Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Jakis numer błędu wyskakuje? Może to wina czujnika stuków?
  2. Valvo VR1 R 10W60 to semi synt Valvo VR1 R 5W50 to full synt
  3. Full syntetyk jest rzadszy od semi ( full to 0W albo 5W ) a (semi to 10W)
  4. Witam Kolego HarryH ale Valvo 10w60 to półsyntetyk jest - co nie zmienia faktu że to b.dobry olej i do 1.8t się nadaje.
  5. witam kolego błąd czujnika stuków nie będzie powodem takiej pracy silnika a raczej skutkiem..Mam ten sam błąd u siebie ( 16716 ) a silnik chodzi równo.
  6. Sprawdzone dwa zestawy - co prawda w poprzedniej B4 ABK Tarcze Lukas i klocki Lukas + nowy płyn Ferodo DOT4 - kicha nie nadaje się ATE Power Disc + klocki Ferodo Premier + nowy płyn FERODO DOT4 - nadaje się to tylko do w miare dynamicznej jazdy na codzień - kilka ostrych hamowań pod rząd i strasznie puchną - jedna tarcza pogieła się dośc mocno Teraz w A4 tarcze seria + klocki Ferodo Premier + nowy płym ATE ( DOT4 ale o podwyższonej temp. wrzenia) - pojedyńcze hamowania spoko ale kilka pod rząd i zestaw pada.... Chyba jednak lepiej wydać troche wiecej i mieć pewność że zahamuje kiedy się chce i jak się chce.. BTW moje następne tarcze to będą na pewno jakieś "sportowe" ale nie ATE PD..
  7. No i będą AVUSy już zaklepane do odbioru
  8. Oponki na to pójdą 225/45. Wiem że oz super i ultra są lekkie - w civicu mam białe speedline corse też lekkie - ale cena jest lekko zaporowa a avusy moge mieć za +- 1000plnów.
  9. hmmm...Dibo ale jak będą poza obrysem auta to kicha..nie chcę hardcoru żadnego max to tylko do krawędzi błotnika..
  10. witam mam zamiar zmienić kółka w mojej a4 - teraz seria 16" pięcioramienne na takie jak w temacie ale..no właśnie patrzyłem na wagę tych felg i okazuje sie, że są cięzkie - ponad 12kg/sztuka :/ Ma ktoś doświadczenia z Avusami ? albo wie jak waga felgi wpływa na trakcje no i czy te ponad 12kg to bardzo dużo? I jeszcze jedno - mam też na oku BBS ale są to 17" na 8" szerokie i ET35 - wejdą do B5 Avant czy będą wystawały poza błotniki ewentualnie tarły wewnątrz?? pozdrawiam
  11. kkrawat odpowiedział(a) na kns3k temat w Audi A4 B5
    Witam wydaje mi się, że cieknie ci z czujnika ciśnienia oleju - ten czepek gumowy ochrania styk kabla właśnie na tym czujniku.
  12. witam Wywala mi taki błąd po podpięciu do VAGa i stąd moje pytanie - czym różnią sie dwa czujniki stuków tzn. zielony i niebieski. Mają różną długość przewodów ale czy coś poza tym? Poza tym miał ktoś taki błąd u siebie? jeśli tak to jak go rozwiązał?? pozdrawiam
  13. witam przeczytałem chyba wszystkie wątki na forum ale dalej mało co wiem chodzi mi o wymiane licznika z 4 zegarami na ten z ładowaniem aku i temp. oleju. nie chcę się bawić w zakładanie FISu chodzi mi tylko o te dodatkowe wskaźniki czy to jest do zrobienia/ podobno wszystko jest :cool1:/ jak? co będzie potrzebne? jakie liczniki kupic? czy muszą byc takie same jak moje czy jeśli chodzi tylko o dodatkowe wskaźniki to podejdą z obojętnie jakich? pozdrawiam kkrawat
  14. Witam Mam na imię Rafał i z powrotem zamierzam stać sie posiadaczem OOOO - niektórzy bywalcy tego forum znają mnie już z AKP - pozdrawiam wszystkich..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.