Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 ADP] Czujnik położenia wału korbowego
Skoro powymieniałeś wszystkie te rzeczy a błąd wyskakuje dalej to moim zdaniem padl ci czujnik spalania stukowego...jakos innej opcji nie widze..A czujnik stuków to nie czujnik położenia wału..U mnie tez były błedy czujnika stuków i silnik wpadał w tryb awaryjny co prawda AEB ale moze tu byc podobnie..Spróbuj wymienicd czujnik.
-
[ALL] Zna ktoś oleje PETRONAS ??
witam chodzi mi o jakąś kompetentną wiedze na temat olejów marki PETRONAS myśle o czymś takim Petronas Syntium Racer X1 czekam na opinie
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
witam Dziwne jest to co piszesz że gwarancji nie ma - produkt ewidentnie wadliwy podlega reklamacji jak każdy inny..Miałem podobny przypadek w AutoGlasJaan z tym że ich szyby to NordGlass - też mi pękła po pół roku z tym że w Hondzie Civic gdzie pękanie jest nagminne bo wada auta taka że po 1x latach buda mięknie i pękają szyby a dodatkowo podszybie rdzewieje i wszystko się tak układa że pękają...ale uznali reklamacje i oddali kase.. Z tego co wiem to w Polsce możesz założyc Pilkingtona, NordGlass, Securita w jakiś małych zakładach z szybami mają i oryginał w ASO...IMO Securit to najlepsza opcja..
-
[B5 ADR] Sterownik silnika + czujniki spalania stukowego
czujniki atuków są dwa - z zieloną i niebieską wtyczką - masz je na prawym boku silnika jak otworzysz maske pod kolektorami gdzieś musisz je zlokalizować - dojście dość trudne. Może wystarczy je dokręcić ale ja u siebie musiałem jeden wymienić. Od błędów z czujników spalania może autko wpadać w tryb awaryjny i stąd te przymulenia.
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
tu macie oryginale koła S4 - sprzedaje mój kolega z naprawde łądnymi oponkami - jedna felga porysowana niestety ale da się przeżyć http://moto.allegro.pl/item855388719_oryginalne_felgi_audi_s4_17_nowe_opony_okazja.html
-
[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
a co tam w tym "czymś" w środku jest? rura sama? czy "strumienica" ? najlepeij jakby rura była i już a jeszcze lepiej DP 2,5 cala i spokój
-
[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
środkowy zostaje :good:DP pójdzie tylko , potem środkowy i coś na koniec ale żeby hardcoru nie było
-
[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
też myśle nad zmianą koncowego tłumika na jakiś "sportowy" - masz coś konkretnego na oku??
-
[B5 AEB] Czyli 1.8T i kilka problemów...
myśle że najlepiej zrobisz jak wpadniesz do kolegów z wawki na spota bo dużo u ciebie rzeczy do zdiagnozowania co do czerwonej turbiny po ostrzejszej jeździe to możliwe że masz zapchany katalizator i tak się będzie dzialo..
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk przy odpalaniu na sporym mrozie
nie przejmuj się musiałbyś wywalić rozrusznik i zmienić bendix/automat- ja nic nie robie ze swoim już drugą zime i jest ok
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk przy odpalaniu na sporym mrozie
mam to samo - króciutki dżwięk pojawia się tak naprawde w momencie kiedy rozrusznik kończy prace a autko już odpala?? - to będzie coś z bendixem chyba ale na razie tego nie robie
-
[ALL B6] Proszę o opinię o silniku 2,0 FSI
trochę rozwinięte.. http://www.racingforum.pl/Audi-FSI-carbon-build-up-problem-t72791.html
-
[B5 AEB] Różnice w doładowaniu zimą i latem
tak wskaźnikiem - mam zamontowany - na tym się opieram
-
[B5 AEB] Różnice w doładowaniu zimą i latem
Domjenick u nas było wczoraj +10stopni a nie -10. Przy minusowych temp. doładowanie spadało a przy +10 wróciło do normy. Może to jeszcze nie było to co latem ale róznica między doładowaniem przy -10 a +10 na dworze była bardzo widoczna.. Poziek a co myślisz że do seryjnej turbawki Dp 2.75 to za dużo?? możliwe że będzie K03s jak się trafi ale na pewno nic więcej..czytałem twojego posta o pressure back ale moze wyjaśnisz mi to bardziej??
