Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gelus pytam bo gdzies wyczytałem że nawet 100tys km można na platynach śmigać - pfr6q i 7q są w tej samej cenie więc kwestia co będzie lepsze...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To ja się podepne pod pytanko o świece - na platynach PFR6Q mam nalatane 60 tys km. Od kilku tys jest lpg. Czas na zmiane ? i czy zostac przy tych samych czy założyć coś innego. Auto po sofcie, najwięcej używane po mieście.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
O to dobry pomysł z przymiarką u Dawida - sprawdzisz dwa rozmiary 13 -15mm i już bedzie wsio wiadomo
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
et33 przy felgach 8j to wpada jak śliwka w kompot - przy flatach miałem et33 a teraz mam et37 przy 9j to sobie policz jaki dystans musisz mieć Chociaż ty masz tam 225/40 więc ci sie nie naiągnie ani troche ja bym zaczął od przymierzania przed kupnem a nie liczenia - poza tym jak kupisz szersze dystanse to zawsze można je stoczyć do idealnego wymiaru
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
FAJNA - ale ten gril w chromie mi sie nie podoba, widze tu zwykłego polifta ze znaczkiem Q ewentualnie z ramką w czerni- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Możliwe ale zmiany muszą być - flaty jeżdżą u Hiszpana na b5:naughty:- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
No po Subaru ciężko żeby cokolwiek sprawiało już frajde z jazdy ale tak A4 zostaje w domu jeszcze na jakiś czas Koło miało być inne niż mają wszyscy i trafiły się te ATS z pucharu Scirocco - to zabrałem waga 9,5kg- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Troche sianka bylo pod autem - a jak springi to kit 60/40 kupione na allegro uzywki. Sa od sedana wiec tyl usiadl jakby bylo 60/50 Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 14-07-2014 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 23:28 ---------- Mały update lato 2014 - nowe koło ATS Motorsport 9x18, gwint KW i rozpórka kielichów góra Fotka na szybko - tak wiem trzeba pokręcić niżej- 1.8 t quattro 170 km kalisz
Trzeba jakieś spotkanko zorganizować bo widze że coraz więcej osób z Kalisza jest- [B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
9,52kg za felge 8x17 to dużo ?? Dla mnie raczej mało - Avus 7,5x17 waży 12,7kg- A4 B5 Q 2.8 V6 polift sedan
Siemka Widzimy sie na OEMie??- Czy silniki z aluminiowym blokiem szybko się przegrzewają
Miałem 1.6 w a3 - i powiem krótko nigdy więcej...samemu do miasta wystarczał ale w trase w jakieś 3 osoby to jakaś pomyłka...spalał mi tyle samo w mieście co 1.8tq, na trasie fakt spalał mniej ale nie można było tego nazwac jazdą w trasie...sznurek TIrów i czekałeś na km wolnego pasa żeby to wyprzedzić Co do awaryjności to się nie wypowiadam - bo jak sie dba tak się ma, ale moje 1.8tq mniej mnie kosztowało w naprawach niz tamto coś...niech się nowy właściciel cieszy A kupiłem bo myslałem ze 1.6 to oszczędny będzie a potem nawet dziewczyna nie chciała nim jeżdzić jak pojeździła 1.8tq- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Max Ty do tej co ja czyli innowiercy bo ja przyjade Subaru- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pogadaj z Devastation - ma kogos kto ogarnia hybrydy- 2.8v6 - problem z odpalaniem na cieplym
Czujnik spalania stukopwego do odpalania? Raczej mało prawdpodobne...Miałem tak w a3 to padł czujnik położenia wału. Koszt wymiany żaden a wszystkie dolegliwości ustąpiły więć Czorny spróbować możesz- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie kto mi podejrzy u siebie jeśli ma APU albo AWT jaki ma regulator ciśnienia paliwa?? Albo ktoś wie jaki powinien byc seryjnie? Kumpel ma 3bar a ETKA mi pokazuje 4barowy...- A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
O i pudełeczko ze śrubami też jest na zdjęciach Dawid daj fotki jak siedzą na aucie- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Felgi wyszly idealnie i masz tylko je tylko ty na a4 wiec sie ciesz:D- Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
No dziwnie jest w tym dynamicznym logu - ja się nie znam dlatego pytam, ale na zdrowy rozum dlaczego kąt jest raz większy raz mniejszy /i to o dużo/ i nagle rosnie mocno i wtedy auto jedzie i nie szarpie. Kąt wyprzedzenia zapłonu na wolnych obrotach też mu skacze miedzy 5-12 BTDC. Pytam bo u mnie w AEB stoi na 12st sztywno na wolnych.- Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Ale na lpg tez szarpie. Mozesz powiedziec jesli wiesz czy to normalne jest ze kąt wyprzedzenia zapłonu tak dziwnie sie zachowuje ??- Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Jak nie ma jak siedzi na filtrze 0227100211 czyli 4D0905351 - ja mu robiłem logi i niepokoi mnie ten zapłon. Auto przestaje szarpac dopiero jak wskakuje na 15st czyli około 4500rpm- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie badz mietki- Duże spalanie paliwa w Audi A4 B5 1.8T
Są na pierwszej stronie wątku - możesz rzucic okiem To jest dobry trop że komp albo chip który w nim siedzi może być walnięty i rozwala potem mape lpg - Devastation juz to sugerował.- Duże spalanie paliwa w Audi A4 B5 1.8T
Piotrek widziałes jego logi dynamiczne? Przepływka wygląda na OK - [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete