Treść opublikowana przez kkrawat
-
[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
Co do mocy to sprawdź oznaczenie silnika jakie masz - jesli nikt nie zmieniał napisu 1.8t z tyłu to tak wyglądają 180KM.
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
kumpel sprzedał 16" i jeździ na 17" z dobrym et chyba 35
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
Kumpel ma w B7 to samo - na nowych klockach 16" nie załozy bo trze o zacisk ale tylko dlatego że et ujowe, na startych klockach było OK - tarcze 320mm
-
A4 B6 AVJ 1,8T 150PS manual FWD MOD by RPERFORMANCE
10% bonus w serii..gratki zdrowego motoru no i mod też ładny
-
Sonda Lambda do A4 B6 1.8T
Trzeba tylko dobrze polutować przewody i będzie działać - też mam tak zrobione z Boschem
-
Jak wymienić odmę (rurę odpowietrzającą) w 1.8T?
Nie no bez jaj - nie zdejmujcie kolekora do wymiany odmy w 1.8t - zdjąć trzeba przepustnice i odciągnąć zbiornik płynu i już macie dojście - troche gimnastyki i się uda
-
Audi AEB QUATTRO AVANT
Nie widzicie że kolega napisał , że kupił za grosze...teraz włoży reszte gotówki, popatrzy w galerie i będzie
-
Czy ten downpipe faktycznie będzie odpowiedni ?
Noo i o to mi chodziło tylko, że banerek ma pod swoimi postami
-
Czy ten downpipe faktycznie będzie odpowiedni ?
no pewnie
-
Brak mocy przy mocniejszym docisnięciu gazu.
Procedura standardowa w AEB - zapinasz VAGa i robisz logi, do tego sprawdzenie DV i n75. Dobrze by było założyc zegar doładowania i sprawdzic ile turbo dmucha.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
każdy mod jest dobry jak przyniesie jakiś wymierny efekt:wink: ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Przecież to nie jest jakaś tajemna wiedza. Masz wszystko rozpisane wystarczy poświęcić troche czasu na przejrzenie tematu. A jak sie czytac nie chce to dać komuś kto wszystko kupi, włoży, wystroi i...wystawi rachunek
-
1.8T AVJ program Fabryka-Mocy.com Lublin
Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Buba ja myśle że te magnetyzery to do Ciebie się nie nadają...w twoim 2.7tt jest za szybki przepływ wszystkiego i nic się nie naładuje, zjonizuje itp
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeśli będzie ogarnięty Tuner zrobi to na seryjnych gratach Fmic wspomoże wywalony kat też możesz zamontować Tip i Dp ale nie koniecznie Czyli nic więcej? Jakieś wtryski albo coś? Nie znam się dlatego proszę o radę Co Ci dadzą wtryski skoro turbo więcej nie dmuchnie? IC + down pipe + program i jak masz silnik w dobrym stanie to możesz się zbliżyć do 200KM Aha i nie napalaj się na 200 bo i tak nie wyjdzie, chyba że będzie hamownia z d*py Aleś ty miły Czyli zrobię FMIC ogarnę wydech i jadę zobaczyć ile wydmucha I zakładasz TIPa - seryjna "guma" nie da rady jak "idziesz na maxa".. Wtryski lekko wieksze też mogłbyś założyć np 320ccm bo to koszt nie wielki a ich czasy będą krótsze niż starych z AEB..I tak jak ci Pucek napisał nie napalaj się na cyferki - ulica wszystko zweryfikuje
-
Więcej kuni pod maską - parę pytań
no to masz lekture na kilka dni
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
a czemu akurat w PL?? teraz wszystko można z zachodu ściągnąć
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
Z tego co widze to masz auto serie więc montuj TIPa pod seryjna puszke. Pod stożek TIP jest inny ale to jak sie zdecydujesz na większe mody to sobie tego sprzedasz i kupisz innego.
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić turbinę ?
Seryjne 1.8TQ jeszcze w tiptronicu to co ma być czuć ?? Jak nie ma błędów i gładko przyspiesza w te swoje 10s do 100kmh to jest OK..Jak nie sprawdzałeś VAGiem błędów to podepnij auto i zobacz co jest, potem zrób logi i wszystko będzie widać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ragga a może to nie od przepustnicy?? Coś na vagu wyskakuje? Ja czyściłem już ze 3 dokładnie w ten sposób co ty i jest OK.
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
Na pewno bedzie lepszy w wyzszych temp. - do upalania lepszy.
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
ale żeby aż tak zamęczyc olej - ja też nie mam kata u siebie
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
poważnie Pucek zagotowałeś olej?? Kurde jak ty jeżdziłeś i jak długo że ci się to udało ?? Silnik powiedział papa?? Ja na tym Gulfie teraz przeleciałem na autostradzie 1200km w 8h i temp oleju zupełnie w normie, wiadomo po mieście jak ostro dajesz to turbo lubi poświecic ale to raczej z tego że K03 małe jest a nie od oleju moim zdaniem...
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
No własnie dlatego zapytałem czemu olej zmienia ??
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
A czemu zmieniasz olej? Chcesz wlać jakiś pełny syntetyk? Wiadomo, że każdy ci tu napisze że tylko Motul ale ja np jeżdże na Gulfie i sobie chwale Gulf Racing 5w50 4L Super Cena Warszawa Tarchomin (2552904629) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zmiana oleju MOTUL 10W40 na VALVOLINE 10W60
Zmienili to już jakis czas temu, z tego co gdzieś czytałem własnie ze względu na to, że to nigdy nie był olej fullsynt.