-
[B5 AEB] Różnice w doładowaniu zimą i latem
chodziło mi o różnice rzędu 20stopni - [od minus 10 do plus 10] -dziś było ciepło u nas i doładowanie było normalne czyli tak jak latem.. Poziek wiem że DP musi być większy - na wiosnę będzie DP 2,75" długi aż za skrzynie biegów...na razie nie rezam nic ale to doładowanie mnie zdziwiło.. pozdrawiam wszystkich Świątecznie...
-
[B5 AEB] Różnice w doładowaniu zimą i latem
witam szukałem czegoś podobnego na forum ale nie znalazłem.. chodzi mi o to, że cisnienie doładowania teraz mam jakieś 0,85 i spada do 0,65 a latem było w piku około1 bar i spadało do 0,8. Gdzieś czytałem że to normalne, że zimą ładuje mniej bo powietrze bardziej gęste jest ale wole się upewnić?? i drugie pytanie czy po zrobieniu wydechu (kwasówka 3 cale za turbo potem rura 2,5 cala i seryjna pucha na końcu) i założeniu TIPa trzeba robić jakąś korekte softu napisanego na seryjnych gratach?? pozdrawiam
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
na 49 masz temp.silnika - płynu na 51 to tez temp. ale chyba bloku - jak się myle co do 51 niech ktos poprawi. U ciebie ewidentnie nie domaga termostat. A temp.oleju to nie wiem na którym kanale klimatronika sprawdzić - szukaj w kodach klimy.
-
[B5 AEB] Ori termostat (oznaczenie)
mam w drugim aucie A3 silnik 1.6 AKL i teromstat jest ten sam co w AEB
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Auto 1.5tony, napęd na 4 łapy a wy chcecie żeby w mieście to spaliło 10 litrów....tyle to mi pali Civic 1.6vtec co waży 1.2t i to jak go nie butuje porządnie.. Moja w mieście czy to seria czy poi programie 12 bierze i to bez szczególnego butowania. Co innego na trasie 1200km do Holandii i spalanie 9l na autostradach.. pzdr
-
[B5 AEB] Nie mam mocy
Kolego napinacz i pasek razem już kup nowego typu 153 zabki zamiast 152 bodajże i ustaw jeszcze raz - to po pierwsze. Potem szczelnośc dolotu choć jak mówisz że ci dmucha 0,55bara to pewnie wskaźnik masz i dolot szczelny jest. Do tego Vag. Potem DV i N75 do sprawdzenia. Katalizator masz? Może już ma dość.. pozdrawiam
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
ogarniacie? ogarniamy! ogarniają myśle że już po wszystkim korekte się zrobi Poziek a jak myślisz ile może być in plus po TIPIE I wywaleniu kata? pzdr
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Jak Poziek tak mówi to tak jest seria zostaje bo z autkiem nic sie nie dzieje dojdzie tylko TIP i kata się wywali pozdrawiam
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
witam CoLo u mnie też trzyma do 6700+- zresztą widać na wykresie..pozatym w normalnej jeździe bardziej potrzebuje tego środka 2500-5000 a wtedy czuć że jedzie.. pozdrawiam
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
witam Trynity00 - poszło na priv pozdrawiam
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
wszelkie opinie mile widziane autko czysta seria z katem, boost teraz 1bar w peeku potem ładnie trzyma 0,9 - ogólne wrażenia bardzooo pozytywne thx to GoodHope :>