Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
GRATULACJE
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Załapie się na pudło ? ...czwarty niestety ale auto piękne
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
Jak poszaruje to VAga wtedy podepnij i patrz co się dzieje - może cos z zapłonem albo to początki końca czujnika położenia wału :eusathink:W każdym razie VAG to podstawa.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Polecam się a u mnie na zapasie też spawany flat siedzi
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
U mnie to wszystko było takie twarde i juz nie pamiętam - kupiłem wszystko w ASO i wymieniłem. Odme czyli tą obudowe korka się wyciąga tylko musisz trafić w takie zaczepy/otwory w pokrywie zaworów i pociągnąc do góry.
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
Tak są dwie uszczelki - jedna pod korkiem a druga między pokrywą silnika a obudową korka/odmy. Wydaja się takiesame /podobne 06A103483D Uszczelka korka wlewu oleju Jeszcze można by sprawdzić czujnik temperatury w dolocie - ale to raczej cięzko by odpalał na zimnym.
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
czujnik na dole pod filtrem oleju. Z moim silnikiem też nie mogę sie VAGiem połączyć czasem udaje się "polskim vagiem" ale za chwile rwie połączenie... Falowanie obrótów to w tych silnikach popularny problem - o ile ci falują ? u mnie teraz po czyszczeniu odmy i założeniu nowych uszczelek pod korek oleju, przepływki, zmianie czujnika położenia wału o jakieś 60rpm w przedziale 780-840... Auto odpala normalnie na zimnym i ciepłym - jedyne co to lepiej jak ma duzo paliwa
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Wystarczaja boczne i dolne.. Dzieki Duds bo Ty jeszcze widziales na czarnych kolach live a potem na fioletach:hi:
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Wpadło nowe koło - Flat five z a8 - 8.5x18 do tego dystanse 15mm przód i 17mm tył Do tego grill z polifta żeby był cały już OEM+
-
A3 1.6 AKL '97 - nierówna praca, szarpanie 2-3 tyś. obr.
Mam 1.6 AEH w domu a to praktycznie to samo - ile ja się z tym autem nawalczyłem żeby wsio było OK....Jaki masz błąd od tej sondy ?? - przy lpg jedyny , który moze się pojawiać to 00561 - adaptacja mieszanki. U mnie padł czujnik położenia wału - na początku błędów nie było dopiero jak padł całkowicie to wywaliło błąd. Auto na ciepłym zapala normalnie??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Będzie OK
-
Trzesie przy hamowaniu po długim postoju - brak sił
Przód do wymiany albo przetoczenia jeśli sa grube jeszcze. Przetoczyć najlepiej na maszynie, która to robi na piaście - wtedy masz pewność że będzie prosto tarcza chodziła. Jakbyś potrzebował nowe tarcze i klocki to wal na PW.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
masz telefon do gościa 512-330-886 a jak będziesz się wybierał do Kalisza to daj znac - zrobimy jakiegoś spota
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
W Kaliszu ktoś ogarnia hydrografike - nawet dzwoniłem pytać czy maja carbon z niebieską nitką - ma sprawdzić bo folii carbonowych mają 30 rodzajów
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Przecież ci się nie podobały - mówiłeś ze paskudne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobra robota
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobry i tani - jak Koledzy ci napisali, że pasuje na dwumas z 1.8t to szukaj takiego używanego w dobrym stanie / pewnie będzie mniej zmęczony niż od diesla / albo pakuj nowy.
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
noo w środku od razu przytulniej - a na zewnatrz kiedy wpadnie chociaż 1be ?
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
,to nie koza to sarna
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Fajna baza do modów, silnik super, szkoda tylko że inwalida no i gdzie są fotki środka
-
przewody olejowe w B6 1.8T
Trzeba by spytać tam gdzie węże dorabiają - u mnie jest jakiś zakad gdzie do wózków widłowych i maszyn dorabiaja węże ciśnieniowe i olejowe to może tam
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
Tak jest w dieslu, w benzynie polifcie kanał 115
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Na żywo kolor wcale nie jest taki różowy - bardziej w czerwień wpadają niż w róż
-
Napięcie Akumulatora
Ja mam cały czas 12,8 - 13,3 na wskaźniku. Z aku nigdy problemu nie miałem. Musze miernikiem sprawdzić bo mnie to zaczęło zastanawiac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Piotrek jak bede robił korekte to już z innym turbo i wtedy 320 minimum. A w zasadzie to pod k03s jakie najlepiej wsadzać ??