pln za metr
  25. kkrawat odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    A co masz za burdel z przewodami ? Dużo tego przecież nie ma w AEB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.