Treść opublikowana przez kkrawat
-
Moje prace
brak słów...
-
audi 1.8t quattro ecu project
Moc mocą ale w te Nm to coś mi ciężko uwierzyć
-
Tarcze klocki zwykle, nawiercane, nacinane, jakie??
Kolego powiem ci tak - fakt, że myślałem że chcesz zmieniać tylko przód ale i z tyłem nie wyjdzie ci tak drogo. Zmieniałeś tylne tarcze i nie sądze że one ci się pogięły tylko przednie. Ceny z IC detal - tarcze przód 340pln komplet 312mm, tarcze tył jeśli chcesz zmieniac to 260pln komplet wszystko Ferodo. Klocki piszesz, że twoje są OK ale jeśli chcesz to 190pln klocki na przód z Ferodo Premier. Tylne klocki zostawiasz swoje tak czy siak. Ceny masz w detalu wiec jesli znasz kogoś w IC to dostaniesz je sporo taniej, ale i tak zostaje ci 200pln za jarzma pod 312mm z A6 i za tyle jak poszukasz to kupisz gdzieś na szrocie. Wymiana przodu to nie problem, pozostaje kwestia tyłu.
-
Przepływomierz.
Po pierwsze a w sumie oczywiste po drugie zmień mechanika, bo w 1.8t nie ma lancucha rozrządu tylko pasek. Łańcuch masz tylko z napinaczem spinającym wałki z tyłu głowicy. Turbo skad wiesz że do wymiany? I przepustnica też ?? Też ci mechanik powiedział??
-
Prosze o odczytanie logow
NGK V-line nr37 - czyli teoretycznie PFR6Q
-
Tarcze klocki zwykle, nawiercane, nacinane, jakie??
Tak sobie czytam i nie wierze...masz 1000 pln na zestaw hamulców tak ? Kupujesz jarzma pod 312mm, do tego tarcze Ferodo 312mm / w IC maja na to dobre ceny / i klocki jeśli chcesz to FDSP albo Premiery, zmieniasz płyn na dobry DOT4 i cieszysz się hamulcami a w kieszeni zostaje ci na kwiatki dla Kobiety Dev ludzie to lubią sobie utrudniać co nie ?
-
Bardzo wysokie spalanie 1.6
Rozwalona odma jak najbardziej może zwiekszyć spalanie. Napisz mi PW to się umówimy i ci podłącze auto pod VAGa.
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
czyli zostaje ci sprawdzenie cisnienia pompy - manometr w układ i do roboty
- B7 Crew
- B7 Crew
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
Aaaa to nie wiedziałem, że taki filtr tam jest - to warto go zmienić bo może też przytykać i ciśnienie będzie słabsze.
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
Chcesz dokładac jeszcze taki filtr z "Malucha" ? - myśle że w jakimś sklepie moto dostaniesz
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
Jak masz te same objawy na Pb i Lpg to paliwo odpada. Odłącz aku niech się wszystko zresetuje i sprawdź potem jak będzie.
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
Skoro z zapłonem wszystko ok, błędów nie ma to pozostaje ci sprawdzić paliwo - filtr kiedy wymieniałeś?
-
[B5 AEB] Duże spalanie
Dlatego napisałem że VAG i mozna dla spokoju sprawdzic przepływke i sonde, ale nie kombinowac nic i nie wymieniac jak błędami nie sypie. Czujnik temp jak jest tak jak kolega pisze, to też bym zostawił w spokoju.
-
[B5 AEB] Duże spalanie
Mi na krótkich odcinkach po mieście / rano dom praca i powrót 2x3km/ pali 14-15 litrów - auto w pełni sprawne. Temperature jak ci łapie 90 i trzyma to jest OK ale możesz jeszcze na klimatroniku sprawdzic co pokazuje. Ogólnie podłącz VAGa gdzieś i posprawdzaj sonde i przepływke.
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Oponki jakie masz ? 225/40 ?
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
- (zły) Przepływomierz Audi A4
Czy turbo pompuje dobrze to w AEB nie sprawdzisz na kompie - tylko wskaźnik, przepływka , sonda, spalanie stukowe, wypadające zapłony to sprawdzisz na VAGu.- Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Tutaj tyle perełek że nic tylko ciągnąć auta do PL, to samo na giełdzie w Bewervijku, raz wrócisz autem na kołach, za drugim razem rozrząd Ci sie sypnie na autobanie A te dowiezione do Polski to skąd są? Co do Polski same igiełki sprowadzają a na Zachodzie trupy tylko zostają ?- Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Kolego siedzisz w NL a auto w Polsce kupujesz ?? Świat się kończy...- Dziwne stuki silnika.
Ciśnienie na jałowym miałeś 1,5-1,8 na rozgrzanym silniku? Takie chyba powinno być w zdrowym 1.8t- Zawieszenie sportowe 1BV
Fakt temat gwintu czy w ogóle jakiś ciekawych sprężyn do Q to masakra...ale do ośki to kupisz coś bez problemu - dobrze by było żeby gwint był na aucie jeszcze i można było sie przejechac - wtedy stwierdzisz czy ci pasuje charakterystyka. Z drugiej strony 1BV to wcale nie jest miękki zawias więc tragedii nie będzie nawet na jakimś bardziej markowym. Amorków raczej nie zregenerujesz do stanu fabrycznego, są firmy które się tym zajmuja ale nie wiem na ile to działa...- Zawieszenie sportowe 1BV
Masz auto w ośce czy Q ?? Jeśli ośka to jeszcze się coś trafia,bo do Q masakra....- Przeladowanie... Inaczej
No bez jaj nie moze tak skakać - Tomek ci dobrze mówi, masz dziure - sprawdź czy cooler masz szczelny? - (zły) Przepływomierz Audi A4