Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Buba co ty ..juz się gość rozpędził i kase oddaje.. Inkognito - u brata masz sprawne 1.8t ?? to wkładaj tam po kolei przepływke i N75 i sprawdzaj czy jest ok. Jak sprawdzisz ze są OK to wtedy je do siebie i już. A o średnice przepływki sie nie martw - wystarczy seryjna do tego co planujesz.
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
the ONE
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
czasami jak jest ujowy program to błąd pamięci ROM wywali..niestety..
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
powiem ci to co ci kazdy powie - wyjeb ten zamiennik do kosza
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
A na tej "innej" przepływce błąd sie tez pojawiał ?? Ta na której masz błąd to jest ori czy jakiś zamiennik ??
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Ten błąd przepływki to raczej od tego że ma zwarcie/ jest zj***na....a nie od tego że ci przeładowuje
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
rozumiem że chciałeś dużooo mocy ale dawać 1.6 bara na K04 to grubo poszli....czekam na to co wyjdzie w praniu
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
montujesz to na klej do szyb - więc daj cienką warstwe bo tak to ci odkształci daszek jak dasz za dużo..
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
moze być ten - niczym tak naprawde się nie różnią - mamy z Kowim te tansze i są OK tylko uważaj przy montażu
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
Buba nie poddawaj sie A może kolega ma w profilu żle silnik dobrany No i się wyjasniło jak sprawdzić ciśnienie
-
[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...
Autko jednak ciemne a4 prezentują się najładniej...
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
Zwykłe K03 z podrasowanym opisem..widziałem ta aukcje i nawet sie zastanawiałem co to..BTW Domjenick dzieki za info i fotki..Poza tym na SR koleś chciał za to turbo 500pln "od ręki"..
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
Tokarka606 :good: popieram cie w pełni..
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
Domjenick masz racje co do jakości olejów w róznych klimatach tylko moim zdaniem zapomniałeś o jednym..mianowicie 15w40 to przede wszystkim olej mineralny i w turbo średnio sie sprawdzi...są dostępne take 15w50 do "ciepłych krajów" i to full synt np Motula ale wątpie żebys chciał na nim jeżdzić u siebie
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
smok to się zapchał nie od 10w40 tylko od tego , że ktoś go zmieniał co 20 tkm...ja kupiłem też zalany jakimś Mobilem 10w40 i zmieniłem na Gulfa 5w50 i jest super
-
[B5 AEB] Zawór DV
jak jest sprawna to może zostać
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
KLAK5ON tu masz turbo do siebie http://allegro.pl/turbosprezarka-k03-aeb-apu-1-8-turbo-a4-passat-a6-i1788951763.html
-
[ALL] Przelot 2.5 bez kata jak bedzie?
będzie głośno u mnie jest juz dość głośno a mam jeszcze mały tłumik środkowy wstawiony. Jutro postaram sie nagrać jak to chodzi.
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
wpisz sobie w Google jak wygląda DV to wtedy bedziesz wiedział czego szukasz bo mam wrażenie że go widzisz (skoro znalzłeś N75) tylko nie wiesz że to on :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gregory miał komplet wtrysków pasujących do AEB - odezwij sie do niego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Inkognito pakuj wtryski bez gadania i dopiero potem rób program - pompa paliwa ci wytrzyma do tego K04 i regulator a AEB też bo jest 4 bar. Ogarniety tuner ci to ładnie wystroi i będzie pan zadowolony 220KM i ponad 300Nm powinno być
-
[INNE] Zawieszenie quattro i 4motion
witam czy zawieszenie z paska B5 4motion jest takie samo jak w A4 b5 quattro ?? Przód mysle że tak ale mi chodzi głównie o sprężyny tylnie ??
-
[B5 AEB] Demontaż katalizatora
bez kanału zapomnij chyba że masz podnośnik na całe auto
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?
Tak jak Moskal nie wierze, ze AEB pali kiedykolwiek komukolwiek 8l....mi seryjny nawet na trasie na 16" nie spalał mniej jak 9 i to na niemieckim paliwie a w Polsce było zaraz litr więcej..
-
[B5 AJL] Jaki tłumik zapodac do B5 (AJL) Avant Quattro ?????
Tomek ja założyłem seryjny z S4 - ma niestety 2 rurki ale ładniejsze niż te seryjne w 1.8t - dżwięk lekko się zmienił. A teraz na przelocie 2,5" i środkowym z kwasówki jest juz