Treść opublikowana przez kkrawat
-
Ma drgawki, kaszle, nierówno chodzi na jałowych, czeski film. PROBLEM WIELKI
Kolego bez tego to wróżenie z fusów nadal będzie. Oprócz tego szukaj nieszczelności w układzie dolotowym i sprawdź wszystkie węże i plastikowy króciec odmy pod kolektorem. No i możesz profil uzupełnic to będzie wiadomo skąd jesteś i może ktoś ci na miejscu pomoże.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Płukanke z Motula albo LM możesz wlać przed zwaleniem miski
-
Prosze o pomoc
nie, podczas jazdy dymu nie ma nawet jak go przegonisz mocno - objaw jest dziwny i dlatego szukamy jakiegoś rozwiązania zanim głowice będzie Mariusz ściągał.
-
Prosze o pomoc
no własnie Piotrek auto Mariusza dymi...
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Zapala ci sie kontrolka temperatury oleju?? chyba temp płynu co ??
-
Jaki olej silnikowy, płyn chłodzący, świece oraz rozrząd polecacie?
Jak będziesz miał zdjety przód to rob wszystko co tam ci nie gra - wisko możesz też sprawdzic jak działa
-
Jaki olej silnikowy, płyn chłodzący, świece oraz rozrząd polecacie?
Będzie dobry - Ruville to co prawda pakowacz, ale części wkłada markowe więc nie masz się co martwic. Olej dobry - sam jeżdżę też na 5w50 tylko że GULF. Popatrz jeszcze na paski od klimy, wspomagania - bo może warto je zmienic jak będziesz mial rozebrany przód.
-
Jaki olej silnikowy, płyn chłodzący, świece oraz rozrząd polecacie?
Najważniejsze już wiesz czyli olej to pełen syntetyk. Wszyscy polecają Motula ale uważaj na podróbki, nie lej polskiego Castrola Świece to NGK pfr6q - platynowe. Rozrząd jak założysz INA to masz to samo co z serwisu. Płyn chłodniczy różowy g12 lej i masz spokój.
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Podszybie z polifta dobry mod
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
jak znam życie w jakimś 2.2t
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
to tak one one były tanio do sprzedania a opony w miarę ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Na tablicy to one były drogie - tanio to ty je masz
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Będą srebrne więc looz - malinowe w okazyjnej cenie były z oponami więc się chłopak nie zastanawiał tylko wziął, a tak to by dalej na 15" jeździł
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Malina to jest na felgach a poważnie to weź wujek zrób zdjecia ale nie pod słońce bo mało co widać różnice before/after
-
Prosze o pomoc
do swojego padła tez lejesz pół... ? No a jaki :doh:po co by pisał ze semi też dobry
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
No przy seryjnych sprężynach to może taki efekt być ale przy obniżonych sprężynach powinno stać równo. Ja miałem efekt motrówki jak założyłem sprężyny od sedana do avanta - w katalogach piszą żę niby to samo a jednak avant schodzi niżej z tyłu Dlatego dokupiłem niższy przód i teraz jest idealnie. Jakby co to mam sprężyny -40 na przód
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Czyli jednak oko dobre:wink: - a nie masz zestawu od sedana czasem ??
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Albo zdjęcia takie, albo auto tak stoi albo mi się wydaje ale zrobiła ci się lekka motorówka - tył niżej stoi
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
No to dawaj - wszyscy czekamy na movie
- zakup a4 b5 1.8t 180km
-
zakup a4 b5 1.8t 180km
B6 zabija...masą...
-
zakup a4 b5 1.8t 180km
Nie przesadzaj coś tam się dzieje moje Q jest sekunde wolniejsze i nie marudze hahah:facepalm:
-
zakup a4 b5 1.8t 180km
Oli twój jest jakiś "za szybki" btw zejście z masy robi wielką róznice przy niezbyt dużej mocy -a i sedan jest też lżejszy niż avant no i ty jeżdzisz na stalowej 15" więc tosię nie liczy
-
zakup a4 b5 1.8t 180km
Nie musisz kupowac wersji 180KM - jak znajdziesz zadbane 150KM to bierz i rób program. 150KM 1.8t po programie objedzie seryjnego AJL bez żadnego problemu. Przy zakupie podpinasz VAGA i sprawdzasz błędy i patrzysz co tam ci ciekawego pokazuje - możesz na szybko popatrzeć na przepływke i doładowanie w polifcie. Olej lejesz 5w40 a reszta wyjdzie w "praniu".
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
Ja założyłem wkadke Pipercrossa - cena jak za dwa papierowe Knechty, więc nie ma się co zastanawiać
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
Nie próbowalem nigdy grilla sciągac