Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Buba NGK 386PLN Denso 240PLN - ceny dla detalu Kod sondy to DOX-1173
  2. sonda która maja w IC jest dedykowana do AEB - zamiennik 021906256AQ - więc żadnego cięcia i przerabiania wtyczek
  3. Hmm...Buba ale czemu badziew od razu ? Denso to dobra i znana firma - robia dobre świece, cewki, kable... Nie szukam specjalnie oszczędności ale kazde 100pln jest mile widziane...Skoro Bosch jest OK, NGK też to czemu Denso nie??
  4. Ale co będzie jasne ?? - że najlepszy oryginał z ASO za 800pln :gwizdanie: Właśnie szukam alternatywy i padło na Denso- bo cena dobra i nie jakiś noname tylko japońska sonda..
  5. zna ktoś a najlepiej ma sonde tej firmy?? NGK i Bosch mają chore ceny a taka nowa moge mieć za pół ceny...
  6. moje zdanie co do felg znasz - IMO najlepszy wybór co do koloru
  7. wydają się byc takie same - wiekszy SMIC pasujący "prawie" P&P to IC z alfy 164 2.0T
  8. Ta folia z Oracala jest troche bardziej swiecaca niz z 3M - jak oklejałem srodek u siebie to miałem obie do wyboru i wybrałem Oracala.
  9. A bo jeździcie takimi inwalidzkimi autami co szuraja po ziemi a poważnie to nie jest źle , aż tak bardzo nie wystaje - może na fotkach tak wyszło ale do ziemi jeszcze wysoko jest
  10. Zdjęć nie mam ale jest umocowana na 3 szybkozłączkach plastikowych - pasuje OK i ładnie do zderzaka przylega. jedyny minus ze nie pokrywa całego IC no bo seryjny jest jednak mniejszy..
  11. Będzie wielkie turbo to będzie FMIC - przy tym setupie co mam ICEK z Alfy zupełnie starcza..i kosztuje 150pln :gwizdanie:
  12. Dziś zamontowany - IC od Alfy 164 2.0T- było trochę rezania ale sie udało Nie miałem aparatu jak montowaliśmy ale zajęło nam to ze 4h - niby wiele zachodu nie ma ale trzeba zwalić zderzak, nadkole, lampe, troche poprzymierzać, troche podocinać i montować. Pasuje ładnie i nawet kierownice powietrza ze starego coolera udało się podpasować..
  13. kompa z wiązką szukaj też..[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:38_________________________________________________ Buba dobrze prawi - kupujesz angola albo rozbite w dupsko EU, stawiasz obok i przekładasz co potrzeba a wiedzy czasie sprzedajesz reszte gratów..
  14. chyba że chodzi mu o N75, DV i odme - już sam się zgubiłem.. Inkognito - masz ETKE ?? jak nie to sobie załatw i popatrz jak to wygląda..Wtedy będziesz wiedział jak są umocowane zaworki , przepływka i moduł zapłonu.
  15. nic o tej firmie nie słyszałem ale osobiście wolałbym kogoś bardziej sprawdzonego www.reampoland.pl www.scrollproducts.com albo www.autokarambol.pl o wtryski pytaj może ktoś ma do sprzedania coś co pasuje p&p a jak nie to szukaj np z TT 225KM - Rozjemca wkładał chyba coś takiego do siebie to zagadaj do niego
  16. i właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem kolego dzieki wielkie a czy mógł bym cie prosić byś odpowiedział na moje pytania z poprzedniej str... z góry dzięki! to rozwiercone turbo to gdzie kupiłeś / kto to robił? jakaś znana firma? wtryski do AEB potrzebujesz długie żeby pasowały pod oryginalną listwe ewentualnie wkładasz krótkie ale zmieniasz mocowanie listwy wtryskowej. FMIC to kupujesz gotowca z orurowaniem pod 1.8t i sprawa załatwiona
  17. no to jak na K03 to naprawde ładne kreski
  18. Michu93 - spoko wpadaj na jazde Ramka grilla to farba - najpierw matowienie chromu a potem 6 warstw czarnego matu..
  19. to co tam siedzi K03 czy K03s ??
  20. w liczniku nie miałem temp oleju i ładowania więc wstawiłem cały komplet VDO - może kiedyś wywale ładowanie aku i tam wstawie doładowanie turbiny
  21. dużo temp oleju cis oleju ładowanie aku doładowanie turbo
  22. No wiem, wiem... :gwizdanie: Na razie ogarniam środek tzn. listwy "drewniane" wywaliłem i mysle co tam wsadzić, większy SMIC od Alfy czeka na montaż, zawias trzeba zrobić bo pukać zaczął lekko, potem może HIDy i gleba na końcu.. - drogi u nas na wsi to jakaś pomyłka zresztą pewnie wiesz.. Wpadł carbon do środka - pomysłów było kilka co zrobić z listwami ale ze deska jest dwukolorowa to za bardzo nic nie pasowało...i został carbon Do tego doszły zaciski w srebrnym kolorze Foty z montażu smica od Alfy wkleje w sobote - mam nadzieje ze podpasuje :gwizdanie: i kilka fotek daszka Mrogal chciał [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:10_________________________________________________No i doszła jeszcze ramka grilla w czarnym macie
  23. myślałem o kupnie czegos takiego i tym czyścić http://allegro.pl/srodek-do-czyszczenia-przeplywomierza-air-clean-cr-i1584450383.html robiłeś potem logi - była róznica??
  24. U mnie błąd pojawił się po wywaleniu kata i wstawieniu DP - mozliwe że przy tej operacji sonda się schrzaniła lekko..Błąd czasem jest sporadyczny a czasem stały. Może faktycznie najpierw sonda a potem dopiero za przepływke sie wezme..
  25. Wolne obroty mam stabilne nawet jak schodzi z wysokich. Sonda na wolnych ma czasem za duża korekcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.