Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Widze że już kupiłes ale ii tak wkleje Bullboxer – Men dla tych co lubia porządne buty w luźnym stylu, btw robia za***iste trampki na każdą pore roku
  2. Z takiego stylu co Raggaman ci wkleił to polecam ci GEOX - super odzszyte i oddychające. Modeli jest pełno na pewno sobie coś wybierzesz.
  3. SMIC jest z alfy 164 2.0T
  4. nie żebym się czepiał ale ORTOGRAFIA nie jest twoja mocną stroną poza tym bez logów się nie obędzie
  5. uparli się z tym gwintem ale oponki to masz baloniaste 205/50/17
  6. jak wpadną springi od Kowiego to porobie nowe fotki doszła dokładka tył pod PDC - w końcu wyszukana do przedlifta
  7. Masz duzooooo za mało...albo smok do czyszczenia albo pompa do wymiany. Na zimnym po odpaleniu powinno 5 pokazac a na rozgrzanym powyżej 1,5
  8. no to ci Tomek wszystko sprawdzi vagiem co i jak:thumbup1:
  9. litr oleju na 7 tysi możesz olewać
  10. zobacz na vagu jak sonda pracuje i czy w ogóle pracuje - jak padła to masz przyczyne dużego spalania drugi błąd to raczej jakies falujace obroty byś mial albo to co piszesz ze sie zadławia
  11. bzdura! niektore oleje (np mobil 5W-50) zaczynaja miec najlepsze wlasciwosci smarujace po przejechaniu 10 kkm. kompletnym bezsensem jest wymieniac olej tak szybko. co do spalania oleju w 1.8T, kazdy doladowany silnik troche oleju bierze, jak bedzie mocno deptal to nawet 0,3-0,5L /1000km ja jebie jaka nowa teoria
  12. mi się podoba
  13. Klocki muszą się ułożyć z tarczami - ile km zrobiłeś od wymiany ?? poczekaj i obserwuj
  14. jasne że była by za wysoka przy zwalonym wisko
  15. Tomek dla pełnego syntetyku i to dobrego zgoda - czasami 120 stopni mu nie zaszkodzi - ale trzeba wiedzieć jaki olej ma sie wlany i jakie ma parametry pracy:wink:
  16. podaj najpierw numer błędu jaki ci wyskakuje na VAGu a potem zrób logi. Oprócz tego że ci dużo pali to jakieś inne objawy ma?
  17. a olej jaki masz?
  18. 120 stopni dla oleju to stanowczo za dużo - szczególnie jak masz ją tak szybko. U mnie przy normalnej jeździe - miasto kilka km - to nawet 90 nie ma, łapie dopiero na trasie i tak trzyma. 120 nie widziałem nigdy
  19. Logi zrób, przepływomierza i sondy - zobacz jakie ma korekcje. Ile ci pali bo nie napisałes? I zmiłuj się nie SĄDA a SONDA
  20. Mysle, ze bez FMICa się nie obejdzie http://allegro.pl/alfa-romeo-164-2-0-v6-tb-chlodnica-intercooler-i2262915331.html http://allegro.pl/alfa-romeo-164-2-0-v6-12v-turbo-intercooler-i2270187953.html tu masz coolery z Alfy, a na forum są zdjęcia o ile jest wiekszy od seryjnego. Z drugiej strony 180KM AJL chodzi na seryjnym a ten jest wiekszy o jakieś 30% więc może coś by dał rade
  21. i to jest konkretna odpowiedz (mam nadzieje) i uwazyzasz ze bedzie wydajniejszy? potrzebuje zapas do ok 210 moze 220 PS..... narazie ;P Jest wiekszy i grubszy od seryjnego ale na takie moce nie da rady
  22. Deex tylko k04 z s3 to nie to samo co k04-15 z wzdłużnego...
  23. alfa 164 2.0Turbo - IC spokojnie zmieścisz do a6
  24. pewnie poszły na A4club:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.