Treść opublikowana przez kkrawat
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
Dawid to jest półsyntetyk - jest napisane synthetic blend. Z Valvo fullsynt to był VR1 5w50.
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
grill na biało
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Pewnie po składanych lusterkach
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Najlepsza konsola środkowa w b5 jaką widziałem
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
jak się znam to pewnie LY7M - czyli srebrny przedlift taki jak mój..faktycznie kolor nijaki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po samym programie to nie ma co szaleć- spokojnie starczą seryjne.
-
Pali płyn chłodniczy
co? jak? olej wywala przepustnicą? zmień mechanika... i posłuchaj kolegów - uszczelka pod głowicą
-
Wykres z hamowni AEB przed chipem-coś nie tak
W sumie to nie bardzo jest sie do czego przyczepić - moment oprócz tego dołka przy 2300rpm masz idealnie seryjny, a że mocy troche mało to cóż auto swoje lata ma i może kilka koni uciec w tym czasie:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Maciek u mnie ścina przy mrozie przy upałach jest normalnie
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Piękna..ale tez jestem ciekaw co to za lodówka w bagażniku ??
-
Problem z Turbiną
pokaże - nie pokaże ci tylko cisnienia doładowania
-
Problem z Turbiną
wskaźnik do turbiny masz? masz pewnie AEB więc inaczej nie zobaczysz ile ci turbo pompuje..Vaga możesz podlączyć i posprawdzać co i jak ale sprawdź najpierw DV.
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury oleju
Ja zamontowałem w chlodniczce oleju - tam jest miejsce i jest zaślepka - wystarczy ja wykręcic i zamiast niej wkręcić czujnik.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
noooo ale mówie moze ktos chce taka wielka loche
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hah rozumiem ale i tak coś duzy ten DP...
-
Bierze olej i dymi na biało
w mieście czy trasa?
-
Bierze olej i dymi na biało
Vaga podłączałeś? Posprawdzaj co tam za błędy siedzą.. Co do spalania to niestety 1.6 potrafi wypić - mam taki w A3 i wcale ekonomiczny to nie jest....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Maciek a po co ci taki wielki DP -3,75" ??
-
Co może powodować taka nieszczelność w AEB ?
To jest rurka od odmy. Jak masz tam nieszczelnosc to tak jakbyś miał dziure w dolocie.
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
juz wcześniej napisałem DO PIEKŁA - Tede pewnie potwierdzi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
odkładaj odkładaj, jak przyjadę, to zmodzimy coś więcej -wywalimy kata całkiem, zawsze to auto lżejsze będzie... Co jest złego w tym zamienniku? Odpowiedz proszę aby został ślad dla potomnych. Lepiej jak juz wywalic kata w ogóle i wstawic DP - po cholere tak cudować
-
Silnik mocny, ale zamulony
potem będzie się mysleć co jest nie tak
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
do Piekła !!!!!
-
Filtr oleju - duży czy mały??
No wiadomo ze większy lepszy - wieksza powierzchnia filtrowania. Jak zmieści się wiekszy to wkładać i już.
-
Jakie buty ?
Ragga widze że podobne buty lubimy