Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 ADP] Bardzo duży wzrost spalania
Valvoline to bardzo dobre oleje więc nie musisz się martwic A błąd 00561 adaptacja mieszanki to napewno nie od oleju - sprawdź szczelność dolotu powietrza i przepływomierz VAGiem. Ten błąd moze być też od sondy lambda.
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?
Moje Q jak mi spali 10 to jestem szczęsliwy normalnie w mieście od 12 w góre
-
[B5 ADP] Bardzo duży wzrost spalania
A nie masz nigdzie wycieków?? wymień filtr powietrza najpierw, potem świece i przepływomierz ale to możesz na VAGu posprawdzać zanim powymieniasz pół samochodu w ciemno..
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
ale to chyba w automacie ?? mi przy manualu nigdy nie rozłączyło...
-
[ ADR B5 1.8 ] Lift czy przedlift - gustaw
Po lifcie z 97/98 to kiera chyba juz powinna byc inna i gałka biegów też. Kierunki boczne białe to może każdy założyć tak jak lampy tylne i wcale to nie jest lift. Zegary też jeszcze te najstarsze.
-
[B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo
nie no z grilem to poszedłeś szeroko co do silnika to poczytaj troche i bedziesz wiedział co kupiłeś następne kupisz w
-
[ALL] Grupowy zakup nowych turbosprężarek KKK K03, K03S i K04 do 1.8T
przy zakupie zwykłej K03-można by tak to rozpatrywać,ale K03S,czy K04-to chyba nie trzeba tłumaczyć ,do czego one służą... przy B5 to nie 10% a 20% wartości auta czasami..druga sprawa ze na rynku wtórnym K04 albo K03s cięzko dorwać.. :gwizdanie:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nic ci sie nie stanie na tym oleju a kontrolka powinna zgasnąć po kilkudziesięciu km..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jedyna słuszna modyfikacja to coś wiekszego niz K04 - tutaj juz nie masz dużej róznicy miedzy K03s a K04 - pozostaje jakis Garett
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Castrol EDGE 10w60 to jest pełen syntetyk. Na pewno po 200km od zalania nie zaczał ci pozerać oleju mimo że zalałeś pełen syntetyk. Sprawdź dobrze , na równym poziom i potem w tym samym miejscu po kilkuset km znowu. A ten olej to nie na Afryke tylko do mocnych aut do upalania się nadaje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na pewno lepiej..tylko skąd ja wziąć w rozsądnych pieniądzach K03 przy 6000 będzie ci trzymała gdzieś 0,7 bara
-
[B5 ABC] Błąd 561
Sondy mozesz VAgiem sprawdzić - bedziesz wiedział która padła.. BTW - ja juz jeżdze z 00561 cały rok i nie mogę dojść co go powoduje..
-
[A6 C5 AEB] Prośba o pomoc - spalanie stukowe.
Świece 4ro elektrodowe wywal i załóż takie jak powinny być - NGK, Bosch. Filtr paliwa kiedy zmieniałeś?
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
To turbo co kupiłeś to chinol?? Jestem ciekaw ile ci wytrzyma
-
[B6 AVJ] Wydech custom do 1.8 T- jaki ?
Wyjście od turbiny masz 2,75" i tak bym to zrobił a potem u ciebie bym dał 2,25" na podwójny wydech. Rozwidlenie masz zaraz za plecionką?? Jak tak to długi DP do plecionki 2.75 a potem juz 2,25.
-
[B6 AVJ] Wydech custom do 1.8 T- jaki ?
Ja mam na wyjściu z turbo 2,75" do plecionki a potem 2,5" do końca. Środkowy przelot dorabiany na wymiar a końcowy z S4 żeby wszystko grało średnicami i jest OK.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Siedzenia w ogóle ładnie się prezenci
-
[B5 AHL] Temperatura Silnika
Normalne zjawisko - trzeba było poszukac na Forum..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze że wszystko pasowało :>
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
widocznie tak
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
no to ja wiem - ale jak w takim razie ma się przyblizone wyliczanie mocy na podstawietego co pokazuje przepływka?? przelicznik jest taki sam dla wszystkich :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
czyli ??
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
Kurde Tomek dużo ci te przepływki pokazują 180g/s to jeśli policzyc to razy 1.2 to wyjdzie ze 216KM
-
[B5 AEB] Sonda lambda DENSO - zna ktoś? ma ktoś?
pójde raczej w to Denso - bede miał ponizej 200pln i na miejscu
-
[B5 AEB] Sonda lambda DENSO - zna ktoś? ma ktoś?
przeca nie kupie w detalu - 25% rabatu dostane - chodzi mi tylko o opinie tych co może to założyli