Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Załapie się na pudło ? ...czwarty niestety ale auto piękne
  2. Jak poszaruje to VAga wtedy podepnij i patrz co się dzieje - może cos z zapłonem albo to początki końca czujnika położenia wału :eusathink:W każdym razie VAG to podstawa.
  3. Polecam się a u mnie na zapasie też spawany flat siedzi
  4. U mnie to wszystko było takie twarde i juz nie pamiętam - kupiłem wszystko w ASO i wymieniłem. Odme czyli tą obudowe korka się wyciąga tylko musisz trafić w takie zaczepy/otwory w pokrywie zaworów i pociągnąc do góry.
  5. Tak są dwie uszczelki - jedna pod korkiem a druga między pokrywą silnika a obudową korka/odmy. Wydaja się takiesame /podobne 06A103483D Uszczelka korka wlewu oleju Jeszcze można by sprawdzić czujnik temperatury w dolocie - ale to raczej cięzko by odpalał na zimnym.
  6. czujnik na dole pod filtrem oleju. Z moim silnikiem też nie mogę sie VAGiem połączyć czasem udaje się "polskim vagiem" ale za chwile rwie połączenie... Falowanie obrótów to w tych silnikach popularny problem - o ile ci falują ? u mnie teraz po czyszczeniu odmy i założeniu nowych uszczelek pod korek oleju, przepływki, zmianie czujnika położenia wału o jakieś 60rpm w przedziale 780-840... Auto odpala normalnie na zimnym i ciepłym - jedyne co to lepiej jak ma duzo paliwa
  7. Wystarczaja boczne i dolne.. Dzieki Duds bo Ty jeszcze widziales na czarnych kolach live a potem na fioletach:hi:
  8. Wpadło nowe koło - Flat five z a8 - 8.5x18 do tego dystanse 15mm przód i 17mm tył Do tego grill z polifta żeby był cały już OEM+
  9. Mam 1.6 AEH w domu a to praktycznie to samo - ile ja się z tym autem nawalczyłem żeby wsio było OK....Jaki masz błąd od tej sondy ?? - przy lpg jedyny , który moze się pojawiać to 00561 - adaptacja mieszanki. U mnie padł czujnik położenia wału - na początku błędów nie było dopiero jak padł całkowicie to wywaliło błąd. Auto na ciepłym zapala normalnie??
  10. Przód do wymiany albo przetoczenia jeśli sa grube jeszcze. Przetoczyć najlepiej na maszynie, która to robi na piaście - wtedy masz pewność że będzie prosto tarcza chodziła. Jakbyś potrzebował nowe tarcze i klocki to wal na PW.
  11. masz telefon do gościa 512-330-886 a jak będziesz się wybierał do Kalisza to daj znac - zrobimy jakiegoś spota
  12. W Kaliszu ktoś ogarnia hydrografike - nawet dzwoniłem pytać czy maja carbon z niebieską nitką - ma sprawdzić bo folii carbonowych mają 30 rodzajów
  13. Przecież ci się nie podobały - mówiłeś ze paskudne
  14. Dobry i tani - jak Koledzy ci napisali, że pasuje na dwumas z 1.8t to szukaj takiego używanego w dobrym stanie / pewnie będzie mniej zmęczony niż od diesla / albo pakuj nowy.
  15. noo w środku od razu przytulniej - a na zewnatrz kiedy wpadnie chociaż 1be ?
  16. Fajna baza do modów, silnik super, szkoda tylko że inwalida no i gdzie są fotki środka
  17. Trzeba by spytać tam gdzie węże dorabiają - u mnie jest jakiś zakad gdzie do wózków widłowych i maszyn dorabiaja węże ciśnieniowe i olejowe to może tam
  18. Tak jest w dieslu, w benzynie polifcie kanał 115
  19. Na żywo kolor wcale nie jest taki różowy - bardziej w czerwień wpadają niż w róż
  20. Ja mam cały czas 12,8 - 13,3 na wskaźniku. Z aku nigdy problemu nie miałem. Musze miernikiem sprawdzić bo mnie to zaczęło zastanawiac
  21. Piotrek jak bede robił korekte to już z innym turbo i wtedy 320 minimum. A w zasadzie to pod k03s jakie najlepiej wsadzać ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.